Strefa Pływania

Strefa Pływania

Wybierz numer

695-621-268
b...@strefa-plywania.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/4 - Strefa Pływania Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Strefa Pływania Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Strefa Pływania Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Strefa Pływania Gdynia 1
 

Artykuły o nas

O nas

- Pływanie odciążające kręgosłup i uwalniające napięcia, polecane przy siedzącym charakterze pracy
- Lekcje indywidualne dla dorosłych (nauka, doskonalenie, technika TOTAL IMMERSION dla amatorów i sportowców)
- Warsztaty KRAULA METODĄ TOTAL IMMERSION
Total Immersion
(więcej o tej metodzie przeczytasz na naszej stronie: http://www.strefa-plywania.pl/total-immersion/)

Specjalizujemy się w nauczaniu oraz doskonaleniu techniki pływania przy wykorzystaniu metody Total Immersion. Oferujemy w tym zakresie, odbywające się cyklicznie weekedowe warsztaty kraula, zajęcia indywidualne, a także grupowe zajęcia doskonalące dla osób już pływających tą techniką.

Naszymi klientami są zarówno osoby, które chcą się mniej męczyć i zwiększyć maksymalny przepływany dystans (czy wręcz nauczyć się poszczególnych stylów pływackich od podstaw), sportowcy - triathloniści oraz pływacy długodystansowi, którym zależy na poprawie techniki i zwiększeniu efektywności jak i pracownicy biurowi, którzy poszukują ratunku dla przeciążonego siedzącym charakterem pracy kręgosłupa.

Total Immersion jest doskonałą metodą rehabilitacyjną na przemęczone kręgosłupy. Dzieje się tak dlatego, że jej podstawą jest osiągnięcie kontroli nad mięśniami szyi, karku, pleców i rąk, a następnie ich świadome rozluźnienie. Jest to jedno z pierwszych zadań, które stawiamy przed naszymi klientami, które pomaga nie tylko w opanowaniu techniki pływania Total Immersion, ale również w ogólnym odprężeniu i porzuceniu całodziennych stresów.

Aktualną ofertę i terminy warsztatów, które prowadzimy zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej www.strefa-plywania.pl

Jeśli chcesz pływać z nami zadzwoń lub skontaktuj się mailowo: biuro@strefa-plywania.pl :)

Oceny (1)

Sławek
Termin usługi: luty 2023

Do pływania zawsze podchodziłem niechętnie z uwagi na szybkie męczenie się, metoda Total Immersion którą pokazał mi Ryszard i Monika zmieniało moje nastawienie do pływania. Teraz staram się pływać 2-3 w tygodniu. Od teraz pływanie = relax ;)

Nauka pływania

6.0