Skupujemy.to skup telefonów, laptopów, telewizorów

adres
80-244 Gdańsk
telefon
730-555-556
e-mail
s...@skupujemy.to pokaż
www
www.skupujemy.to
Godziny otwarcia
codziennie9:00 - 20:00

O nas

SKUP TELEFONÓW, SKUP LAPTOPÓW, SKUP TELEWIZORÓW


Skupujemy.to o dogodnej dla Ciebie porze we wskazanym miejscu.

Nasza firma od ponad 10-ciu lat zajmuje się skupem elektroniki użytkowej. Skupujemy głównie nowe i używane telefony komórkowe, laptopy, telewizory LED i LCD, tablety,  oraz inną elektronikę  od firm i osób prywatnych. Oferujemy wysokie ceny skupu oraz płatność gotówką. Działamy na obszarze województwa pomorskiego a w szczególności  na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta.

Ponieważ jesteśmy liderem w tym segmencie rynku i dlatego możemy zaoferować  bezpłatny dojazd oraz wysokie ceny skupu. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z cennikiem skupu nowych telefonów. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą używanej elektroniki to zadzwoń do nas lub wypełnij formularz wyceny dostępny na stronie. Udzielimy odpowiedzi tak szybko jak to będzie możliwe. Pamiętaj, że przyjedziemy po odbiór sprzętu do domu lub firmy i płacimy gotówką od ręki.

Czym się zajmujemy:

Skupem nowych i używanych telefonów
Skupem nowych i używanych telewizorów
Skupem nowych i używanych laptopów
Skupem nowych i używanych tabletów

Interesują nas wszystkie dostępne marki na rynku polskim: Samsung, Lg, Apple, Sony, Huawei, Xiaomi, Lenovo, MSI, HP, Dell oraz wiele innych.

Jeżeli chcesz poznać cenę jaką jesteśmy w stanie zaoferować za Twój sprzęt to zadzwoń do nas pod numer infolinii 730-555-556 lub wypełnij formularz wyceny.
Zapraszamy do kontaktu,

tel: + 48 730-555-556 lub email: skup(at)skupujemy.to

Zespół Skupujemy.to

Zdjęcia