Gdańska Szkoła Podstawowa Lingwista im. Zjednoczonej Europy

Gdańska Szkoła Podstawowa Lingwista im. Zjednoczonej Europy

Wybierz numer

58 303-30-33
 

Oceny (25)

Anna
Termin usługi: luty 2024 

Budynek ruina, teren dookoła szkoda słów. Szkoła niby trzyma poziom ale tylko niby bez koreetycji nie ruszy...zajęcia dodatkowe na papierze w rzeczywistości dziecko w niczym nie uczestniczy bo albo się nie odbywają albo kolidują z planem.

Szkoły podstawowe

1.0
Rodzic
Termin usługi: kwiecień 2023 

Po zerówce w publicznej szkole bardzo miłe zaskoczenie - bardzo dobry kontakt z nauczycielami. Każdemu dziecku poświęcają dużo czasu i są naprawdę zaangażowani. Duży nacisk na pracę dzieci w grupie. Program zajęć dodatkowych jest bogaty - każde dziecko może wybrać to co go interesuje.

Szkoły podstawowe

5.8
Agnieszka Pawlak
Termin usługi: wrzesień 2022 

Chciałam ale niestety nie mogę nic dobrego o tej szkole napisać. Kompletny marazm zero rozwoju, szkoła nic nie daje uczniom z roku na rok było coraz gorzej. Brak jakichkolwiek inicjatyw, już nawet białej nie chciało się im organizować co zaczyna być już standardem w szkołach publicznych. Nie tego się oczekuje po szkole prywatnej. Zajęcia dodatkowe w zasadzie tylko na papierze, jeśli już coś było to głównie dla klas młodszych i to jeszcze zajęcia kolidowały ze sobą jak i z planem lekcji. Uczniom starszym szkoła nie oferuje nic. Zajęcia sportowe to tragedia, szkoda słów, brak sali gimnastycznej zajęcia jak za głębokiego PRLu. Brak wsparcia pedagoga, niby jest ale .. Duża rotacja nauczycieli, brak nauczyciela od matematyki. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty żenujące 90% uczniów klasy ósmej korzystało z korepetycji !!! Dobrze że już mam to za sobą

Szkoły podstawowe

1.8
Adam
Termin usługi: 2016 

Moim zdaniem jeśli oddają Państwo dziecko do I klasy to tylko do szkoły Lingwista. Panie nauczycielki są bardzo delikatne i cierpliwe. Klasy są bardzo małe co z pewnością ułatwia pracę a z drugiej strony nie odpuszczają z materiałem i bardzo dużo dziecko uczy się podczas pobytu w szkole. Tak wiec w domu już prawie nie trzeba pracować. Super mają rozwiązaną sprawę z nauką języka angielskiego. Tata

Szkoły podstawowe

5.8
Agnieszka Wolska
Termin usługi: 20160530 

Witam bardzo ładny teren wokół szkoły. Obok szkoły powstał nowy park rekreacyjno-sportowy. Dzieci z tej szkoły często z niego korzystają. Dodatkowo szkolą organizuje dużo wycieczek. Dzieci się nie nudzą. pozdrawiam Agnieszka

Szkoły podstawowe

5.8
Lucyna
Termin usługi: 20160522 

Szkoła warta polecenia. Bardzo dobry poziom nauczania angielskiego. Angielski jest 5 razy w tygodniu i klasa jest podzielona podczas lekcji angielskiego na połowę. Tak więc 5 razy angielskiego w grupie około 8 dzieci daje duże rezultaty. Dodatkowy basen w budynku Alchemi i ciekawe zajęcia dodatkowe powoduje, ze wydane pieniądze nie są zmarnowane. Gdybym miała dawać na dodatkowe zajęcie to zapłaciłabym tyle samo pieniędzy co czesne w tej szkole. A nie muszę wozić bo są to zajęcia w godzinach szkoły.

Szkoły podstawowe

5.6
Man
Termin usługi: 02.2011 

Zabrałem stamtąd dziecko. Szkoła-nie szkoła.Wszystko robione na pokaz, brzydkie brudne sale, malutka salka gimnastyczna, sala komputerowa brak słów-o ile tak ją można nazwać, nauczyciele zaangażowani czego nie można powiedzieć o dyrekcji.W trakcie szukania miejsca w innej szkole odwiedziłem sporo placówce i mogę jasno stwierdzić że pod względem estetycznym, bezpieczeństwa, obsługi czy organizacji szkoła Lingwista plasuje się daleko w tyle.

Szkoły podstawowe

2.6
Ryszard
Termin usługi: 2011 

Naprawdę warto dać swojemu dziecku możliwość nauki w tej szkole podstawowej. W porównaniu do szkół państwowych znacznie wyższy poziom. Dodatkowo ciekawe eventy i zajęcia dodatkowe. Syn uczęszcza na taekwon-do i jest bardzo zadowolony. Tak jak napisałem na początku: naprawdę WARTO! Polecam!

Szkoły podstawowe

6.0
Aśka
Termin usługi: od 2006 

Fajna szkoła. Polecam wszystkim. Fajna atmosfera, nauczyciele dobrze uczą i potrafią wytłumaczyć tematy. Polecam wszystkim :)

Szkoły podstawowe

6.0
Zenek
Termin usługi: 2011 

Lingwista to szkoła, w której moja córka spełnia swoje oczekiwania. Oczekiwania na tyle, na ile może spełniać oczywiście uczennica szkoły podstawowej. Plusy Lingwisty to kompetencja nauczycieli i dyrekcji. Poza tym zdecydowana elastyczność - w nauczaniu i zarządzaniu placówką. To nie typowy "beton" szkół państwowych. Zajęcia dodatkowe z tego co opowiadała z zaciekawieniem córka są bardzo dobre.

Szkoły prywatne i społeczne

5.8
Piotr
Termin usługi: 2010 

Mój syn chodzi do tej szkoły. Jestem na tak! Warto posłać dziecko do szkoły prywatnej - ma się wtedy gwarancję zapewnionych usług. Przynajmniej tak jest w Lingwiście. Jakość nauczania uważam za wysoki. Do wyposażenia szkoły też nie mam najmniejszych zastrzeżeń - nowe sale, wszystko ładnie wygląda. Bezpieczeństwo jest zapewnione - tak również twierdzi syn kiedy z nim rozmawiam. Sądzę, że jeżeli syn jest zadowolony, a ja widzę postępy w jego nauce, to uważam, że Lingwista zasługuje na poważne rozpatrzenie jeżeli szukacie dobrej szkoły.

Szkoły podstawowe

5.8
Zibi
Termin usługi: korzystam nadal 

Szkoła bardzo mi się podoba. Wygląd jest ok, nauczyciele dobrze uczą. Są wymagający, ale to dobrze. Na przerwach jest bezpiecznie, bo nauczyciele pilnują. Bardzo ciekawe są zajęcia pozalekcyjne. GSP Lingwista - jestem na tak :)

Szkoły podstawowe

5.8
Magda
Termin usługi: 2003 

Mój syn dobrze wspomina Lingwistę. Nauka na poziomie, czyste łazienki, sympatyczni nauczyciele, przyjazna atmosfera. Szkoła posiada także monitoring, dzięki temu dzieci mogą czuć się tam bezpiecznie. Zasłużona 5-tka za całokształt :)

Szkoły podstawowe

5.0
Dominika
Termin usługi: 2006 

Moja córka uczęszcza do ostatniej klasy szkoły podstawowej. Dzięki Lingwiście jest ona dobrze przygotowana do nadchodzącego sprawdzianu dla szóstoklasistów. Pod katem bezpieczeństwa szkoła jest wyposażona w monitoring oraz furtkę, która jest otwierana wyłącznie po naciśnięciu przycisku w domofonie. Ogólnie jest bardzo zadowolona ze szkoły i nie omieszkam zapisać córki do Gdańskiego Gimnazjum "Lingwista".

Szkoły podstawowe

5.2
Tadeusz
Termin usługi: 2008 

Mój syn chodzi do klasy IV i jest bardzo zadowolone z oferty edukacyjnej szkoły. Nie mam uwag co do estetyki łazienek, szatni i ogólnego wyposażenia szkoły. A sam rozważam kontynuację nauki dziecka w Gdańskim Gimnazjum Lingwista. Polecam tą szkołę.

