Sii - dostawca usług IT i inżynierii

adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472E
(Olivia Prime - 14. piętro)

znajduje się w Olivia Business Centre

telefon
58 321-78-00  fax:  58 321-78-01
e-mail
i...@sii.pl pokaż
www
www.sii.pl

Napisali o nas

O nas

Sii to lider usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, który wspiera klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Sii zatrudnia w całej Polsce ponad 4000 inżynierów.

Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej kilkuosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie ponad 4000 specjalistów w 12 oddziałach i objęła pozycję lidera branży technologicznej. W Gdańsku swoją działalność Sii rozwija od 11 lat. Obecnie w trójmiejskim oddziale firmy zatrudnionych jest ponad 900 ekspertów IT. Sii jest trzecim największym pracodawcą IT na Pomorzu, który zatrudnia obecnie ponad 900 inżynierów i wykwalifikowanych specjalistów.

W Sii Gdańsk realizowane są projekty z wykorzystaniem zarówno najbardziej nowoczesnych, jak i najpopularniejszych technologii, takich jak: Java, C++, .NET, Angular JS, Embedded C, Python, Xamarin czy SQL. W przeciągu najbliższego roku firma planuje zatrudnić w Gdańsku ponad 250 specjalistów.

W Sii dbamy o to, aby satysfakcja naszych pracowników była jak najwyższa, stąd duży nacisk na panującą w firmie atmosferę. Wspieramy rozwój naszych pracowników zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, oferując program wsparcia ich indywidualnych pasji. Ponadto, w nowoczesnym gdańskim biurze Sii prężnie działa kilkanaście grup zainteresowań, między innymi piłka nożna, koszykówka, squash, salsa kubańska czy gry planszowe. Zespół inżynierów hobbystycznie pracuje nad budową symulatora wyścigowego.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji i oferty pracy można znaleźć na stronie: kariera.sii.pl

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »