Sport Rebel Gdańsk - sklep sportowy

Sport Rebel Gdańsk

Wybierz numer

58 340-39-50 691-605-056
g...@sportrebel.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/25 - Sport Rebel Gdańsk Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/25 - Sport Rebel Gdańsk Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/25 - Sport Rebel Gdańsk Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/25 - Sport Rebel Gdańsk Gdańsk +22 1
 

TV Filmy

Sport Rebel Gdańsk - sklep sportowy
382

Sport Rebel Gdańsk - sklep sportowy

W tym obiekcie znajdują się:

O nas

Oferujemy szeroki wybór łyżew, rolek oraz sprzętu ochronnego. Profesjonalne ostrzenie łyżew oraz serwis. W naszym sklepie wszyscy hokeiści oraz rolkarze, zarówno zawodowcy i amatorzy, mogą przymierzyć sprzęt oraz zapoznać się z całą ofertą.
Obsługę sklepu SportRebel Gdańsk stanowią osoby, które od wielu lat grają w hokeja na lodzie i jeżdżą na rolkach. Dzięki temu doskonale znamy tajniki doboru sprzętu. Jednak nie siadamy na laurach i cały czas uczymy się nowości w sprzęcie, łyżwach i rolkach. Wierzymy, że dzięki dobremu doborowi sprzętu zawodnicy, łyżwiarze i rolkarze nie będą się zniechęcali, co zaowocuje rozwojem tego sportu w Polsce. W naszym sklepie znajduje się największy wybór łyżew i rolek na Pomorzu, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas odpowiedni model.
Dbamy również o profesjonalny serwis łyżew i rolek oraz sprzętu hokejowego. W naszej ofercie znajdują się również hulajnogi elektryczne marki URBIS, istnieje możliwość bezpłatnego testowania na mieście.
Od 22 sierpnia 2014 r. sklep wszedł do sieci sklepów SportRebel, które do tej pory funkcjonowały na Południu Polski. Dzięki temu w naszym sklepie jest dostępna pełna kolekcja sprzętu hokejowego marki BAUER oraz najnowocześniejszy serwis SportRebel Service. Używamy w naszym sklepie skanera stóp BAUER 3DLAB, dzięki któremu możemy idealnie dopasować łyżwy.