Secret Avenue Instytut Urody - kosmetyka

Secret Avenue Instytut Urody

Wybierz numer

58 341-90-90 797-909-399
k...@secretavenue.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/23 - Secret Avenue Instytut Urody Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/23 - Secret Avenue Instytut Urody Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/23 - Secret Avenue Instytut Urody Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/23 - Secret Avenue Instytut Urody Gdańsk +20 1
 

O nas

Wyjątkowość naszego salonu docenili klienci z Trójmiasta i wielu innych miast. Zdobyliśmy I miejsce w plebiscycie "Dziennika Bałtyckiego" Mistrzowie urody 2017. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej oraz kosmetyki.
Instytut Urody Secret Avenue w Gdańsku to miejsce, w którym możesz skorzystać z kompleksowych usług kosmetycznych oraz zasięgnąć fachowych porad z zakresu pielęgnacji. Pracujemy na profesjonalnych markach kosmetycznych i najnowocześniejszym sprzęcie. 
Nasz zespół stanowią specjaliści starannie wyselekcjonowani pod względem wiedzy, umiejętności, doświadczenia i życzliwości. Nigdy nie spoczywamy na laurach - dla naszych Klientów rozwijamy się nieustannie, poszukujemy nowych możliwości i ciągle się uczymy. Zabiegi wykonywane w Instytucie Urody Secret Avenue poprzedzane są szczegółową analizą potrzeb, a programy pielęgnacyjne dostosowywane do indywidualnych możliwości i oczekiwań. Naszym Klientom proponujemy bezpłatne konsultacje, zabiegi pokazowe i uczestnictwo w dniach otwartych. Staramy się, aby każdy poczuł się u nas wyjątkowo.