Imprezy i wydarzenia

Światowy dzień serca 2016

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
25 września 2016 (niedziela)
godzina:
10:00 - 15:00
miejsce:
Gdynia, Al. Topolowa
organizator:
Gdyńskie Centrum Sportu
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Zapraszamy na wielkie święto sportu, zdrowia i rekreacji. Na osoby w każdym wieku czekać będą liczne bezpłatne atrakcje. Dla najmłodszych przygotowanych zostanie wiele zabaw festynowych, zaś na starszych czekać będą zajęcia ruchowe oraz specjalne stanowiska medyczne, gdzie będzie można się przebadać i sprawdzić stan swojego zdrowia.


Światowy Dzień Serca ma na celu zachęcenie wszystkich mieszkańców Gdyni oraz sąsiadów z całego Trójmiasta do dbania o swoje zdrowie, udzielić informacji, gdzie i jak często powinno się wykonywać badania, a także namówić do profilaktyki w postaci aktywności fizycznej na poziomie sportu kwalifikowanego w klubach sportowych, jak również form rekreacyjnych, które są dostępne dla każdego, niezależnie od doświadczenia sportowego, czy wieku.

Podczas Światowego Dnia Serca zapraszamy do mammobusa gdzie odbędą się bezpłatne badania, w ramach usług firmy Luxmed która realizuje dwa rodzaje badań:

Dla kobiet w wieku 50 - 69 lat

Badanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest bezpłatne, refundowane kobietom co 2 lata przez Narodowy Fundusz Zdrowia (lub co 12 miesięcy dla kobiet, które w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

Dodatkowo do końca roku realizujemy badania dla kobiet w wieku 40 - 49 oraz 70 - 75 lat


Badania wykonywane są w ramach Projektu "Poprawa dostępności i jakości usług medycznych w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi" współfinansowanego z funduszy EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Wymagane jest skierowanie lekarskie od lekarza dowolnej specjalizacji. Więcej Informacji o badaniach oraz wzór skierowania na stronie: www.fundusze.mammo.pl

http://gdyniasport.pl/wp-content/uploads/2015/12/skierowanie-na-badanie-funduszowe.pdf
Dni Austrii 2017 Gdańsk-Sopot-Gdynia

26 września - 29 października 2017

Gdańsk, Sopot, Gdynia
festyny, pokazy
Główka Pracuje - zabawki które inspirują - dni otwarte

21 - 22 października 2017 godz. 11:00 - 19:00

Gdańsk,
festyny, pokazy
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie (5)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Pod patronatem

Aktualne konkursy

  • Przejdź

    3 podwójne zaproszenia

    kategoria: news

    zakończenie: 18.10 (środa)