Sii - dostawca usług IT i inżynierii

znajduje się w Olivia Centre

Sii

Wybierz numer

58 321-78-00
i...@sii.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/18 - Sii Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Sii Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Sii Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Sii Gdańsk +15 1
 

O nas

Sii to lider usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, który wspiera klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Sii zatrudnia w całej Polsce ponad 7000 inżynierów.
Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej kilkuosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie ponad 7 000 specjalistów w 14 oddziałach i objęła pozycję lidera branży technologicznej.

W Gdańsku swoją działalność Sii rozwija od 14 lat. Sii jest trzecim największym pracodawcą IT na Pomorzu, który zatrudnia obecnie ponad 900 inżynierów i wykwalifikowanych specjalistów.

W Sii Gdańsk realizowane są projekty z wykorzystaniem zarówno najbardziej nowoczesnych, jak i najpopularniejszych technologii, takich jak: Java, C++, .NET, Angular JS, Embedded C, Python, Xamarin czy SQL. W przeciągu najbliższego roku firma planuje zatrudnić w Gdańsku ponad 250 specjalistów.

W Sii dbamy o to, aby satysfakcja naszych pracowników była jak najwyższa, stąd duży nacisk na panującą w firmie atmosferę. Wspieramy rozwój naszych pracowników zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, oferując program wsparcia ich indywidualnych pasji. Ponadto, w nowoczesnym gdańskim biurze Sii prężnie działa kilkanaście grup zainteresowań, między innymi piłka nożna, koszykówka, squash, salsa kubańska czy gry planszowe. Zespół inżynierów hobbystycznie pracuje nad budową symulatora wyścigowego.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji i oferty pracy można znaleźć na stronie: kariera.sii.pl