Studio H - strony i sklepy internetowe

Studio H

Wybierz numer

509-321-201
s...@studioh.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/11 - Studio H Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/11 - Studio H Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/11 - Studio H Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/11 - Studio H Gdynia +8 1

TV Filmy

8

Reklama TV 2020

O nas

Tworzymy strony i sklepy www zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Wykorzystujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, pozwalające przygotowanym przez nas tanim stronom i sklepom www zajmować najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.
Profesjonalna strona www, sklep internetowy, strony internetowe

W ramach swojej działalności Studio H proponuje wszystkim klientom kompleksową obsługę związaną z wykorzystaniem możliwości internetu w celu zwiększenia przychodów oraz przewagi nad konkurencją.
Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki wiedzy oraz umiejętności wykorzystania technologii www.
Realizujemy wszystkie projekty internetowe tj. strony, sklepy oraz serwisy tematyczne opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszym, naszych partnerów oraz współpracowników.

"... DLA NAS JAKOŚĆ JEST STANDARDEM, KTÓRY WYNIKA Z DOŚWIADCZENIA ... "

Mieliśmy zaszczyt współpracować z takimi firmami jak: Toyota, Polfarm, Ministerstwo Zdrowia, Postdata, LabLogic, Telewizja oraz Radio Kaszebe, Harimex, Stocznia Wojenna, MSTFI, Polską Grupą Zbrojeniową, Rehasport, Rakso oraz wieloma innymi znanymi Państwu markami.

Zostań naszym klientem i pozwól aby twój sukces stał się naszym udziałem

NASZE STRONY SĄ PROFESJONALNE, NOWOCZESNE I WYPOSAŻONE W SYSTEMY CMS!

Strona internetowa jest wizerunkiem Państwa przedsiębiorstwa.
To na jej podstawie Państwa potencjalni klienci oceniają Państwa zdolność do zaspokojenia ich potrzeb lub po prostu ocenią to, czy mogą Państwo wykonać dla nich usługę, której obecnie potrzebują. Bez względu na to, czy prowadzą Państwo małą, indywidualną działalność, sklepik osiedlowy, czy ogromne przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym Państwa strona będzie traktowana jako Państwa wizytówka.

Czy mogą pozwolić Państwo na to, aby strona internetowa Waszego przedsiębiorstwa była przygotowana nieprofesjonalnie, niedbale lub co gorsza była – buła przygotowana w oparciu o już istniejące strony www ??

Nasze doświadczenie oraz umiejętności będą stanowić dla Państwa gwarancję jakości. Nie muszą Państwo wierzyć mam na słowo, po prostu proszę nas sprawdzić!

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ !

Studio H, Grupa |S|T|H|
ul. Stolarska 15 a/4
81-173 Gdynia

NASZA OFERTA OBEJMUJE WSZYSTKIE CZYNNOŚCI potrzebne do zaprojektowania, wykonania i uruchomienia strony www czyli strony internetowej. Są to przede wszystkim:

:: wykonanie layout'u strony internetowej, czyli zaprojektowanie indywidualnie i od podstaw wyglądu Państwa strony internetowej odpowiadającej Państwa preferencją kolorystycznym oraz charakterystyce prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej,

:: stronę internetowa składająca się z kilku pierwszych dowolnych podstron Państwa serwisu z możliwością ich samodzielnej edycji pozwalającej na zmianę ilości podstron (dodawanie, usuwanie podstron), ich nazw oraz kolejności w menu,

:: wersję mobilną strony dedykowaną urządzeniom mobilnym po to, aby Państwa klienci zawsze mogli znaleźć Państwa ofertę w internecie

:: nowoczesny, zaawansowany, przyjazny dla użytkownika oraz prosty w obsłudze system CMS, pozwalający na samodzielne zarządzanie treścią strony www,

:: nowoczesną mapę interaktywną (z reguły zamieszczoną w podstronie Kontakt) pozwalającą szybko wyznaczyć trasę dojazdu do Państwa firmy z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie,

:: formularz kontaktowy pozwalający wysyłać do Państwa informację bezpośrednio z Państwa strony www,

:: mechanizm strony przygotowany w oparciu o nowoczesne standardy, będący w zgodności ze standardem W3C,

:: instalację oraz konfigurację strony na wskazanym serwerze internetowym i we wskazanej domenie,

:: bezpłatny serwer wraz z domeną na 1 rok działania strony (opcjonalnie)

:: szkolenie w zakresie obsłudze mechanizmu zarządzania treścią strony (CMS) oraz standardów POZYCJONOWANIA stron www w internecie.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? ZADZWOŃ !
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!

