Działalność on-line 

Studio Helen Doron - Angielski dla Dzieci i Młodzieży

81-578 Gdynia, Stanisława Filipkowskiego 22/2
(I piętro / budynek z windą) Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
601-391-175, 505-344-970
g...@helendoron.pl pokaż
www.helendoron.pl/wiczlino
/Centrum-Helen-Doron-Gdynia-Or
Helen Doron English pracuje nad tym, by nasi uczniowie mogli uczyć się języka angielskiego online.

O nas

Stosujemy unikatową metodę naturalnego nauczania języka angielskiego.

Dzieci kochają uczyć się języka angielskiego metodą Helen Doron English.

Helen Doron English to sieć szkół językowych, działająca w 36 krajach świata. Metoda nauczania języka angielskiego powstała w 1985 roku a sieć szkół rozwijana jest od roku 1997. Do Polski sieć trafiła 20 lat temu. Mamy 4 500 lektorów, 1 000 szkół i 150 000 uczniów i 3 mln absolwentów.
Nasze kursy to spójny, wieloletni system nauczania - efektywny dla każdego dziecka; zarówno wzrokowca, słuchowca, czy kinestetyka. Zajęcia - realizowane wg ściśle określonych scenariuszy - odbywają się w grupach do ośmiu osób - we wspaniałej, niepowtarzalnej atmosferze i tylko w języku angielskim.
W szkołach Helen Doron English uczą się dzieci od 3 miesiąca, aż do 19 roku życia.
Najmłodsi uczniowie (w wieku od 3 do 22 miesięcy) wraz z rodzicami uczestniczą w kursie “Baby s Best Start”. Kurs „Fun with Flupe” i jego adaptacje adresowany jest do dwulatków, trzylatków lub czterolatków. Dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat mamy kurs „Jump with Joey” oraz "More Jump with Joey". Botty, the robot” to kurs idealny dla przedziału wiekowego 8-12 lat. „Paul Ward Explores” to kurs dla dzieci 9-12-letnich, które potrafią już nieco czytać i pisać po angielsku. A dla nastolatków mamy “Teen English” – kurs angielskiego z wątkiem sensacyjnym.
Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach.
Są to: naturalna nauka języka, zajęcia w małych grupach, pozytywne wzmocnienia, słuchanie materiałów dźwiękowych w domu, inne aktywności edukacyjne, organizowane przez kreatywnych nauczycieli.
Uczenie się w małych grupach pozwala na indywidualne podejście oraz interakcję z rówieśnikami w czasie swobodnego porozumiewania się po angielsku.
Dysponujemy multimedialną platformą on-line Kangi Club - Helen Doron Song Club - kanałem na You Tube - grami i aplikacjami na smartfony i tablety oraz "rozszerzoną rzeczywistość" do naszych kursów a także radio dla nastolatków  Teen Buzz Radio.

Zapraszamy i do zobaczenia !

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo