Solwit SA

80-298 Gdańsk, Azymutalna 11 Mapka

znajduje się w BCB Business Park

58 770-20-30
k...@solwit.com pokaż
www.solwit.com
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 18:00

Napisali o nas

O nas

Solwit to firma informatyczna, specjalizująca się w technologiach ICT, w szczególności w rozwoju i testowaniu oprogramowania aplikacyjnego, systemowego i wbudowanego.

CO ROBIMY?
Tworzymy i testujemy rozwiązania informatyczne oraz świadczymy usługi programistyczne dla Klientów różnych branż.

CO NAS WYRÓŻNIA?
Solwit to połączenie zalet  młodej, elastycznej i przyjaznej firmy z najlepszymi praktykami, stosowanymi w światowych korporacjach. Dotyczy to zarówno systemu zarządzania firmą, jak realizowanych zadań i projektów.

Łączymy dojrzałość z kreatywnością, a wysoką kulturę technologiczną i analityczną, z nieszablonowym podejściem do tworzenia rozwiązań. Jest to możliwe dzięki unikatowemu doświadczeniu naszych menadżerów oraz współpracy Solwitu z klientami, reprezentującymi uznane światowe marki.

W 2017 roku zostaliśmy laureatem konkursu POMORSKI PRACODAWCA ROKU 2016.
Tytuł ten jest przyznawany przez największą pomorską organizację pracodawców - "Pracodawcy Pomorza". W konkursie nagradzane są przedsiębiorstwa, które w szczególnym stopniu upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu oraz są organizatorami miejsc pracy przyjaznych pracownikom.

Intensywnie się rozwijamy. W raporcie DELOITTE TECHNOLOGY FAST 500 za rok 2016, grupującym najszybciej rozwijające się spółki technologiczne z 18 krajów w regionie EMEA, Solwit zajął 412. miejsce w rankingu europejskim i 20. wśród firm z Polski.

Więcej o nas: www.solwit.com

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »