Oceny (48)

Sebastian
Termin usługi: czerwiec 2023

Żłobek godny polecenia. Panie są bardzo sympatyczne, panuje rodzinna atmosfera. Pomieszczenia są zadbane, dzieci mają wiele ciekawych zajęć, przyjeżdżają różne zwierzątka, są teatrzyki, felinoterapia, angielski, sensoryka, rytmika, zajęcia kulinarne, itp. Własny ogródek jest również zaletą oraz codzienne wyjścia na spacery.

Żłobki

6.0
Paweł
Termin usługi: maj 2023 

Słoneczny domek to nasz drugi żłobek do którego trafiliśmy po nietrafnym wyborze pierwszego. To dobre miejsce pełne wsparcia od Pań tam pracujących i świetnych zajęć każdego dnia. Z czystym sumieniem polecam dalej :)

Opieka nad dziećmi

5.8
Beata
Termin usługi: marzec 2023

Cudowne Panie, sporo zajęć dodatkowych prowadzonych poza codziennymi aktywnościami, codzienne wyjścia na dwór gdy tylko pogoda na to pozwala i szacunek do emocji dziecka. Mój maluszek należy raczej do tych wybrednych w każdej kwestii, ale dzięki dobremu podejściu Pań wiem że nie jest do niczego zmuszany i dzięki temu przychodzi zawsze z uśmiechem :)

Żłobki

6.0
Beata
Termin usługi: listopad 2022

Córka chodzi od pół roku do żłobka i my i ona jesteśmy zachwyceni. Ciocie mają cierpliwość, spokój i serce, co bardzo pomogło córce w adaptacji. Kadra młoda i profesjonalna. Odpowiadają na wszystkie pytania i pomagają w rozwiązaniach. Jedzenie smacznie i córka chętnie je. Wiele zabaw i zajęć. Obserwuję, że nie tylko córka, ale inne dzieci nie raz nie chcą w całe iść do domu, a to chyba najwięcej mówi jakie to jest świetne miejsce dla dzieci

Żłobki

6.0
Zofia
Termin usługi: grudzień 2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze żłobka. Przemiłe Panie wychowawczynie, bardzo dobra opieka i mnóstwo ciekawych zajęć. Najlepszą rekomendacją jest to, że nasza córka uwielbia tam chodzić, super się rozwija i widać jak wiele nowych rzeczy się tam nauczyła. Codziennie jest fotorelacja z pobytu dziecka w placówce. Polecam!

Żłobki

6.0
Kama
Termin usługi: wrzesień 2022

Kameralny żłobek z domową atmosferą i własnym ogródkiem. Zapewniają codzienne wyjścia na dwór i kochające, zaangażowane opiekunki, a co najważniejsze łagodną adaptacje z rodzicem. Przy odbiorze moje dziecko jest zawsze zadbane, czyste i wyspane. Pani są bardzo miłe i pomocne, dopasują harmonogram drzemek do potrzeb dziecka. Polecam tym rodzicom którzy pragną mieć pewność że ich dziecko będzie zadowolone.

Żłobki

6.0
Rodzic
Termin usługi: wrzesień 2022 

Moje dziecko tam uczęszczało, zmieniliśmy żłobek i mam odczucie, że każdy inny wybór jest lepszy. Panie opiekujące się dziećmi to lotto, były super, były bardzo słabe, rotacja co 2-3 msc nowa "ciocia". Z różnych powodów, oceniam żłobek słabo.

Opieka nad dziećmi

1.6
Anonim
Termin usługi: sierpień 2022 

Część Pań kompletnie niedoświadczona, a większość rzeczy dzieje się na pokaz. Nie polecam

Opieka nad dziećmi

2.8
Tomasz
Termin usługi: sierpień 2022

NIestety, też żłobek w ogóle nie spełnia naszych oczekiwań. Dzieci ciągle płaczą, panie tam pracujące nie mają doświadczenia w opiece nad dziećmi.

