Sufitex - usługi remontowo-budowlane

Pruszcz Gdański 83-000, Powstańców Warszawy 17/10

Sufitex

Wybierz numer

58 558-25-65 604-944-094
b...@sufitex.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Sufitex Pruszcz Gdański 4
  • Zdjęcie 2/4 - Sufitex Pruszcz Gdański 3
  • Zdjęcie 3/4 - Sufitex Pruszcz Gdański 2
  • Zdjęcie 4/4 - Sufitex Pruszcz Gdański 1

O nas

Kompleksowy montaż sufitów podwieszanych kasetonowych, napinanych, rastrowych i gipsowo-kartonowych. Oświetlenie halogenowe, LED, modułowe i tradycyjne. Malowanie. Tapetowanie. Sztukateria. Ścianki działowe i osłonowe GK. Szpachlowanie ścian
Firma SUFITEX istnieje na trójmiejskim rynku remontowo-budowlanym od 1999 roku. Założona została na bazie doświadczeń zdobywanych od roku '96 w innych firmach tej branży.
Stale dbamy o najwyższą jakość wykonywanych zleceń zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.
Dbałość o szczegóły i ogólny poziom wykonywanych prac zapewniły nam uznanie dotychczasowych klientów.
Nasz profesjonalizm został doceniony przez firmy dystrybuujące materiały wykończeniowe, co zaowocowało kolejnymi szkoleniami przeprowadzanymi przez te firmy - w ten sposób podnosząc jakość świadczonych przez nas usług.
Znajomość technologii i fachowość pozwala nam wykonywać prace szybko i dokładnie. Owocuje to krótkimi terminami oczekiwania na wykonanie kolejnych zleceń.
O jakości naszych usług może świadczyć fakt wykonywania prac dla tego samego klienta w kolejnych latach, na różnych obiektach.
Właściciel firmy nadzoruje i bierze bezpośredni udział w każdej realizacji dopilnowując wysokiej jakości usług.

SUFIT NAPINANY
Jest to sufit z listwą obwodową do której montowana jest naciągana na gorąco błona. Olbrzymia różnorodność rodzaju, faktury i koloru błony daje bardzo duże możliwości projektowe. Uzyskujemy powierzchnię o bardzo wysokiej estetyce bez łączeń i niedoskonałości wykończeniowych. Daje możliwość zastosowania wielorakiego rodzaju oświetlenia od wiszących poprzez halogeny i taśmy led do oświetlenia ukrytego za błoną włącznie.
Możliwość uzyskania optycznego powiększenia pomieszczenia przy zastosowaniu błon lustrzanych.
Sufit gotowy bezpośrednio po montażu.

SUFIT PODWIESZANY GIPSOWO-KARTONOWY
Jest to sufit z ukrytą konstrukcją drewnianą lub metalową , podwieszoną do istniejącego stropu za pomocą zawiesi metalowych odpowiedniego rodzaju i wysokości.
Do konstrukcji przykręcone są płyty gipsowo-kartonowe na całej powierzchni (jedno lub wielowarstwowo) wykończone następnie odpowiednimi gipsami szpachlowymi w celu uzyskania gładkiej i jednorodnej płaszczyzny. Wymaga pomalowania.

SUFIT PODWIESZANY KASETONOWY
Jest to sufit z widoczną, modułową konstrukcją metalową wykończoną farbami proszkowymi podwieszoną do istniejącego stropu za pomocą zawiesi metalowych odpowiedniego rodzaju i wysokości. Pola konstrukcji modułowej wypełnione są płytami z prasowanej wełny mineralnej o różnych gęstościach i różnej fakturze, z możliwością łatwego demontowania w razie potrzeby. Płaszczyzna sufitu ma charakter modułowy i jest gotowa po montażu.

SUFIT PODWIESZANY RASTROWY
Jest to sufit z widocznej modułowej konstrukcji z blachy aluminiowej wykończonej farbami proszkowymi podwieszonej do istniejącego stropu za pomocą zawiesi metalowych odpowiedniego rodzaju i wysokości. Przestrzenie modułowe nie są wypełnione, co pozwala na umieszczenie instalacji p-poż i wentylacyjnych nad poziomem płaszczyzny sufitu. Płaszczyzna sufitu ma charakter modułowy i jest gotowa po montażu.

MALOWANIE, TAPETOWANIE, SZTUKATERIA (listewki)

MALOWANIE - ręczne, wałkami i pędzlami, farbami akrylowymi, emulsyjnymi, lateksowymi, olejnymi
Przygotowanie podłoża do malowania poprzez usunięcie starych powłok malarskich / tapetowych (skrobanie, czyszczenie), następnie szpachlowanie, szlifowanie i gruntowanie powierzchni.
Wysoka jakość wykonanej powłoki malarskiej.
Profesjonalne podejście do malowania

TAPETOWANIE - w pionie i poziomie, tapetami winylowymi, papierowymi, z podkładem wiskozowym (fizelinowe) i tapetami papierowymi głęboko tłoczonymi ; klejenie borderów
Przygotowanie podłoża do tapetowania poprzez usunięcie starych powłok malarskich / tapetowych (skrobanie, czyszczenie), następnie szpachlowanie, szlifowanie i gruntowanie powierzchni.

SZTUKATERIA - montaż (klejenie) i wykończenie gotowych elementów ze styropianu, styroduru, PCV i zbrojonego gipsu np:
* listewki różnego kształtu i wielkości
* rozety różnego kształtu i wielkości
* kolumny, półkolumny, bazy kolumn różnego kształtu i wielkości

WEWNĘTRZNE INSTALACJE ELEKTRYCZNE
Przez wewnętrzne instalacje elektryczne należy rozumieć wszystkie elementy instalacji odchodzące od wewnętrznej rozdzielnicy elektrycznej (skrzynka bezpiecznikowa).
Najczęściej spotykane elementy instalacji wewnętrznej to:
* układanie przewodów w ścianach lub peszlach
* montaż i podłączenia gniazdek i wyłączników
* montaż i podłączenia oświetlenia LED
* oświetlenie halogenowe
* oświetlenie tradycyjne

OZDOBNE ELEMENTY G-K
Pod tym szeroko rozumianym pojęciem mieści się montaż i wykończenie elementów G-K takich jak :
* obudowy pionowe i poziome
* półki i wypuszczenia pod oświetlenie
* wypuszczane elementy prostokątne, okrągłe, kwadratowe, owalne, łukowe
* półki ozdobne, wnęki
* kolumny, półkolumny
* inne elementy fantazyjne :)