Najlepsi deweloperzy Gdynia

Oceny (83)

Janek
Termin usługi: czerwiec 2024

Jestem zadowolony, kupiłem już kilka mieszkań od tego dewelopera. Faktycznie w jednej inwestycji (remoda) miałem spore opóźnienie, ale cena oraz jakość to zrekompensowały. Mogę polecić

Deweloperzy

5.5
Investor
Termin usługi: czerwiec 2024

Nie polecam ! Brak terminowych odbiorów, umowa deweloperska niezgodna z ustawą. Brak kar umownych z tytułu spóźnienia. Brak kontaktu z biurem obsługi Lakoniczne odpowiedzi i komunikaty. I wiele wiele innych.

Deweloperzy

1.0
Tadeusz.
Termin usługi: maj 2024

Uwaga. W Semeko w dalszym ciągu covid. Nie próbujcie nawet dzwonić. Można zarazić się przez telefon. Drobny szczegół. Ogromne opóźnienia. Tym, którzy jednak zdecydują na zakup lokali u tego dewelopera radzę w umowie koniecznie zawrzeć klauzulę o karach umownych w związku z przekroczeniem terminu odbioru a ostatnią ratę zapłacić po protokularnym odbiorze.

Deweloperzy

1.0
Michał Nieanioł
Termin usługi: luty 2024

Czytam nieprzychylne opinie i muszę wyrazić swoją opinię. Wszyscy którzy narzekają na terminy - radzę sprawdzić jak sytuacja wygląda u innych deweloperów. Regularnie kupuję mieszkania w celach inwestycyjnych, i opóźnienia to norma u wszystkich. To co istotne - mieszkania od semeko mają najmniej poprawek i późniejszych niespodzianek. Dźwiękoszczelność w ich inwestycjach zdecydowanie przoduje na rynku.

Deweloperzy

6.0
Kowalski Robert
Termin usługi: grudzień 2023

Najgorszy deweloper w Trójmieście nie wywiązuje się z zwartych umów. Pan Krzysztof powie wam wszystko co chcecie usłyszeć, a później będzie unikał kontaktu

Deweloperzy

1.0
AMG
Termin usługi: marzec 2024

Odradzam kupowanie mieszkania w Semeko. Czekam na mieszkanie na Porto Bianko III w Rumi już od grudnia 2022. Nie dają znać co do przesunięć terminu, trzeba się samemu dowiedzieć, ciągłe okłamywanie co do terminu odbioru i postępu prac.

Deweloperzy

1.0
Klient
Termin usługi: listopad 2023

Zakupiliśmy mieszkanie na osiedlu Alvarium, wybraliśmy to miejsce nie tylko pod katem miejsca ale również dlatego, że dla nas mieszkanie jest optymalnie zaprojektowane. Od momentu rezerwacji do zamieszkania jak i później gdy dopytywaliśmy o akt notarialny pan Krzysztof, który nam sprzedał mieszkanie kompetentnie pomagał i odpowiadał również na trudne pytania. Dodam że wszystkie zmiany aranżacyjne wykonane zgodnie z naszymi potrzebami, a przy odbiorze kilka poprawek reklamacyjnych usuniętych zgodnie z umową.

Deweloperzy

6.0
Klient199
Termin usługi: grudzień 2023

Ludzie nie dajcie się wkopać w kupno mieszkań w Semeko - odbiory opóźnione w tej chwili o 2 lata!!!! Tłumaczą się covidem (!) i wojną na Ukrainie, śmiechu warte, jeśli jeszcze ktoś ma siły żeby się śmiać...

Deweloperzy

1.0
Ja
Termin usługi: październik 2023

Odebrałam mieszkanie w Porto Bianco III w Rumi. Jestem bardzo zadowolona z jakości o całego procesu odbioru. Przesunięcie terminu było ale akurat nie miało to dla mnie większego znaczenia. Mieszkanie kupiłam w bardzo dobrej cenie.

Deweloperzy

6.0
king
Termin usługi: wrzesień 2023

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane zdają się stać w miejscu. Remoda, która miała być gotowa w kwietniu 2023, teraz przewiduje się na sierpień 2024, co oznacza opóźnienie o ponad rok. Wydaje się, że to celowe posunięcie semeko mające na celu zyskanie dodatkowego czasu i uniknięcie dodatkowych kosztów . Ludzie wpłacili im pieniądze po atrakcyjnych cenach, więc teraz firma nie ma pola manewru, aby podnieść ceny, liczą że nabywcy rzucą kluczami. Umowy są tak sformułowane, że chronią tylko interesy dewelopera i nie przewidują żadnych kar umownych za opóźnienia. Jedyną opcją dla nabywcy jest rozwiązanie umowy i zapłacenie kary umownej. Pracownicy biura dewelopera przekazują fałszywe informacje dotyczące postępu prac na budowie. Firma semeko unika odpowiedzialności, zasłaniając się różnymi czynnikami, takimi jak pandemia COVID-19, wojna na Ukrainie czy brak pracowników. Rozumiem, że te czynniki mogą wpłynąć na działalność, ale jako klient oczekiwałem uczciwej i rzetelnej komunikacji. Zachęcam innych klientów do rozważenia pozwu zbiorowego przeciwko semeko. Kontakt do mnie: kingpiotr89@gmail.com.

