Sport Rebel Gdańsk - sklep sportowy

80-392 Gdańsk, Szczecińska 23H
(naprzeciwko OBI po prawej stronie Restauracji Sami Swoi) Mapka

Sport Rebel obiekty w tej lokalizacji (1) »

58 340-39-50, 691-605-056
g...@sportrebel.pl pokaż
www.sportrebel.pl
/sportrebelgdansk
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 19:00
sob10:00 - 14:00

Napisali o nas

O nas

Oferujemy szeroki wybór łyżew, rolek oraz sprzętu ochronnego. Profesjonalne ostrzenie łyżew oraz serwis. W naszym sklepie wszyscy hokeiści oraz rolkarze, zarówno zawodowcy i amatorzy, mogą przymierzyć sprzęt oraz zapoznać się z całą ofertą.

Obsługę sklepu SportRebel Gdańsk stanowią osoby, które od wielu lat grają w hokeja na lodzie i jeżdżą na rolkach. Dzięki temu doskonale znamy tajniki doboru sprzętu. Jednak nie siadamy na laurach i cały czas uczymy się nowości w sprzęcie, łyżwach i rolkach. Wierzymy, że dzięki dobremu doborowi sprzętu zawodnicy, łyżwiarze i rolkarze nie będą się zniechęcali, co zaowocuje rozwojem tego sportu w Polsce. W naszym sklepie znajduje się największy wybór łyżew i rolek na Pomorzu, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas odpowiedni model.
Dbamy również o profesjonalny serwis łyżew i rolek oraz sprzętu hokejowego. W naszej ofercie znajdują się również hulajnogi elektryczne marki URBIS, istnieje możliwość bezpłatnego testowania na mieście.
Od 22 sierpnia 2014 r. sklep wszedł do sieci sklepów SportRebel, które do tej pory funkcjonowały na Południu Polski. Dzięki temu w naszym sklepie jest dostępna pełna kolekcja sprzętu hokejowego marki BAUER oraz najnowocześniejszy serwis SportRebel Service. Używamy w naszym sklepie skanera stóp BAUER 3DLAB, dzięki któremu możemy idealnie dopasować łyżwy.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo