Smakoszewo - catering dietetyczny & okolicznościowy

Smakoszewo

Wybierz numer

790-389-569
b...@smakoszewo.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
Ocena 6.0 (2 oceny) + Oceń
  • Zdjęcie 1/30 - Smakoszewo Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Smakoszewo Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Smakoszewo Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Smakoszewo Gdańsk +27 1
 

O nas

Do każdej naszej miesięcznej diety dodajemy 3 dni gratis !!!
Catering dietetyczny & okolicznościowy, diety specjalistyczne i żywienie sportowców. Dieta sokami, Catering na każdą okazję pod wskazany adres. Realizujemy szczególności małe zamówienia.
Witamy wszystkich Serdecznie zarówno tych, którzy są tu przez chwilę jak i tych, którzy są już naszymi klientami. Smakoszewo.pl powstało z potrzeby chwili, to znaczy czasów, w których przyszło nam żyć oraz by sprostać życiu w ciągłym jego zaganianiu. Smakoszewo.pl to właściwe miejsce i Partner do współpracy dla tych wszystkich, którzy cenią sobie swój prywatny czas oraz tych, którzy chcą zdrowo żyć. Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianą dietetyką czyli zdrowym żywieniem. Świadczy również usługi z zakresu organizacji uroczystości domowych, począwszy od przygotowania dla Państwa posiłku do domu, a skończywszy na jego serwowaniu u klienta. Z gastronomią i dietetyką związani jesteśmy od wielu lat posiadając odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, jak również wykształcenie. Naszą firmę cechuje staranność i dbałość wykonania wszystkich produktów, a także wysoki poziom doboru jakości produktów, z których wykonujemy nasze zamówienia. Nad całością przedsięwzięcia czuwają pasjonaci zdrowego żywienia i ciekawych pomysłów kulinarnych oraz dietetyk stanowiskowy pracujący w naszej firmie, kontrolujący indywidualnie przebieg diet dla każdego z naszych klientów. Ponad to wykwalifikowana kadra kucharska dokona tego, z czego będziecie Państwo mieli ogromną satysfakcję wydając pieniądze w naszej firmie. Z nami życie staje się łatwiejsze "bo dobra dieta to długie życie..." Nasze usługi świadczymy na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz okolic, Pruszcz Gdański, Juszkowo, Jankowo, Otomin, Sulmin, Banino, Lniska, Leźno, Przyjaźń, Pępowo, Żukowo, Sitno, Borkowo, Dzierżążno, Kartuzy, Rumia.

Pozdrawiamy Serdecznie
Zespół Smakoszewo.pl

Oceny (1)

Rafał S.
Termin usługi: październik 2022

Catering oceniam bardzo dobrze, zawsze punktualnie do 24.00 paczuszka stoi pod drzwiami, tak jak piszą na stronie. Dania różnorodne, oceniam kuchnie na wysoko a u mnie była dieta vege. Warzywa świeże, dania jednogarkowe znakomite, kolacyjne zupki jak za dawnych lat. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Catering dietetyczny

6.0