Straż Miejska w Gdyni

81-244 Gdynia, Zakręt do Oksywia 10 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 660-22-03 do 04(interwencyjne całodobowe)
s...@gdynia.pl pokaż
gdynia.pl/mieszkaniec/straz-miejska/straz-miejska-br...
 
zgłoś do aktualizacji
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

Napisali o nas

O nas

Adres do korespondencji:
Urząd Miasta Gdyni
Straż Miejska
Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54
81-382 Gdynia

Telefony alarmowe w sprawach interwencji czynne całą dobę:
+48 058 660 22 03
+48 058 660 22 04

lub 986
601 997 112 telefon interwencyjny dla osób niesłyszących do wysyłania SMS

Komenda Straży Miejskiej:
ul. Zakręt do Oksywia 10
81-244 Gdynia
pokój 29
tel: 58 660 11 73
fax: 58 663 79 59

I Referat Dzielnicowy
ul.Żeglarzy 7
tel.: 58 620 39 42
fax: 58 622 31 37
e-mail: rewirowi1-sm@gdynia.pl
 
II Referat Dzielnicowy
Al.Zwycięstwa 291 c
tel.: 661 600 572
e-mail: rewirowi2-sm@gdynia.pl
 
III Referat Dzielnicowy
ul. Zakret do Oksywia 10
tel.: 58 660 11 78 
e-mail: rewirowi3-sm@gdynia.pl
 
EkoPatrol (Zadania z zakresu ochrony środowiska i zwierząt)
ul.Zakręt do Oksywia 10
tel.: 58 660 11 83
tel.: 661 600 571
e-mail: ekopatrol-sm@gdynia.pl
 
Zespół profilaktyki (Patrol szkolny)
ul.Zakręt do Oksywia 10
tel.: 58 660 11 83
e-mail:  profilaktyka-sm@gdynia.pl

 

Opinie + Oceń

opinia

Patryk - opinia

Po dzisiejszym zdarzeniu wystawiam negatywna opinie strazy miejskiej w Gdyni. Ponieważ po trzech tel na 112 przychalala służba strazy miejskiej która była nie elkowentna w stosunku do swojego stanowiska. Już tłumacze dla czego... Wracając do hotelu napotkaliśmy dzika. Chcac uchronić dzika przed osobami które go straszyły i zucaly w niego nie wiadomo czym. Szliśmy za nim przez pół miasta. Napotykając osoby które tez dzwoniły na służby pozadkowe. Gdy w końcu po długiej pogoni za dzikiem przybyła straż miejska która nie dość że nie zrobiła nic to jeszcze w sposób bezczelny i perfidny nie mieli zamiaru nas wysłuchać i powiedzieli że nie będą z nami rozmawiac bo wódki z nami nie pilismy. Po naszych prozbach o pomoc dzikowi po prostu zamknięto szybę w aucie. Tego bezczelnego kierowcę mam nagranego na tel i sprawa skończy się w sądzie. Za tekst bo ci żyłka pęknie ze strony strazy miejskiej jest nie na miejscu. Nr boczny patrolu 103. Datasytuacji 19.08.2020 pozdrawiam Patryk Potocki

  • Patryk
  • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020
opinia

Incjatywa lokatorska - opinia

Dzwoniliśmy z Okrzei 22 i 24 wielokrotnie w sprawie dzików za każdym razem kiedy dzwoniliśmy nikt na nasze zgłoszenie nie reagował i nie przyjeżdżać pod dany adresy jesteśmy rospaczeni taka sytuacja będziemy wnioskować pisemnie o spotkanie z Panem Komendantem tu na placu dzieci się bawią i notorycznie przychodzą dziki o różnych godzinach za zwyczaj między 18.a 21 .

  • Incjatywa lokatorska
  • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020
opinia

Tadeusz Mackiewicz - opinia

Witam Uważam że "nie fair " jest takie postępowanie SM - bez uprzedzenia publikowanie swoich poczynań o działaniu jako "sukces" dla poprawy pozytywnego rozsławienia (kreowania wizerunku Instytucji ) . Na moją wiedzę działania powinny być oparte o prawdę i rzetelne . (Wiem coś o tym i dlatego uważam że należy być konsekwentnym w swoich działaniach . Z pełnym Szacunkiem i Poważaniem Pozdrawiam Pana Komendanta Tadeusz Mackiewicz

  • Tadeusz Mackiewicz
  • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

zawiedziona - opinia

Jakiś żart. Wczoraj dwukrotnie zgłaszana potrzeba interwencji w sprawie auta blokującego chodnik na całej jego szerokości. Zero reakcji, jak stało, tak stoi. Zdecydowanie zaczynam zgadzać się z głosami, że ta instytucja w ogóle nie powinna być na utrzymaniu państwa.

  • zawiedziona
  • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
opinia

Szczekające psy na ul.Niskej

Zachowanie Strażników SM Gdynia jest delikatnie mówiąc dziwne.Na wielokrotne skargi dotyczące zakłócania ciszy i spokoju przez ujadanie psów na tej ulicy/trzy nr posesji znane strażników/ reakcja jest nieporozumieniem.Najważniejsze dla przyjmujących zgłoszenie w tej sprawie było pytanie o dane zgłaszającego a nie podjęcie interwencji.Oczywiście takim pytaniem łamali ustawę nr 4 paragraf 1 RODO.Albo nawet posuwali się do oddzwaniania na nr dzwoniącego co jest wręcz próbą zastraszania.Takie postępowanie jest ujęte w KK art chyba 246.Zgłaszałem wielokrotnie ujadanie psów z tych 3 adresów i do dziś nie poradziła sobie z tym SM.Nawet usłyszałem raz stwierdzenie od strażnika odbierającego tel że ci właściciele nieruchomości ich straszą,że podadzą ich do sądu o nachodzenie.Większej głupoty nie słyszałem.Do dziś jest sprawa nie załatwiona a ujadanie jest bardzo męczące.Jeżeli ktoś czyta te opinie z UM to proszę o zbadanie postępowania SM w Gdyni.

  • poirytowany
opinia

Niezwykła tolerancja

Ogromne podziękowania dla dwóch Pań ze Straży Miejskiej w Gdyni, które miały dyżur 1 września około południa przy plaży w Babich Dołach. Zaparkowalam w niedozwolonym miejscu sugerując się tym, że inni tam parkują. Mieszkam w Gdyni od dwóch tygodni i dzięki tym Paniom już miałam okazję się przekonać, że ludzie w Gdyni są przyjaźni, o czym słyszałam zanim się tu wprowadziłam. Panie okazały się bardzo wyrozumiałe i tolerancyjne. Wina była ewidentnie po mojej stronie, w końcu kierowca musi patrzec na znaki. Mimo wszystko nie dostałam mandatu, ani punktów karnych. Dziękuję serdecznie. Oby więcej takich ludzi wokół nas. Będę ciepło wypowiadać się na temat "Strażniczek" w Gdyni.

  • Monika
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »