Sopockie Przedszkole Niepubliczne Montessori

adres
81-814 Sopot, Tatrzańska 19
 
inne oddziały
telefon
515-256-108
e-mail
s...@gmail.com pokaż
www
www.montessori.sopot.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:30 - 17:00

O nas

Przedszkole założone w 2004 roku pracuje zgodnie z pedagogiką M. Montessori, realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego dla dzieci w wieku 3-6 lat.
W skład Przedszkola wchodzi grupa"0" oraz grupa Toddlers ( 18 m. ż. - 3 r. ź. )

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020
Dzień otwarty Przedszkola z  grupą "0" oraz grupą Toddlers odbędzie się w sobotę,
23 marca 2019 o godz. 10.00
Więcej szczegółów w zakładce "Rekrutacja" na stronie www.montessori.sopot.pl

Nasze Przedszkole to  grupa mieszana wiekowo w ramach której  prowadzona jest również klasa "0". W skład przedszkola wchodzi również grupa Toddlers. Na co dzień z dziećmi są: nauczyciele wychowania przedszkolnego z przygotowaniem do pracy zgodnej z pedagogiką M. Montessori oraz  nauczyciel języka angielskiego oraz w wybrane dni -  logopeda, trener judo, nauczyciel muzyki/rytmiki, nauczyciel tańca, nauczyciel plastyki.
Naszym celem  jest opieka nad dziećmi i ich edukacja zgodne z pedagogiką Marii Montessori. Absolwenci  Przedszkola to dzieci chętne do samodzielnej nauki, niezależne, pełne wiary w swoje siły, szanujące innych.
W naszym Przedszkolu, jak w każdej placówce montessoriańskiej, ogromną wagę przypisuje się współpracy z rodzicami. Chodzi bowiem o to, aby rodzina i Przedszkole starały się wspólnymi siłami prowadzić dziecko ku normalizacji. Od rodziców oczekujemy akceptacji założeń pedagogicznych Marii Montessori i współpracy w ich realizacji.

 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »