Solanika

83-000 Juszkowo, Ogrodowa 46
665-888-608
r...@solanika.pl pokaż
www.solanika.pl
Godziny otwarcia
wt-nd10:00 - 19:00
Sesje, czy wynajem groty solnej umawiamy na godziny indywidualne.

O nas

Pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy z nas znajdzie swój sposób na relaks. Połączyliśmy aspekty zdrowotne, relaks i aktywność fizyczną w jednym obiekcie. Będzie nam bardzo miło współtworzyć to miejsce razem z Tobą.

Zapraszamy na chwilę relaksu:

* Grota Solna
To niezwykłe miejsce, gdzie można nie tylko się wyciszyć i zrelaksować, bawić i eksperymentować ale równocześnie skorzystać ze zdrowotnych walorów soli. Zapraszamy na różnorodne sesje, które odbywają się wg. ustalonego grafiku.
Organizujemy również spotkania okolicznościowe.
* Floating
Dla każdego z nas, będzie miał inne znaczenie. Daje szereg możliwości dla naszego zdrowia, a więc ciała i umysłu. My osobiście lubimy stwierdzenie, że jest to wyjątkowe spotkanie z samym sobą. Floating nazywany jest Terapią Ograniczonej Stymulacji Środowiskowej polegającą na ograniczeniu odbierania bodźców zewnętrznych, co wprowadza w stan głębokiego relaksu.
* AquaBike 
To nowoczesna forma treningu w środowisku wodnym, wzbogacona hydromasażem. Nasi Goście mają możliwość wykonania indywidualnego treningu w bardzo komfortowych warunkach. Wanny SPA z hydromasażem i rowerem, umieszczone są w osobnych kabinach z wyświetlanym treningiem. Do dyspozycji mamy szatnie z pełnym wyposażeniem.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Aquafitness

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • klimat:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Bożena - opinia

Polecam to miejsce ,pełen profesjonalizm.

 • Bożena
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2021