Żłobki

1.2
Karol
Termin usługi: sierpień 2020

Super miejsce dla maluszków, w którym dba się o rozwój dziecka jak i o jego spokój i równowagę psychiczną. Ciocie bardzo cierpliwe z doświadczeniem i super podejściem do dzieci. Nasza córka bardzo się usamodzielniła i nauczyła dużo nowych rzeczy.

Żłobki

6.0
Bartek
Termin usługi: sierpień 2020

najlepszą rekomendacją jest radość mojego dziecka kiedy widzi ciocię (nawet poza żłobkiem) Uważam, że jest to oznaka zaufania i poczucia bezpieczeństwa oraz najlepsza rekomendacja jaka może być.

Żłobki

6.0
Dominika
Termin usługi: sierpień 2020

Polecam. Synek jest szczęśliwy i uśmiechnięty. Dużo się nauczył i stał się bardziej samodzielny. Widać, że kadra Słonecznego Domku bardzo się angażuje w rozwój maluszków.

Żłobki

6.0
Iwona
Termin usługi: sierpień 2020

Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru żłobka. Synek zawsze jest uśmiechnięty, do żłobka idzie chętnie. Lubi ciocie. Wiemy na bieżąco o wszystkim. Jest dużo zajęć i wyjść na spacery.

Żłobki

6.0
Wojtek
Termin usługi: sierpień 2020

Polecam z całego serca. Bardzo dobra opieka i zajęcia dla dzieci. Mój synek chodzi zadowolony i jest szczęśliwy. Kiedy widzi ciocie biegnie do niej z otwartymi ramionami. Mamy codzienną relacje z zajęć na FB na grupie.

Żłobki

6.0
Bogusia
Termin usługi: sierpień 2020

Super żłobek, dużo zajęć dla maluchów, synek uwielbia zajęcia multisensoryczne. Powiem szczerze, że takich zajęć w domu bym nie zrobiła, ani nie zorganizowała tak czasu dziecku jak to robi kadra Słonecznego Domku. Do tego bardzo dobra i fachowa opieka.

Żłobki

6.0
Teresa
Termin usługi: sierpień 2020

Cieszymy się, że trafiliśmy na Słoneczny Domek. Koleżanka oddawała tu swoje dziecko i poleciła nam. My też jesteśmy zadowoleni i polecamy innym. Właścicielka P. Karolina bardzo miła osoba i otwarta na propozycje rodziców. Ciągle coś w żłobku ulepsza i kupuje nowe zabawki. Dba o placówkę i o dzieci do niej uczęszczające. Opiekunki są sympatyczne i widać, że z doświadczeniem.

Żłobki

6.0
Marta
Termin usługi: sierpień 2020 

Najlepsze miejsce dla dzieci do lat 3 z profesjonalną opieką. Moje dziecko uwielbia swoje ciocie. Nie wyobrażam sobie oddać synka gdzie indziej.

Opieka nad dziećmi

6.0
Alicja
Termin usługi: lipiec 2020

Miejsce stworzone z pasją. Pełne miłości i wsparcia. Moja córka pokochała Słoneczny Domek i bardzo lubi do niego chodzić.

Żłobki

6.0
Marcelina
Termin usługi: maj 2020

Miejsce pełne ciepła i zrozumienia. Indywidualne podejście do dzieci, zwracanie uwagi na potrzeby dzieci. Właścicielka jak i ciocie dbają o to, aby w żłobku wszyscy się dobrze czuli i rozwijali. Bardzo polecam Słoneczny Domek.

Żłobki

6.0
Jerzy
Termin usługi: sierpień 2020

Nasza córka uwielbia chodzić do Słonecznego domku. Jest to miejsce stworzone z pasją. Ciocie dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Są spacery i wspaniałe zajęcia. Mamy odzwierciedlenie co dzieje się każdego dnia w fotorelacji na grupie FB. Polecam

Żłobki

6.0