Szkoły podstawowe

5.2
rozczarowana mama
Termin usługi: 2010 

Do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Lingwistę namówiła nas koleżanka. Córka chodziła na zajęcia plastyczne aby przygotować się do tego prestiżowego konkursu. W poprzednich latach nagrodami były stypendia a nawet wycieczki do Turcji. Dzieci otrzymywały również ciekawe nagrody rzeczowe. Wśród wielu konkursów wybraliśmy ten, ponieważ byliśmy zainteresowani uczęszczaniem naszej córki do Lingwisty. Że z konkursem jest coś nie tak zaczęliśmy podejrzewać już wcześniej, bo mimo zapisu w regulaminie wyniki ogłoszono dopiero tydzień później, niż przewidywał to termin. Córka została laureatką konkursu. Zaproszono nas na galę rozdania nagród i spodziewaliśmy się wspaniałej uroczystości - a tu wielkie rozczarowanie. Osoby, które uczestniczyły w tym konkursie we wcześniejszych latach były zaskoczone poziomem imprezy i nagrodami. Córka otrzymała grę dla 3latków i ciastolinę. Nagroda na moje oko warta 35 zł. Dla porównania rok wcześniej laureat otrzymał nagrodę + stypendium - Wartość idąca w tysiące złotych! Nie będę tutaj ściemniać, ze nie liczyłam na nagrodę, bo liczyłam - Po to przecież bierze się udział w konkursach. Po co ta cała oprawa, goście, przemówienia? Spadek

Szkoły podstawowe

2.0
Rodzic
Termin usługi: 1.09.2008 

Nie narzekam. Wszystko jest, co miało być, budynek ładnie zadbany, poziom nauczania taki, jaki miał być, przystępne opłaty za czesne. Ogólnie polecam :)

Szkoły prywatne i społeczne

6.0
zbulwersowany rodzic
Termin usługi: .1.09.2008 

Jestem mama jednego z uczniow tegorocznej zerowki. Plan zajec niezwykle szeroki i rozwijajacy, jednak 3/4 zajec odbywa sie po 10 minut - Szkola nie potrafi sobie poradzic z agresja i przemoca jednego z uczniow, traca na tym wszystkie inne dzieci. Wychowawca jest bezradny,poniewaz podlega dyrekcji, dyrekcja nie chce stracic klienta..i tak w kolko. Dzieci boja sie chodzic do szkoly, sa zestresowane, nie maja mozliwosci skorzystania z zajec dodatkowych,poniewaz nauczyciele poswiecaja uwage tym, ktore kwalifikuja sie do szkoly specjalnej. Prosze mi powiedziec , czy czekacie na tragedie (chlopak biega z nozyczkami za innymi, wyzywa ze cyt: "zapier$%# Was", uderza piescia w okolice serca jedna z dziewczynek), zeby moc odpowiednio zareagowac ??? Czy to niewystarczajace powody,aby zawiesic w prawach ucznia, usunac ze szkoly ?? Nie mam zamiaru czekac na to, az mojemu dziecku stanie sie tam krzywda. Po rozmowach z innymi rodzicami wszyscy jestesmy tego samego zdania...od przyszlego semestru (awaryjnie) koniecznie zaklepane miejsce w innej placowce !!!!!

Szkoły prywatne i społeczne

3.2
mama
  

Celem szkoły jest kształcenie i wychowanie człowieka odpowiedzialnego, twórczego, wrażliwego na potrzeby innych ludzi, świadomego dokonywanych przez siebie wyborów opartych na akceptowanym społecznie systemie wartości etycznych. moje dziecko było przesladowane przez rok przez tych dobrze wychowanych.

julia 11 lat
  

Mam jedenaście lat i osobiście chodzę do tej szkoły. Szkoła ma bardzo wysoki poziom, ma rewelacyjne wyposażenie, jest czysta i elegancka, nie ma w niej żadnych bójek i jest bardzo bezpiecznie. Moim zdaniem ta szkoła jet rewelacyjna. Gdy się ktoś przyłoży do nauki może dostać wysokie stypendium.

Szkoły podstawowe

6.0