Sposób na wesele

Sposób na wesele

Wybierz numer

722-157-051 721-013-647
b...@sposobnawesele.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Sposób na wesele Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/12 - Sposób na wesele Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/12 - Sposób na wesele Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/12 - Sposób na wesele Gdynia +9 1
 

O nas

Planowanie i kompleksowa organizacja wyjątkowego ślubu i wesela. Z pasją zmieniamy Twoje marzenia w magiczną rzeczywistość.
Sposób na Wesele nie jest zwykłą agencją ślubną. Misją firmy jest kompleksowa organizacja ślubów i wesel. Nasz zespół wykonuje swoją pracę z zamiłowaniem i wkłada w nią całe serce. Nic nas tak nie cieszy, jak uszczęśliwianie naszych klientów.

Stawiamy na jakość i terminowość świadczonych usług. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, otrzymujecie stuprocentową pewność, że współpraca przebiegnie w sposób uczciwy i terminowy. A to wszystko dzięki naszym fachowcom, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zamiłowaniem.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i nieszablonowe pomysły konsultantów ślubnych. Śluby i wesela organizowane są na podstawie rozmowy konsultanta ślubnego z przyszłą parą młodą. Dbamy o każdy detal, a tym samym sprawiamy, że każda ceremonia jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i w organizacji tego typu wydarzeń. Jesteśmy przekonani, że razem z pomocą wedding plannera zaplanujecie najpiękniejszy dzień Waszego życia.
Sami zdecydujecie, czy będzie to kameralne, romantyczne przyjęcie, czy szykowny bal na kilkuset gości.

A naszym zadaniem jest zorganizować TEN dzień tak, by na długie lata pozostał w sercach Waszych i Waszych gości. I jeszcze jedno! Zadbamy o to, by przez ten czas towarzyszyły Wam tylko pozytywne emocje i by zdjąć z Was ciężar związany z organizacją ceremonii ślubu i wesela. Spełnijcie z nami marzenia o niezwykłej i wyjątkowej uroczystości ślubnej i zabawie weselnej.

Usługa świadczona przez wedding plannera jest skierowana do osób, które marzą o idealnej, magicznej ceremonii ślubnej i bajkowym przyjęciu weselnym, są zabiegane i nie mają czasu na kompleksową organizację ślubu i wesela, a także do tych, którzy zamierzają mieć pełną kontrolę nad wydatkami. Wedding planner nie tylko zaoszczędzi Was cenny czas, lecz także przygotuje dokładny kosztorys organizacji ślubu i wesela. Nie będzie narzucał Wam wizji, a jedynie podsuwał pomysły i inspiracje do przedstawionych przez Was koncepcji.

Kolejną zaletą skorzystania z pomocy wedding plannera jest to, że współpracuje on z zaufanymi usługodawcami, dlatego nie musicie się obawiać, że poziom usług zapewnianych przez podwykonawców nie będzie dla Was satysfakcjonujący. Następnym plusem jest zapewnienie koordynacji w dniu ślubu i wesela, czyli pełne wsparcie od A do Z.

Decydując się na usługi wedding plannera, z pewnością spełnicie marzenia o bajkowym i niepowtarzalnym ślubie i weselu.
Jedno jest pewne: wedding planner dąży do tego, aby sprostać Waszym wymaganiom i zadowolić Was w oparciu o budżet, jakim dysponujecie.

PAKIETY USŁUG
1. Kompleksowa obsługa:
- organizacja ślubu i wesela od A do Z (wybór stylistyki, miejsca, noclegów, strojów pary młodej, podwykonawców, drobiazgowa kontrola budżetu itd.);
- przygotowanie szczegółowego scenariusza ślubu;
- koordynacja kolacji powitalnej, dnia ślubu, wesela oraz poprawin.
2. Częściowa organizacja i koordynacja:
- włączenie się w organizację na pewnym etapie realizacji przygotowań (znalezienie brakujących podwykonawców, sprawdzenie budżetu itd.);
- przygotowanie szczegółowego scenariusza ślubu;
- koordynacja kolacji powitalnej, dnia ślubu, wesela oraz poprawin.
3. Koordynacja:
- przygotowanie szczegółowego scenariusza ślubu;
- koordynacja kolacji powitalnej, dnia ślubu, wesela oraz poprawin.
4. Audyt:
- sprawdzenie umów podpisanych z podwykonawcami;
- pomoc w rozwiązaniu problemów;
- doradztwo.

Dodatkowo: możliwość wypożyczenia wyjątkowej Księgi Gości w formie Telefonu Życzeń.

Karolina Damaszk - wedding plannerka

"Projekt Sposób na Wesele stworzyłam z zamiłowania do ślubów i wesel, które towarzyszy mi od najmłodszych lat. Początkowo nie wiązałam z tym swojej ścieżki zawodowej, dlatego z wykształcenia jestem logistykiem, a organizację uroczystości ślubnych dla znajomych i rodziny traktowałam głównie jako hobby. Szybko okazało się, że moje wykształcenie jest największym atutem, jeśli chodzi o zawodowe planowanie ślubów.
Doświadczenie pozwoliło mi stworzyć świetny zespół, z którym z przyjemnością zajmiemy się organizacją i dekoracją Twojego ślubu i wesela".

Najczęściej zadawane pytania

Co znajduje się w ofercie wedding plannera?
W zakres usług świadczonych przez wedding plannera wchodzi kompleksowa organizacja ślubu i wesela. Począwszy od wybrania stylistyki ślubu, a kończąc na koordynacji całego wydarzenia. Nie istnieje aspekt wydarzenia, z którym wedding planner sobie nie poradzi.
Ile kosztuje usługa wedding plannera?
To bardzo indywidualna kwestia, zależąca od zakresu powierzonych nam obowiązków. Zachęcamy do kontaktu, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.
Dlaczego warto zatrudnić wedding plannera?
Dzięki jego usłudze państwo młodzi mają pewność, że w ich wielkim dniu wszystko pójdzie jak należy. Cały okres przygotowań do dnia ślubu jest bardzo starannie uporządkowany, co sprawia, że para młoda oszczędza mnóstwo czasu, a poziom stresu znacznie spada.
Czy konsultant ślubny zajmuje się organizacją wyłącznie ślubów oraz przyjęć weselnych?
Zdecydowanie nie. Wiemy, że nazwa to sugeruje, ponieważ tego typu wydarzenia stanowią zdecydowanie największy procent wszystkich organizowanych imprez. Jednakże wedding planner spokojnie może się też zająć organizacją urodzin, imprez firmowych czy innych eventów.