Najczęściej zadawane pytania

Czy przygotowane przez Państwa strony i sklepy www dają się wysoko pozycjonować i łatwo promować w intrenecie ?
Tak. Dzięki naszemu doświadczeniu, umiejętnością programistów oraz nowoczesnym rozwiązaniom przygotowane przez nas strony i sklepy www bardzo często zajmują najwyższe pozycje w wyszukiwarkach. Na każdym etapie pracy nad stroną pilnujemy, aby wszystkie "elementy" wpływające na przyszłe pozycje strony w wynikach wyszukiwania były starannie przygotowane i zaplanowane. Stosowane przez nas mechanizmy cały czas rozwijają się wraz z wymaganiami stawianymi nam przez firmy pozycjonujące. Musimy sprostać tym wymaganiom, ponieważ firmy takie często zamawiają i nas strony dla swoich klientów.
W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy specjalną usługę o nazwie PREMIUM, której częścią są nie tylko nowoczesny mechanizm, dedykowana grafika i indywidualny frontpage strony, ale również szkolenie z podstaw pozycjonowania, które ma znaczący wpływ na przyszłe pozycje strony w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google.
Czy Państwa strony i sklepy www pozsiadają wersję responsywną (mobilną) ?
TAK. Każdy z przygotowanych przez nas mechanizmów posiada nie tylko zaawansowanych mechanizm zarządzania treścią strony (CMS lub system Administracji w przypadku sklepu), ale także wersję mobilną. Przygotowywane przez nas strony i sklepy są RESPONSYWNE co oznacza, że zmieniają swój układ w zależności od tego, na jakim ekranie są przeglądane - dostosowują się do ekranów komputerów, tabletów, czytników mobilnych, nowoczesnych oraz starszych telefonów.
Aby ułatwić klientom zarządzanie stroną lub sklepem mechanizm zarządzania treścią jest tak skonstruowany, aby raz wprowadzona informacja do systemu automatycznie układała się w zależności od tego, na jakim ekranie strona lub sklep są oglądane. Dzięki temu obsługa sklepu lub strony www wymaga jedynie umiejętności potrzebnych do obsługi edytora tekstów podobnego do Word lub zwykłego notatnika.
Czy przygotowane przez Państwa sklepy www posiadają możliwość płatności kartą kredytową i podpięcia pod porównywarki cen lub kurierów ?
TAK. Projektowane i przygotowywane przez nas sklepy internetowe posiadają niemal wszystkie nowoczesne rozwiązania wspomagające sprzedaż, do których zaliczamy nie tylko płatność kartą czy "podpięcie" strony pod wskazaną firmę kurierską - w ramach oferty BEZPŁĄTNEJ - ale również podpięcie sklepu pod porównywarki cenowe, Allegro, Ebay, systemy sprzedaży wiązanej, zestaw zaawansowanych mechanizmów Google itp. Na życzenie klienta nasze sklepy można połączyć z systemem sprzedaży co zautomatyzuje import danych do sklepu oraz eksport zamówień do systemu. Wprowadzamy wiele udogodnień, które pozwalają naszym klientom ograniczyć czas potrzebny na "obróbkę" zamówienia poprzez częściową automatyzację procesu zamówień.
Czy Państwa strony posiadają systemy CMS dzięki którym można edytować i zmieniać treści strony, zamieszczać zdjęcia lub galerie zdjęć ?
TAK. Każda z przygotowanych przez nas stron zawiera mechanizm CMS, czyli mechanizm pozwalający właścicielowi strony samodzielnie zarządzać jej zawartością.
Logując się pod specjalnym adresem mogą Państwo w sposób bezpieczny, korzystając z loginu i hasła połączyć się ze specjalnym programem pozwalającym zarządzać zawartością Państwa strony. Nowoczesny mechanizm stosowany w naszych stornach nie tylko pozwala zmieniać treści czy zdjęcia, ale również dodawać i usuwać dodatkowe strony, tworzyć tzw. zagnieżdżone menu (podstrony pokazują się po najechaniu na określone klawisze), dodawać zaawansowane galerie zdjęć lub produktów, tworzyć katalogi on-line lub podpinać katalogi PDF pod zdjęcia czy teksty.
Mechanizm ten pozwala tworzyć również zaawansowane odwołania do określonych treści serwisu dzięki czemu w znaczący sposób można ułatwić poruszanie się po stronie naszym potencjalnym klientom. Funkcjonalność naszych systemów CMS jest bardzo rozbudowana i posiada wiele zaawansowanych funkcji.
Czy przygotowują Państwo strony i sklepy www w oparciu o grafikę dostarczoną przez klienta lub na podstawie jego indywidualnych wskazań i oczekiwań (np. na podstawie wskazanych stron www)?
TAK. Nasi graficy i programiści nie pracują na gotowych szablonach, ale każdorazowo dopasowują wygląd strony do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Jeżeli klient dostarczy nam gotowy projekt graficzny i wskaże, jaka jakie są jego oczekiwania dot. funkcjonowania strony postaramy się taką stronę przygotować. Mamy wiele takich realizacji i jak do tej pory w 100% realizacji udało nam się osiągnąć to, czego oczekiwał od nas klient.
Często zdarza się, że klienci wskazują jedną lub kilka storn jako przykład tego, "co chcą osiągnąć lub tego, jak ma wyglądać i działać ich strona". Czasem ułatwia nam to pracę, ponieważ zamiast tracić czas naszego klienta na to, aby opisał nam działanie serwisu, zapoznajemy się z funkcjonalnością strony przykładowej i już wiemy, czego klient od nas oczekuje.
Jednak nawet w takich przypadkach nie tworzymy plagiatów i nie kopiujemy stron wskazanych przez klientów. Wzory służą nam jedynie jako przykład oczekiwań naszego klienta, nie zaś efektu końcowego.