Straż Miejska w Gdyni

adres
81-244 Gdynia, Zakręt do Oksywia 10
 
inne oddziały
telefon
58 660-22-03 do 04(interwencyjne całodobowe)
e-mail
s...@gdynia.pl pokaż
www
gdynia.pl/mieszkaniec/straz-miejska/straz-miejska-br...
 
zgłoś do aktualizacji
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

O nas

Adres do korespondencji:
Urząd Miasta Gdyni
Straż Miejska
Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54
81-382 Gdynia

Telefony alarmowe w sprawach interwencji czynne całą dobę:
+48 058 660 22 03
+48 058 660 22 04

lub 986
601 997 112 telefon interwencyjny dla osób niesłyszących do wysyłania SMS

Komenda Straży Miejskiej:
ul. Zakręt do Oksywia 10
81-244 Gdynia
pokój 29
tel: 58 660 11 73
fax: 58 663 79 59

I Referat Dzielnicowy
ul.Żeglarzy 7
tel.: 58 620 39 42
fax: 58 622 31 37
e-mail: rewirowi1-sm@gdynia.pl
 
II Referat Dzielnicowy
Al.Zwycięstwa 291 c
tel.: 661 600 572
e-mail: rewirowi2-sm@gdynia.pl
 
III Referat Dzielnicowy
ul. Zakret do Oksywia 10
tel.: 58 660 11 78 
e-mail: rewirowi3-sm@gdynia.pl
 
EkoPatrol (Zadania z zakresu ochrony środowiska i zwierząt)
ul.Zakręt do Oksywia 10
tel.: 58 660 11 83
tel.: 661 600 571
e-mail: ekopatrol-sm@gdynia.pl
 
Zespół profilaktyki (Patrol szkolny)
ul.Zakręt do Oksywia 10
tel.: 58 660 11 83
e-mail:  profilaktyka-sm@gdynia.pl

 

Straż Miejska w Gdyni w rankingu trojmiasto.pl

Opinie + Oceń


1.0

w kategorii

Straż miejska

 • obsługa:
  1
   
 • czas oczekiwania:
  -
   
 • skuteczność:
  -
   
 • ocena ogólna:
  -
   
średnia ocena (max 6)
1.0
 

Szczekające psy na ul.Niskej

Zachowanie Strażników SM Gdynia jest delikatnie mówiąc dziwne.Na wielokrotne skargi dotyczące zakłócania ciszy i spokoju przez ujadanie psów na tej ulicy/trzy nr posesji znane strażników/ reakcja jest nieporozumieniem.Najważniejsze dla przyjmujących zgłoszenie w tej sprawie było pytanie o dane zgłaszającego a nie podjęcie interwencji.Oczywiście takim pytaniem łamali ustawę nr 4 paragraf 1 RODO.Albo nawet posuwali się do oddzwaniania na nr dzwoniącego co jest wręcz próbą zastraszania.Takie postępowanie jest ujęte w KK art chyba 246.Zgłaszałem wielokrotnie ujadanie psów z tych 3 adresów i do dziś nie poradziła sobie z tym SM.Nawet usłyszałem raz stwierdzenie od strażnika odbierającego tel że ci właściciele nieruchomości ich straszą,że podadzą ich do sądu o nachodzenie.Większej głupoty nie słyszałem.Do dziś jest sprawa nie załatwiona a ujadanie jest bardzo męczące.Jeżeli ktoś czyta te opinie z UM to proszę o zbadanie postępowania SM w Gdyni.

 • poirytowany

6.0

w kategorii

Straż miejska

 • obsługa:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  -
   
 • skuteczność:
  -
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Niezwykła tolerancja

Ogromne podziękowania dla dwóch Pań ze Straży Miejskiej w Gdyni, które miały dyżur 1 września około południa przy plaży w Babich Dołach. Zaparkowalam w niedozwolonym miejscu sugerując się tym, że inni tam parkują. Mieszkam w Gdyni od dwóch tygodni i dzięki tym Paniom już miałam okazję się przekonać, że ludzie w Gdyni są przyjaźni, o czym słyszałam zanim się tu wprowadziłam. Panie okazały się bardzo wyrozumiałe i tolerancyjne. Wina była ewidentnie po mojej stronie, w końcu kierowca musi patrzec na znaki. Mimo wszystko nie dostałam mandatu, ani punktów karnych. Dziękuję serdecznie. Oby więcej takich ludzi wokół nas. Będę ciepło wypowiadać się na temat "Strażniczek" w Gdyni.

 • Monika

Opinia

Buta, bezkarność, wybiórczość i arogancja to wyróżniki tej instytucji. Zajmują się zbieractwem mandatów i myślistwem jedynie na uboższych mieszkańców Gdyni nad którymi się pastwią. Wspierają donosicielstwo sfrustrowanych obywateli minionych służb. W żadnym razie nie służą żadną pomocą. Rozwiązać w trybie natychmiastowym.

 • Roman

1.0

w kategorii

Straż miejska

 • obsługa:
  1
   
 • czas oczekiwania:
  1
   
 • skuteczność:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
1.0
 

Niedouczeni funkcjonariusze

Dziś otrzymałam mandat pod Sea Towers na parkingu po lewej stronie drogi. Panowie stwierdzili, że wcześniej powinnam zawrócić,wjechać od strony Dalmoru i wtedy widziałabym znak Zakaz postoju i zatrzymywania się-a że po prostu jadąc zaparkowałam i nie robiłam pętli to już mój problem-ok, stałam w niedozwolonym miejscu 18min, należy się mandat.Ja o czym innym i to uwaga do kierownictwa SM w Gdyni: -panowie kłamali,że stoją w tym miejscu już od 1h, gdzie nie było ich kiedy parkowałam (co można sprawdzić na monitoringu Sea Towers) i mam się cieszyć,że nie odholowano mi auta (a skoro niby byli tam tak długo to chyba zdążyliby zamówić lawetę? albo pouczyć parkujących, że w tym miejscu nie wolno parkować). Panowie jednak wolą siedzieć w ciepłym aucie niż się zaangażować w edukowanie-wypisując mi mandat patrzyli jak inny kierowca staje obok mego auta i opuszcza pojazd-funkcjonariusz 2 razy stwierdził,że mu już się nie chce wychodzić z auta i mówić że tu jest zakaz i jak wypiszą mi mandat to pójdą spisać tamto auto. - usłyszałam też, że po lewej stronie drogi nie wolno parkować - odsyłam się douczyć do KDart.49ust1pkt7 i nie sugerować,że prawo jazdy mam za pieniądze bo mam inne zdanie.

 • Zniesmaczona jakością pracy SM
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »