Daniel Banaś - specjalista ds. kredytów hipotecznych

Daniel Banaś

Wybierz numer

501-666-002
d...@tyszkiewicz.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 • Zdjęcie 1/7 - Daniel Banaś Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/7 - Daniel Banaś Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/7 - Daniel Banaś Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/7 - Daniel Banaś Gdańsk +4 1
 

O nas

Skorzystaj z mojego doświadczenia i wybierz najtańszy kredyt hipoteczny na rynku. Podczas jednego spotkania w biurze, sprawdzę Państwa zdolność kredytową oraz odpowiem na pytania związane z procesem zaciągania kredytu hipotecznego lub gotówkowego.
Wieloletnia aktywności w sektorze kredytów hipotecznych i współpraca z najważniejszymi bankami, umożliwia mi wskazanie zalet i wad dostępnych aktualnie ofert kredytów hipotecznych, jak również gotówkowych (w tym konsolidacyjnych) oraz produktów kredytowych dla firm.
Jako rekomendowany specjalista, krok po kroku, udzielę Państwu informacji i przybliżę procedury bankowe, umożliwiając dobór najkorzystniejszego rozwiązania finansowego. Zajmuję się finansowaniem nieruchomości od 2008 r. Zaufaj specjaliście i nie przepłacaj.
Z mojej pomocy skorzystało już ponad 1800 klientów zaciągając zobowiązania na łączną kwotę ponad 390 mln złotych
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia się na spotkanie, w jednym z 6 oddziałów naszej firmy TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI na terenie województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Bytów, Chojnice i Starogard Gdański) 
Podczas jednego spotkania sprawdzę Państwa zdolność kredytową, odpowiem na wszystkie pytania związane z procesem zaciągania kredytu hipotecznego.
Poinformuję Państwa jakie dokumenty należy przygotować, aby móc skutecznie starać się o udzielenie kredytu hipotecznego, budowlano-hipotecznego, gotówkowego lub firmowego.


Bezpłatnie przeprowadzę Państwa przez całą transakcję zakupu nieruchomości lub budowę domu z udziałem finansowania w postaci kredytu hipotecznego. Usługi pośrednictwa kredytowego są całkowicie bezpłatne.

Jedno spotkanie, dzięki któremu zaoszczędzicie Państwo czas oraz pieniądze, wybierając jednocześnie możliwie najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, na zrealizowanie swoich planów i potrzeb mieszkaniowych. 

Zapraszam uprzejmie do kontaktu oraz współpracy. 

Najczęściej zadawane pytania

Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym? Czy to się opłaca? Jakie są wady i zalety kredytu hipotecznego z oprocentowaniem stałym? Które banki mają najkorzystniejsze warunki kredytu z oprocentowaniem stałym?
Na te i wiele innych pytań postaram się Państwu odpowiedzieć w przystępny sposób. Klienci obecnie zadają sobie pytanie czy warto zaciągnąć kredyt hipoteczny z 5 lub 10 letnim oprocentowaniem stałym? Kredyt taki daje gwarancję niezmienności raty w okresie obowiązywania stałego oprocentowania. Oprocentowanie roczne tradycyjnego kredytu hipotecznego z oprocentowaniem zmiennym oparte jest o stałą marżę banku oraz zmienny WIBOR. Przy takim rozwiązaniu rata kredytu maleje lub rośnie w zależności od wysokości WIBOR-u. Oba rozwiązania czyli zarówno kredyt z oprocentowaniem zmiennym oraz okresowo stałym mają szereg zalet ale niestety również wad. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów. Wspólnie rozważymy wszystkie "za" i "przeciw" co ułatwi Państwu decyzję dotyczącą wyboru wariantu oprocentowania kredytu hipotecznego. Posiadam wszystkie najbardziej aktualne oferty bankowe na kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym. Moja pomoc jest dla Państwa bezpłatna.
Przeniesienie, refinansowanie kredytu hipotecznego? Czy jest to możliwe? Jakie są koszty takiej operacji? Czy mogę przenieść kredyt hipoteczny na oprocentowanie stałe?
Aktualna sytuacja związana z dużą dynamiką wzrostu WIBOR-u skłania wielu klientów do podjęcia decyzji aby przenieść swój aktualny kredy hipoteczny z oprocentowaniem zmiennym do innego banku w celu przekształcenia kredytu na oprocentowanie stałe.
Jest to w ostatnim czasie bardzo popularne rozwiązanie, które ma na celu zabezpieczyć portfele kredytobiorców i uchronić przed nagłymi podwyżkami rat. Każdy z nas kto posiada kredyt hipoteczny w PLN-ach z oprocentowaniem zmiennym spodziewał się, że kiedyś rata kredytu może wzrosnąć. Przez ostatnich wiele lat przyzwyczailiśmy się do stosunkowo niskich stóp procentowych a co za tym idzie niskich rat kredytów hipotecznych. Wiele osób zostało zaskoczonych dynamiką wzrostu WIBOR-u jaką aktualnie obserwujemy. Na szczęście na ten moment jest rozwiązanie, które może uchronić Państwa przed dalszymi podwyżkami. Każdą sytuację warto przeanalizować indywidualnie aby ocenić zasadność i opłacalność konsolidacji obecnie posiadanego kredytu hipotecznego.
Jaki wkład własny potrzebuję, aby uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości?
Aktualnie wielu klientów zadaje ważne pytanie - jaki jest minimalny wkład własny, aby móc wnioskować o kredyt hipoteczny w wybranym banku?
Na dzień dzisiejszy są co najmniej kilka banków komercyjnych, które udzielają kredytów hipotecznych z minimalnym 10% wkładem własnym, czyli do 90% LTV (loan to value)
W części z tych banków funkcjonują pewne ograniczenia, natomiast moje obserwacje są jednoznaczne - nadal ogrom klientów, którzy zamierzają kupić swoje mieszkanie lub dom nie posiada większego niż 10% wkładu własnego.
Jeżeli bank uzna, że między innymi sytuacja finansowa oraz zawodowa klientów jest na stabilnym poziomie a nieruchomość, którą klienci nabywają będzie dla banku dobrym zabezpieczeniem wnioskowanego kredytu, to nie ma większych przeciwwskazań, żeby klient otrzymał kredyt hipoteczny z 10% wkładem własnym w jednym z banków, które takich kredytów obecnie udzielają. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Od ilu miesięcy muszę prowadzić działalność gospodarczą aby móc starać się o kredyt hipoteczny?
W większości banków minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej aby móc starać się o kredyt hipoteczny to 12 lub 24 miesiące. Zdarzają się wyjątki od tej reguły na przykład w przypadku samozatrudnienia lub kontraktów tzw. B2B kiedy to możemy starać się o kredyt szybciej. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji na powyższy temat.
Umowa zlecenie, umowa o dzieło a kredyt hipoteczny?
Regularnie klienci zadają mi pytanie czy mogą starać się o kredyt hipoteczny jeżeli ich źródłem dochodu jest umowa zlecenie lub umowa o dzieło? Odpowiedź brzmi TAK. Ważne jest, aby umowa zlecenie lub dzieło trwała w ciągłości u tego samego zleceniodawcy od co najmniej 6 a najlepiej 12 miesięcy. Musimy również pamiętać, że na dzień dzisiejszy mamy ograniczoną ilość banków, które akceptują dochód z tytułu umowy zlecenie lub umowy o dzieło natomiast sytuacja jest dynamiczna i z każdym kolejnym miesiącem może się to pozytywnie odmienić. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, aby omówić szczegóły, umówić się na spotkanie i ocenić indywidualnie Państwa szanse na uzyskanie kredytu hipotecznego.
Czy dochód z najmu podwyższa moją zdolność kredytową?
Klienci regularnie pytają mnie o dochody pochodzące z wynajmu nieruchomości.
Jeżeli wynajmują Państwo np. mieszkanie lub dom, jest to wynajem, który jest opodatkowany, trwa bez przerwy minimum od 6 miesięcy, dochody te wpływają na konto praz jesteście Państwo właścicielami tej nieruchomości, to jak najbardziej zdecydowana większość banków uwzględni ten dochód do zdolności kredytowej.
Dzięki dochodom z wynajmu posiadanej już nieruchomości, Państwa zdolność kredytowa będzie na wyższym poziomie a zatem warto uwzględnić ten dochód przy staraniu się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, domu, działki czy też remont.

Opinie (183)

Hania
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2022 

bardzo polecam! Pan Daniel jest profesjonalistą w swoim fachu. Zawsze wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje wnikliwe pytania, tłumaczył w sposób jasny i zrozumiały wszystkie kwestie kredytowo-finansowe. Zawsze sprawny kontakt na wysokim poziomie - szybkie odpowiedzi emailowe i dostępność telefoniczna. Z pewnością będę polecać Pana Daniela znajomym jak i w sięgać po jego poradę w kwestiach fiansowych w przyszłości :)

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Justyna
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2022 

Polecam !!!! Pana Daniela , jest profesjonalny w swojej dziedzinie ,rzeczowy i konkretny. Ofertę przedstawił jasno i bardzo czytelnie dla nas laików !!! Jeżeli potrzebujecie pomocy to tylko do pana Daniela ..,,,, jest najlepszym profesjonalistą w swojej dziedzinie , a co najważniejsze klient jest zaopiekowany do samego końca !!!!! Dziękuje .

w kategorii

Kredyty i pożyczki

5.8
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  5
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Jarek
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2022 

Serdecznie polecam , bardzo profesjonalna i rzeczowa pomoc w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej. Profeska od początku do końca . Pozdrawiam

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Piotr
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022 

Pełen profesjonalizm. Konkretnie i na temat, bez zbędnych otoczek. Świetny kontakt i podejście do klienta. Polecam.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Anna
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022 

Bardzo profesjonalna pomoc w zakresie doradztwa kredytowego, serdecznie polecam. Pan Daniel jest osobą responsywna, znająca bardzo dobrze rynek kredytowy oraz umiejący wskazać najlepsze rozwiązania i ofertę dla osoby poszukującej kredyt hipoteczny.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
K.
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Konkretnie i na temat, bez zbędnych otoczek czy manipulacji albo marketingu. Świetny kontakt i podejście do klienta.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka K
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2022 

Bardzo dobra współpraca, pełen profesjonalizm i kompetencja.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Michał
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2022 

Wracam do Pana Daniela za każdym razem kiedy pojawia się temat kredytu! Polecam w 100% za profesjonalizm i opiekę na każdym etapie procesu

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Marcin
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022 

Najlepszy doradca kredytowy w trójmieście. Polecam w 100%. Od początku do końca pełne zaangażowanie ze strony Pana Daniela. Przez cały proces kredytowania przeprowadził nas bezproblemowo. Chciałbym współpracować tylko z takimi fachowcami- życie byłoby łatwiejsze.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Krzysztof K.
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022 

Pan Daniel pomagał mi przy załatwianiu kredytu hipotecznego. Jestem zachwycony jego profesjonalną postawą i zaangażowaniem. Poza tym jest bardzo sympatyczny i pomocny. Serdecznie go polecam

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kamil & Ola
Termin skorzystania z usługi: maj 2022 

Pan Daniel jest świetnym specjalista od kredytów i doradził nam już drugi raz oraz pomogł przejsc przez dluższa drogę refinansowania kredtu hipotecznego na stałe oprocentowanie w innym banku. Komunikacja na najwyższym poziomie, szybki kontakt i dostępność Pana Daniela, nie pomijając jego ogromnej wiedzy i szybkiego działania to rzeczy za, które należy się najwyższa ocena. Bardzo jasne instrukcje pozwalaja na szybkie działanie nam jako klientom i dotrzymanie potrzebnych terminów oraz formalności. Wspołpraca z Panem Danielem to czysta przyjemność, rzadko sie spotyka kogos tak zaangażowanego i skutecznego w działaniu. Dziękujemy!

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Łukasz Wensierski
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022 

Już drugi raz korzystaliśmy z pomocy pana Daniela, tym razem pomógł nam przenieść hipotekę do innego banku (mimo problemów ze zdolnością kredytową przez obecną sytuację na rynku). Cały proces od początku do końca przeprowadzony bardzo profesjonalnie, widać że w przeciągu kilku lat jeśli coś się zmieniło to tylko na plus! Bardzo dziękujemy za pomoc!

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Aleksandra Schweda
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022 

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Daniela. Polecam serdecznie.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
z.
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022 

Pan Daniel pomógł nam znaleźć rozwiązanie sytuacji kredytowej, która była niezwykle trudna nie tylko ze względu na rosnące stopy, lecz także na nasze niestandardowe uwarunkowania finansowe. Świetny fachowiec, do tego naprawdę sympatyczny, miły facet. Szczerze polecam.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Dorota Wrzeszcz
Termin skorzystania z usługi: maj 2022 

100% profesjonalizmu. Dzięki pomocy pana Daniela wszelkie formalności załatwiliśmy błyskawicznie. Pomoc i kontakt na każdym etapie. Polem!

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Justyna
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022 

Polecamy Pana Daniela z czystym sumieniem. Profesjonalista.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Daniel
Termin skorzystania z usługi: maj 2022 

Specjalista w swoim fachu , polecam.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Patrycja
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

Pan Daniel Banaś jest bardzo skuteczny w swojej branży , sprawy zostały szybko i owocnie załatwione , jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy - bardzo polecamy

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Michał
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022 

Jak najbardziej mogę polecić Pana Daniela. Wraz z narzeczoną przenosiliśmy kredyt z jednego banku do drugiego, Daniel pomogł nam ze wszystkimi formalnościami, jasno i klarownie wytłumaczył, co mamy zrobić, kiedy, gdzie i ile to będzie kosztować, wiec jako osoba niedoświadczona w tematach kredytowych, bez problemu sobie poradziłem. Asystował nam również w banku.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Wojciech Kaleta
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022 

Pan Daniel to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Korzystam z jego pomocy już drugi raz przy zakupie drugiej nieruchomości. Przy zakupie następnych na pewno również skorzystam. Jeżeli nie chcesz mieć kłopotów to skorzystaj z pomocy Pana Daniela. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panie Danielu.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6