Stodoła - sklep zoologiczny

adres
80-462 Gdańsk, al. Jana Pawła II 6B/1
(przed wiaduktem, miedzy dwoma biało-szarymi blokami)
telefon
514-750-282, 514-750-282
e-mail
z...@wp.pl pokaż
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00
Dowozimy towar na telefon!!!!

O nas

Najtańszy sklep zoologiczny-Stodoła- w Trójmieście!!!!!! Duży wybór artykułów dla psów, kotów, ptaków, gryzoni oraz ryb. Dowóz na telefon przy większym zamówieniu. Żywe zwierzęta- króliki, świnki, chomiki, ptaki. Zapraszamy- sprawdź nasze ceny!!!

Sklep zoologiczny z pasją, szeroki wybór karm dla psów i kotów wysokiej jakości i w niskich cenach. W ofercie smakołyki dla psów i kotów, gryzaki naturalne i produkty do utrzymania czystości naszych pupili , doskonałe krople i obroże na pchły i kleszcze.
Produkty również dla gryzoni i ptaków: karma, zioła, smakołyki, zabawki.
Stwórz swoje akwarium: żwiry, filtry, ryby, mrożonki, karma dla ryb i produkty akwariowe oraz gotowe akwaria z całym wyposażeniem.
Serdecznie zapraszamy

 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Sklepy zoologiczne

 • obsługa:
  6
   
 • asortyment:
  -
   
 • pomoc merytoryczna:
  6
   
 • podejście do zwierząt:
  -
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Akwarium w klasie równa się jak w bajce!!!

Pod kierunkiem Państwa Żagan rodziców Amelki z zamiłowania akwarystów, oraz przy wsparciu sklepu zoologicznego Stodoła uczniowie klasy 2c z SP 33 założyli akwarium w swojej sali. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób można szybko i prawidłowo założyć w domu akwarium, jak dbać o rybki, jak je karmić. Goście odpowiedzieli na wszystkie zadane przez dzieci pytania. I tak w drobnym żwirowym podłożu posadzili rośliny. Następnie podłączyli filtr. A po kilku minutach wpuszczono wymarzone rybki. Dwie welony którym dzieci nadały imiona: Stefan i Czesław oraz Kirys spiżowy nazwany odkurzaczem. Teraz zostaje tylko dbanie i podziwianie efektów wspólnej pracy. Serdecznie dziękujemy.

 • Patrycja Werra
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »