Ranking II miejsce

Sekcja Sport - Judo, Taniec, Akrobatyka- zajęcia dla dzieci i młodzieży

Sekcja Sport

Wybierz numer

881-221-200
s...@gmail.com pokaż
Dziś nieczynne więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/28 - Sekcja Sport Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/28 - Sekcja Sport Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/28 - Sekcja Sport Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/28 - Sekcja Sport Gdańsk +25 1
 

Artykuły o nas

O nas

Zajęcia prowadzone są dla dzieci i młodzieży w wieku 4 -16 lat. Oferujemy treningi judo, tańca i akrobatyki. Uczymy wszystkich naszych podopiecznych, jak poprawnie się ruszać, a przy tym dobrze bawić :).
Sekcja Sport to Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem i osiągnięciami, a przede wszystkim z zamiłowaniem do sportu. To osoby, które trenują od najmłodszych lat, a swą wiedzę przekazują teraz dzieciom i młodzieży.
Działamy w różnych regionach Gdańska - zarówno w szkołach, jak i w przedszkolach. Oferujemy treningi judo, brazylijskie jiu jitsu, hip hop, jazz, modern i akrobatykę !
Co więcej, zajmujemy się organizacją obozów zimowych oraz letnich, a także półkolonii dla najmłodszych oraz starszych dzieci. 
Praca z dziećmi to nasza pasja, wkład w sportowy rozwój dzieci to dla nas sama przyjemność. 
Od początku naszej działalności koncentrujemy się na tym, by nasi podopieczni czuli się swobodnie na prowadzonych przez nas treningach, jednocześnie ucząc się i dobrze przy tym bawiąc.
Naszym celem jest zaszczepienie u dzieci jak i młodzieży, chęci do aktywności fizycznej w innej formie niż tradycyjne lekcje wf-u. 
Bo sport to zdrowie!
Zapraszamy na treningi Sekcji Sport! 
Kontakt: sekcjasportbiuro@gmail.com; tel.: +48 881 221 200
 

Oceny (7)

Kasia Kwiatkowska
Termin usługi: styczeń 2024 

Bardzo polecam klub Sekcja Sport. Moje dzieciaki uczeszczają na zajęcia judo i modern jazz i są zachwycone. Trenerzy prowadza zajęcia z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Wszystkie jednak na równi. Obozy, półkolonie, zawody zorganizowane z pomysłem i usniechen. Znów powtórzę- klub prowadzony z pasją do dzieci i Sportu!!! Serdecznie Polecam

Gimnastyka artystyczna i sportowa

6.0
Bogna
Termin usługi: lipiec 2022 

Polecam z całego serca, mój syn chodził kilka lat na judo i był bardzo zadowolony. Świetni trenerzy, super podejście do dzieci i młodzieży. Fantastyczne obozy! Z pełną odpowiedzialnością polecam:)

Sztuki walki i samoobrona

6.0
Paulina
Termin usługi: wrzesień 2021 

Profesjonalizm, rewelacyjna atmosfera, mnóstwo atrakcji, dzieci nie mogą doczekać się kolejnych zajęć :) Polecam

Sztuki walki i samoobrona

6.0
Grzegorz
Termin usługi: sierpień 2021 

W pełni profesjonalna kadra. Trenerzy podchodza z pasją i zaangażowaniem do zajęć. Dzieci są pod świetną opieką, chętnie uczęszczają na zajęcia i rozwijają własne umiejętności (trener Radek - judo). Duża oferta obozów i kolonii w okresie letnim i zimowym. Gorąco polecam!

Sztuki walki i samoobrona

6.0
Alena
Termin usługi: listopad 2021 

Profesjonalna kadra, zaangażowanie i indywidualne podejście. polecam

Sztuki walki i samoobrona

6.0
Magda
Termin usługi: listopad 2021 

Świetnie prowadzone zajęcia przez profesjonalna kadrę. Dziecko chętnie chodzi na zajęcia, zdobywa nowe umiejętności. Duża oferta dodatkowych obozów, półkolonii. Gorąco polecam zajęcia z Sekcją Sport.

Sztuki walki i samoobrona

6.0
Anita Anna
Termin usługi: maj 2020 

Dzięki pracy Trenerów na zajęciach dzieciaki zawsze pracują z zaangażowaniem i radością. Ze Sekcją Sportu jeździmy też wielokrotnie na obozy. Dzieci zawsze wracają szczęśliwe i pełne dobrej energii. Z czystym sumieniem możemy polecić każdemu! Do zobaczenia przy kolejnym wyjeżdzie !

Gimnastyka artystyczna i sportowa

6.0