Deweloperzy

2.5
Kondrad
Termin usługi: czerwiec 2023

Jako przedsiębiorca od 2011 roku regularnie kupuje różne mieszkania w celu inwestycyjnym, równocześnie korzystając z ofert różnych deweloperów. W Semeko zakupiłem już 4 nieruchomości i stwierdzam że ten deweloper ma najlepszy stosunek ceny do jakości. Czytam komentarze o ludziach narzekających na opóźnienia To nie wina Semeko, każdy deweloper ma teraz problemy. Najpierw lockdown powodujący wzrost ceny chociażby Stali o 100%, teraz blisko 20-procentowa inflacja i niebotyczne stopy procentowe. To nie wina Dewelopera tylko sytuacji rynkowej. Sam teraz czekam na odbiór mieszkania w Gdańsku z ponad rokiem opóźnienia, ale nie będę wymieniał nazwy dewelopera, gdyż mam świadomość że to nie jego wina.

Deweloperzy

6.0
Henryk
Termin usługi: czerwiec 2023

Zgadzam się z powyższymi opiniami o tym deweloperze.opóźnienia,brak ciągłości prac. Odwlekanie w nieskończoność.Na budowie nic się nie dzieje. Remoda miała być oddana w kwietniu 2023. Teraz mówi się, że przyszły rok.Śmiem twierdzić że to celowe posunięcie. Ludzie powpłacali im pieniądze po dobrych cenach.Oni nie mają pola manewru,aby podnieść cenę. Umowy tak sformuowane, że to co wpłacone, to zatwierdzone. Teraz liczą że ludzie będą rezygnować.Żenada

Deweloperzy

1.0
Kamila
Termin usługi: styczeń 2023

Niestety oceniam negatywnie wspolprace z Semeko. Odbiory na osiedlu Remoda sa niesamowicie opoznione, wspolpraca z biurem (juz po kupnie) jest na bardzo niakim poziomie, wiecznie nie maja dla mnie czasu lub nie ma kogos w biurze (w ten sposob od miesoaca nie moge sie skontaktowac z osoba z jaka chce - wieczna kawa). Dzial reklamacji odrzuca wszystkie uwagi. Rozwazam sadowne spotkanie z Semeko.

Deweloperzy

2.5
Nabywca
Termin usługi: marzec 2023

Całkowicie nie polecam korzystania z usług tego dewelopera! Odbiór mieszkania miał się odbyć w grudniu 2021 - inwestycja nadal nie jest zakończona! Obsługa klienta na poziomie zerowym - rzucanie słuchawką, złośliwe komentarze, to jedyne co można usłyszeć zamiast konkretnych informacji. Radzę się mocno zastanowić przed decyzją podpisania umowy z Semeko! Aż dziwne, że jeszcze żadne media nie zajęły się ich przypadkiem - tym bardziej, że ich umowy nie przewidują żadnych kar umownych za opóźnienia, jedyne co taki nabywca może, to rozwiązać umowę

Deweloperzy

1.0
Paweł
Termin usługi: marzec 2023

Już w chwili podpisywania umowy ostrzegaliśmy, że naszy zdaniem (mamy długoletnie doświadczeniew obrocie mieszkaniami), że naszym zdaniem pierwotny termin jest nierealny, pełnomocnik zapewniał, że zrobią wszystko, żeny się wywiązać z umowy. Termin przekazania przesuwano trzykrotnie, opóźnienie to niemal rok. Kontakt z pracownikami polega na unikaniu lub kierowaniu do osób, które nic nie wiedzą o inwestycji (sekretarka). Podpisanie umowy przyzrzeczonej - w zasadzie nie wiadomo kiedy, nie ma odbiorów. (...) Jedyny pozytyw to położenie budynku dość porządne wykonanie (na rynku są zdecydowanie lepsi).

Deweloperzy

2.3
Piotr
Termin usługi: styczeń 2023

Rok opóźnienia w oddaniu lokalu z brakiem jakichkolwiek perspektyw na ukończenie.

Deweloperzy

1.0
Magda
Termin usługi: wrzesień 2022

Jestem bardzo niezadowolona z firmy Semeko. Zanim kupicie mieszkanie zastanówcie się czy warto. Odbiory mieszkań 3 raz przełożone. Wychodzi na to, że rok czekamy na swoje mieszkania. Semeko nie poczuwa się do odpowiedzialności. Ciągle powiela te same odpowiedzi. Straciłam do nich zachowanie i gdybym jeszcze raz miała kupić mieszkanie to nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na zakup mieszkania od firmy Semeko.

Deweloperzy

1.0
Pan S.
Termin usługi: wrzesień 2022

Jeśli chodzi o nas to wszystko było OK. Jedna z lepszych jakości w wykonaniu na rynku. Polecamy wszystkim.

Deweloperzy

6.0
Sokół
Termin usługi: czerwiec 2022

Jak najbardziej polecam dewelopera. Kupiłam już kilka mieszkań i zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku.

Deweloperzy

6.0
Jolanta
Termin usługi: maj 2022

Oferta na wysokim poziomie, deweloper bardzo sprawnie sobie radzi i ma sporo inwestycji do zaproponowania.

Deweloperzy

6.0