Imprezy i wydarzenia

Siema USG zagra kolejny raz!

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
15 stycznia 2017 (niedziela)
godzina:
11:00 - 18:00
miejsce:

Poradnia Onkologii Dziecięcej UCK  mapa

adres:
Gdańsk, Dębinki 7 (budynek 3)
bilety:
wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na akcję "Siema USG!", którą już po raz trzeci organizuje Studenckie Koło Ultrasonografi we współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocyAkcja odbędzie się 15 stycznia w godzinach 11-18 w Pracowni Diagnostyki Ultrasonograficznej i Biopsyjnej w Klinice Pediatrii, Hematologii, Onkologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (budynek numer 12 Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, ul. Dębinki 7).

Podczas tego wydarzenia członkowie Studenckiego Koła Naukowego Ultrasonografii pod okiem lekarzy specjalistów będą prowadzili bezpłatne badanie jamy brzusznej najmłodszych mieszkańców Trójmiasta. Celem naszej akcji jest ułatwienie dostępu do najnowocześniejszych technik diagnostycznych dla dzieci i młodzieży, zapewniających wczesną diagnostykę onkologiczną, a dla nas studentów, możliwość sprawdzenia i doskonalenia umiejętności wykonywania badania USG pod nadzorem doświadczonych doktorów. Po wypełnieniu krótkiej ankiety, podpisaniu zgody przez rodziców i wrzuceniu cegiełki do puszek wolontariuszy przeprowadzamy badania usg, po czym rodzice dziecka otrzymują pełnowartościowy opis takiego badania podpisany przez lekarza specjalistę.

Zapisy maluchów będą możliwe na parterze w budynku nr 12 Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego od godziny 10:50 w dniu wydarzenia.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Pod patronatem