Swissmed Szpital Wileńska

Swissmed Szpital Wileńska

Wybierz numer

58 524-15-00
s...@swissmed.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/13 - Swissmed Szpital Wileńska Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/13 - Swissmed Szpital Wileńska Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/13 - Swissmed Szpital Wileńska Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/13 - Swissmed Szpital Wileńska Gdańsk +10 1
 

TV Filmy

236

Porody Swissmed

O nas

Szpital Swissmed Wileńska zabiegi operacyjne - chirurgia ogólna, dziecięca, ginekologia, ortopedia, okulistyka, laryngologia, urologia, chirurgia plastyczna. Szybka terapia onkologiczna w ramach umowy z NFZ. Gastroskopia i kolonoskopia w znieczuleniu
Szpital Swissmed

Zlokalizowany w Gdańsku, w pobliżu znanego uzdrowiska Sopot, szpital Swissmed jest idealnym miejscem do zadbania o swoje zdrowie. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku usług medycznych i zaufanie jakim obdarzyło nas kilkaset tysięcy pacjentów owocują tysiącami procedur medycznych i zabiegów chirurgicznych rocznie.
Główny profil działalności to zabiegi chirurgiczne dla pacjentów prywatnych oraz w ramach kontraktu z NFZ w zakresie chirurgii ogólnej (w tym bariatrii), chirurgii onkologicznej, chirurgii dziecięcej, ortopedii, okulistyki, ginekologii (w tym ginekologii estetycznej), laryngologii, urologii, neurochirurgii, chirurgii plastycznej i badań endoskopowych. Realizuje również finansowane przez NFZ leczenie chirurgiczne w ramach Szybkiej Terapii Onkologicznej. Swissmed jako pierwsza spółka medyczna wybudował od podstaw prywatny szpital na Pomorzu, jako pierwszy również zadebiutował na giełdzie, a zgromadzony kapitał zainwestował w najnowocześniejsze wyposażenie i sprzęt medyczny. Był pierwszym szpitalem w Gdańsku, który od Ministra Zdrowia otrzymał Certyfikat Akredytacyjny Centrum Monitorowania Jakości w Służbie Zdrowia. Ponadto Swissmed spełnia standardy określone w normach ISO 9001 i ISO 18001 i posiada certyfikat "Szpital bez bólu".
Szpital Swissmed to wielospecjalistyczny obiekt o powierzchni prawie 8000 m2 zlokalizowany przy ul.Wileńskiej 44 w Gdańsku. W prestiżowym konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa i Główny Urząd Nadzoru Budowlanego Szpital Swissmed został uznany jako Budowa Roku 2003. W ogólnopolskich rankingach zajmował czołowe pozycje, jest posiadaczem dyplomów, wyróżnień i medali, a marka Swissmed jest rozpoznawalna i ceniona nie tylko w regionie.
Swissmed jest również członkiem Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej, Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej i beneficjentem znaku szwajcarskiej jakości swissstandards.pl

Oceny (4)

Kj
Termin usługi: styczeń 2024

Nie polecam, nie dosc, że zapłaciłam za zabieg kilanascie tys, to wyslali mi jeszcze rachunek dodatkowy za badanie histo.- pocztą. O żadnych dodatkowych kosztach nie było mowy. Podobno w koszt usługi wchodziło juz wszystko.

Prywatne kliniki

1.0
Karolina
Termin usługi: maj 2023

Rodziłam w Swissmedzie swojego pierwszego synka. Szpital super wyposażony. Osoby w nim pracujące - empatyczne, wspierające. Sam poród wywoływał we mnie duży stres, jednocześnie czułam się bardzo zaopiekowana. Położna, lekarz wszyscy bardzo zaangażowani, pomocni. Możliwość korzystania z prysznica, piłki, drabinek, możliwość zmian pozycji, super! Tata mógł zostać z nami kilka godzin, co również było bardzo wspierające. Sale bardzo ładne, czyściutko, pyszne jedzonko. Położne proponowały mi, że zabiorą synka na jakiś czas żebym mogła się wyspać, ja nie skorzystałam, ale uważam, że to super pomocne jeśli ktoś potrzebuje. Uważam, że to bardzo dobrze wydane pieniądze. To tak ważna chwila, a kobieta czuje się naprawdę zaopiekowana, nie stresuje się, że przyjdzie ktoś niefajny.. tam naprawdę wszyscy są cudowni ! Jeśli kiedyś będzie dane mi zostać jeszcze raz mamą, bez namysłu - tylko ten szpitala. Pozdrawiam !

Prywatne kliniki

6.0
Wiesław P.
Termin usługi: marzec 2023

Pan Doktor Mateusz Zamkowski to prawdziwy --profesionalista-- bardzo zaangażowany w leczenie i dobre samopoczucie pacjenta. Trafna diagnoza i szczegółowe wyjaśnienie leczenia i operacji przepukliny. Lekarz miły, bardzo komunikatywny, serdeczny prawdziwy przyjaciel pacjenta. Miałem operację 1 lutego 2023r. Bardzo polecam dr Zamkowskiego oraz Szpital Swissmed. Personel miły i uczynny dla pacjenta.

Prywatne kliniki

6.0
Magda M.
Termin usługi: październik 2022

Miałam wizyty u ginekologów dr. Inga i dr. Marek K., super specjaliści, ogromną wiedzą i zaangażowanie, ludzie z sercem i super podejściem do paxjenta

Prywatne kliniki

6.0