Poland Sotheby's International Realty

adres
Gdynia, al. Zwycięstwa 267 pokaż na mapie
telefon
695-252-188
e-mail
t...@poland-sothebysrealty.pl pokaż
www
www.poland-sothebysrealty.pl

Napisali o nas

O nas

Otwieramy drzwi do świata luksusowych nieruchomości w Polsce i ponad 50 innych krajach na całym świecie.

Jesteśmy częścią Sotheby's International Realty, największej na świecie firmy pośredniczącej na rynku luksusowych nieruchomości.
W naszej sieci pracuje 15 tysięcy agentów w ponad 700 biurach w 55 krajach.
Firma powstała w 1976 r., jako część słynnego domu aukcyjnego Sotheby's. Dom aukcyjny Sotheby's jest jedną z najstarszych firm notowanych na amerykańskiej giełdzie, z ponad 270-letnią tradycją.

W naszym portfolio znajdują się nieruchomości do zamieszkania albo przeznaczone na wakacyjny dom, jak i również nieruchomości traktowane jako część portfela inwestycyjnego, obok akcji czy obligacji. To posiadłości wśród winnic, domy przy polu golfowym lub z garażem na kolekcję aut, historyczne dwory i pałace, ale też nowoczesne kompaktowe apartamenty w morskich kurortach, penthouse'y w stolicach światowej gospodarki, czy mieszkania w odrestaurowanych kamienicach.

Pracujemy z pasją, firmę tworzą najlepsi specjaliści w branży. Dzięki odpowiednim kompetencjom potrafimy sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy Państwa partnerem na każdym etapie transakcji i po jej zakończeniu - zaangażowani, rzeczowi i dyskretni.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »