W tym obiekcie znajdują się:

Oceny (34)

Xyz
Termin usługi: kwiecień 2024

Czas oczekiwania to jakiś żart. Wynik cytologii po 7tygodniach.

Laboratoria medyczne

1.0
Maria
Termin usługi: marzec 2024

Nie wykonują badań na czas. Na stronie nie podano czasu wykonania analizy, termin został podany tylko na paragonie. Analizę na AMH opóźnili o 2 dni robocze. Teraz czekam na ANA. Napisali, że zrobią to w ciągu 11 dni roboczych, ale nie zrobili. W innych laboratoriach ten test wykonują w 3 (!) dni robocze. Mam iść w poniedziałek do lekarza (wizyta już opłacona), a wyników nie ma. Czy Synevo jest gotowe pokryć koszty odwołanej wizyty? Ponieważ to ich wina, że tracę czas i pieniądze.

Laboratoria medyczne

1.0
Pacjent
Termin usługi: luty 2024

Rejestracja przebiegła dość szybko. Pobranie krwi w miarę też gdyby nie komentarz że czemu dziecko się boi skoro ma badania co miesiąc. Minus i z tego powodu odradzam nikt nie poinformował mnie że mają opóźnienia i na wynik zamiast 7dni czeka się prawie miesiąc.

Laboratoria medyczne

1.0
Dorota
Termin usługi: marzec 2022

Nie polecam! Przy okazji wykonywania rutynowych badań poprosiłam o odpłatne wykonanie testu na przeciwciała covidowe, po ostatnio przebytej infekcji. Pani pobierająca materiał podała mi trzy cenniki 35, 90 i 120 zł. Po kilku telefonach uzyskała informację jakie badania powinna wykonać , oczywiście te najdroższe. Gdy poszłam do lekarza z otrzymanym wynikiem okazało się że jednak nie były to właściwe badania -poprosiłam o wykonanie przeciwciał covidowych bezpośrednio po chorobie, otrzymałam wynik przeciwciał późnych. Reklamacja nie została uwzględniona.

Laboratoria medyczne

1.3
Hanna

Nie polecamy Na testy antygenowe zgłosilismy sie cala rodzina. Formalności poprzedzające badania trwały bardzo długo, panie w rejestracji nieuprzejme, znudzone, opryskliwe. Chętnie rozmawiały ze sobą natomiast pacjenci wyraźnie byli intruzami! Po godzinie wypełniania formularzy pobieranie wymazu bardzo nieprofesjonalne, bolesne. Badanie wykonywała młoda, niewykwalifikowana, niemiła, niedelikatna pracownica. Na zwrócona uwagę, zeby wykazała więcej empatii pacjentowi i wykonywała wymaz delikatnie wydawało sie, ze następna osoba bedzie miała jeszcze gorzej. Córce wykonała badanie tak boleśnie, ze po wyjciu do poczekalni była bliska omdlenia, płakała, nikt z obslugi medycznej nie zainteresował sie nami Wyszliśmy z placówki przygnębieni, wystraszeni. Dodam, ze nie bylo to pierwsze pobranie wymazu, kazdy z nas miał juz takie badanie kilka razy. Nigdy nie byliśmy potraktowani tak nieprofesjonalnie. Nie polecamy tego punktu pobrań (Rzeczypospolitej 33 Gdansk) a przełożonym sugeruje weryfikacje personelu!

Teresa Bulczak

Bardzo nie polecam.Na wynik czeka się 40 godz. Materiał pobrany do testu PCR w Kartuzach a laboratorium w Krakowie. Samolot odleciał bez mnie. Patrzlam jak odlatuje a wyniku testu dalej nie ma.

Klient

Bardzo nie polecam. Wynik testu błędny. Zrobione testy w innych placówkach negatywne, natomiast w synevo pozytywny. Dodam, ze jest to niemożliwe- szczepionka, przechorowanie, domownicy negatywni. Pomylone próbki lub źle wykonane badanie.

Termin usługi: kwiecień 2021

Wykupiłem w Synevo test antygenowy przed podróżą zagraniczną. W momencie kiedy przyszedłem na umówioną godzinę zostałem poinformowany, że nie mogą go wykonać. Mimo że przy robieniu rezerwacji podawałem swój nr tel i e-mail to nie dostałem żadnej wcześniejszej informacji. Test miał być wieczorem po czym 24h na otrzymanie wyniku i w końcu 3-go dnia rano wylot - także jak widać nie ma tu miejsca na szukanie w panice alternatywy "na teraz" a zwlekanie do kolejnego dnia to ryzyko, że nie otrzymałbym wyniku przed wylotem. Także w ten sposób Synevo spokojnie zdziera na teście PCR. Wysłałem zażalenie, na które dostałem odpowiedź po miesiącu(!). Umyli w nim ręce od odpowiedzialności podając, że to nie ich wina. Co ciekawe była to 3-cia wymówka, którą usłyszałem od Synevo (jedna od obsługi klienta, druga od doktor i trzecia zasłyszana od klienta, który wychodził po mnie) za każdym razem inna wersja. Wisienką na torcie jest ich stwierdzenie, że "próbowaliśmy się z Panem skontaktować". Spytałem dlaczego w takim razie mając mój telefon i email nie mam żadnych nieodebranych połączeń, wiadomości, spamu i w takim razie w jaki sposób próbowali się skontaktować? - miesiąc czekam na nową wymówkę...

Laboratoria medyczne

1.0
Beata
Termin usługi: październik 2020

Coś wspaniałego! Pobieranie krwi łącznie z rejestracja nie zajęło więcej niż 5 minut. A jestem pacjentka ogólnie ciężka jeśli chodzi o pobieranie krwi. Zero bólu. Również czas oczekiwania był zerowy ponieważ byłam wtedy akurat jedyna pacjentka. W dodatku otwarte w niedziele, wspaniałe udogodnienie. A wyniki były dostępne online już na następny dzień rano, bardzo wygodnie!

Laboratoria medyczne

6.0
Była klientka
Termin usługi: wrzesień 2020

... Obsługa niewykwalifikowana, wszystko trwa bardzo długo w porównaniu z innymi laboratoriami. Pani w rejestracji, za każdym razem mam wrażenie że to nowa praktykantka... nie zna zakresu wykonywanych badań i nie potrafi ich znaleźć w systemie. Czas oczekiwania bardzo długi... Obsługa niemiła, opryskliwa i pretensjonalna. To był ostatni raz. Żegnam synevo.

Laboratoria medyczne

1.0
kobieta przed operacja
Termin usługi: wrzesień 2020

Wraze nia ok ale wyniki Tsh nieprawidłowe :( ,powtórzone tez nieprawidłowe (6 po tem 6,2) powtórzone w UCK Gdansk prawidłowe (2,14) co jest nie tak z tym laboratorium??ps badania robione tego samego dnia z roznica 30 min

Laboratoria medyczne

4.7
Aneta
Termin usługi: luty 2020

Odradzam, szkoda czasu i pieniędzy.

Laboratoria medyczne

1.5
Kola
Termin usługi: styczeń 2020

W niedzielę, gdzie laboratorium powinno być czynne od 8.00 godz. Pani przyjechała ok godz. 9.00. Ludzie stali za zewnątrz przy tem. bliskiej zeru. Ta sama Pani "obsługiwała " rejestrację i punkt pobrań. Ogólny chaos. Pani półprzytomna, sprawiała wrażenie jakby się urwała z urlopu. Trudno uzyskać odpowiedź na cokolwiek. Nie jestem pewna czy wynik , który odbiorę będzie aby na pewno z mojej krwi..... nie polecam !

Laboratoria medyczne

1.2
Katarzyna
Termin usługi: listopad 2019

Wyniki badan nie zgode z oczekiwaniami, ktore byly podane w momencie oddawania materialu. Brak wpisywania uwag od klienta przez rejestratorki. Nie ma standardu obslugi ani jakosci w tych laboratoriach, moj material zostal zanalizowany wedlug uznania laboranta- prosilam o wykonanie anytbiogramu- wykryto bakterie ale nie dano antybiogramu, pani rejestartoka nie raczyla napisac w zleceniu tej uwagi. Wszytsko zwalaja na nielwasciwe pobranie probki i zlecaja wykonanie powtorzen. Analizowalam 3 razy ten sam material u nich i zaden wynik nie sluzy diagnostyce, bo nie wykonane badanie zgodnie ze zleceniem klienta. Podsumowujac nie przytomne rejestratorki, beztroskie podejscie laborantow. Pingpong kto tu ma za cokolwiek odpowiedzialnosc.

Laboratoria medyczne

1.0
Agnieszka
Termin usługi: lipiec 2019

To najlepszy punkt pobrań, na który trafiłam :-) Szczególne wyrazy uznania i podziękowania dla Pani Marty i Pani Ani, które podeszły do mojego syna z dużą cierpliwością i wyrozumiałością :-) Serdecznie polecam :-)

Laboratoria medyczne

6.0
Ala
Termin usługi: lipiec 2019

Chciałabym wyrazić swoją opinie na temat tego, zez musiałam zmienic pojemnik, aby oddać próbkę do badania, co mnie bardzo zirytowało, ponieważ wygenerowałam kolejny plastikowy śmieć! Społeczeństwo coraz świadomiej ogranicza plastik a tu proszę takie sytuacje! Pomijając fakt, ze w tym świecie musiałam zapłacić gotówka za owy pojemnik... cóż zrobić! Uwaga! Synevo wymaga specjalnych pojemników na próbki!

Mama
Termin usługi: kwiecień 2019

krwi z niemowlęciem nie polecam Pana w okularach których tam pracuje, nie potrafił znaleźć żyły, dziecku gmeral igłą bardzo długo w rączce, później zaczął krew wciskać a na dodatek pomylił ilość probowek, na moje pytanie czy ma doświadczenie w pobieraniu krwi u takich maluchów obrazona mina... Dopiero jak poszedł po koleżankę to ona pobrał bez problemu, wszystko robiąc że stoickim spokojem. Mam żal, że Pan nie umie się przyznać iż jego kompetencje są niższe i wolał męczyć dziecko. Nie polecam.

Laboratoria medyczne

3.3
anonimowa
Termin usługi: maj 2018

wykupiłam badanie poprzez portal swisslab. miało być szybko i bez kolejek. okazało się, iż mimo że mam voucher to w muszę czekać w kolejce do recepcji. najpierw pan w recepcji kompletnie nie wiedział co to jest swisslab, chciał mnie odesłać, dopiero po sprawdzeniu okazało się że to jest ich kontrahent! robiłam akurat badanie na hiv, które z założenia ma być dyskretne i anonimowe. musiałam podać pesel a "miły" pan chyba z 4x użył słowa hiv, w związku z czym wszyscy na korytarzu wiedzieli na jakie badania przyszłam. przy odbiorze wyników okazało się, że poszły do swisslabu czyli niewiadomo gdzie i wyniki, które miały być następnego dnia będę za kolejne dwa - dostanę odpis. szkoda, że nikt nie wspomniał o tym przy badaniu! poza tym tak jak ktoś wcześniej pisał dodzwonić się trudniej niż do przychodni..

Laboratoria medyczne

1.8
z
Termin usługi: marzec 2018

po odebraniu wynikow badan przez internet w raporcie mozna bylo przeczytac "blad pomiaru". nikt nie pofatygowal sie zeby zadzwonic, wyslac maila/sms ze cos z probka jest nie tak (bo oczywiscie jedna z czterech probek zrobila sie niezdatna do analizy z winy wszystkich swietych) , trzeba bylo samemu sie wybrac aby sie dowiedziec, a to tez nie bylo oczywiste zeby zadzwonic z recepcji do laboratorium. nie polecam

Laboratoria medyczne

2.7
Świer
Termin usługi: wrzesień 2017

Recepcjonista bez kompetencji, cwaniakuje podczas rozmowy, jest opryskliwy i obrażalski. Prosząc o panel badań (jestem lekarzem) mówi, że dane parametry biochemiczne są bez sensu i sam wykłóca się, aby zakupić inne (nie mające znaczenia diagnostycznego). Starsza Pani bardzo dobrze pobiera krew i zachowuje pełną jałowość pobrania, młodsza pielęgniarka gubi się w procedurze, nie zachowuje zasad pełnej aseptyki (gołymi rękoma przygotowuje stazę, ramię, igłę i probówki, dopiero gdy może dojść do kontaktu z krwią pacjenta zakłada rękawiczki, a ma urazy na dłoniach i krwawiące skórki)

Laboratoria medyczne

2.8