STYROPAK Sp. z o.o. - Fabryka Styropianu

STYROPAK

Wybierz numer

58 324-24-24
b...@styropak.com.pl pokaż
Otwarte do 15:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
 

TV Filmy

809

Ślad węglowy - Fabryka Styropianu STYROPAK

Artykuły o nas

O nas

Jesteśmy najdłużej działającym producentem styropianu na pomorzu.
Poza styropianem budowlanym, produkujemy opakowania wielkoseryjne, jednostkowe czy prototypy.
Zapraszamy na naszą stronę i zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy jednym z najprężniej działających wytwórców styropianu dla budownictwa w Polsce Północnej. Oferujemy nowoczesne materiały budowlane i izolacyjne na najwyższym światowym poziomie, który został osiągnięty dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz stałej kontroli jakości.
Fabryka Styropianu STYROPAK Sp. z o.o. powstała w grudniu 2001 roku w Gdańsku z przekształcenia Fabryki Materiałów Budowlanych, Izolacyjnych i Opakowań “Styropak” s.c. założonej w 1994 roku.
Firma STYROPAK jest właścicielem nieruchomości o powierzchni 50 000 m2 położonej w Gdańsku i zabudowanej obiektami biurowymi, halami produkcyjnymi i magazynami o łącznej powierzchni 6000 m2. Dogodna lokalizacja przy głównych arteriach komunikacyjnych Trójmiasta ułatwia transport zarówno do centrum jak i poza obręb miasta. Bliskie sąsiedztwo portów morskich oraz duże powierzchnie magazynowe są naszym kolejnym atutem.
Posiadane przez nas certyfikaty ITB od 1995 roku, zgodne z obowiązującymi wówczas normami, potwierdziły zawsze dobrą jakość naszych produktów. Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej oraz naszym eksportem, wyznacznikiem jakości stała się norma europejska PN-EN 13163:2004. Audyty notyfikowanych laboratoriów (ITB) potwierdziły i uprawniły nas do stosowania znaku jakości Unii Europejskiej CE. Prowadzenie Zakładowej Kontroli Produkcji oraz bieżące badania przeprowadzane w naszym laboratorium gwarantują powtarzalną najwyższą jakość wyrobów.