Najlepsze szkoły rodzenia Gdańsk

Oceny (55)

Lidka
Termin usługi: maj 2024

bardzo pozytywnie; podobalo mi sie,ze czesc zajec odbywala sie stacjonarnie a czesc online - co było bardzo wygodne :)

Szkoły rodzenia

5.5
Karolina Szymańska
Termin usługi: kwiecień 2024

Pielęgniarki, położne - Super kobietki, meritum wiedzy, doświadczenie, zrozumienie, cierpliwość i poczucie humoru ️ Wizyty domowe - super zajęcia praktyczne, ciekawostki, polecane świetne rozwiązania, jak tylko pojawią się problem lub wątpliwości ️ Szkoła rodzenia - zdecydowanie polecam każdej przyszłej i kolejnej mamie ️

Szkoły rodzenia

6.0
Dominika
Termin usługi: lipiec 2023

Wybraliśmy tę szkołę rodzenia ze względu na informacje dot. płatniej usługi położna do porodu. W informacjach zamieszczonych na stronie internetowej można wyczytać o dostępności położnych komercyjnych (położnych w l. mn. sugeruje, że jest ich więcej niż jedna) w rzeczywistości jest to tylko jedna położna wyłączona z terminów wakacyjnych - z oferty nie mogliśmy skorzystać, uprzednio nie zostaliśmy również poinformowani w żaden sposób. Druga kwestia, która jest dla mnie wysoce nieprofesjonalna to wybór położnej środowiskowej ze szkoły rodzenia - do wyboru trzy panie, sytuacja się powtarza, brak informacji, że jedna z pań w okresie wakacyjnym jest niedostępna i brak jakiejkolwiek informacji, że wybór położnej i tak jest bezcelowy, ponieważ w sierpniu będzie dostępna tylko jedna położna dla wszystkich (oczywiście nie ta, którą wybraliśmy i oczywiście nie zostaliśmy o tym poinformowani, temat się wysypał przy okazji jednych z zajęć). Jeśli chodzi o same zajęcia - online ok, stacjonarne to jakaś pomyłka Na stacjonarnych zajęciach więcej teorii niż praktyki, mało uwagi ze strony prowadzącej dla każdej ciężarnej.

Paulina
Termin usługi: kwiecień 2024

Jak najbardziej polecam szkołę, zajęcia bardzo przydatne.

Szkoły rodzenia

5.4
Angelika
Termin usługi: styczeń 2024

Super szkoła rodzenia, ogrom wiedzy podczas zajęć teoretycznych i praktycznych, dużo dodatkowych zajęć: webinary, ćwiczenia i wydarzenia. Polecam!

Szkoły rodzenia

6.0
Joanna Nosal-Mikułko
Termin usługi: marzec 2024

Świetny kontakt, mnóstwo materiałów, filmików, wygodne zajęcia zarówno stacjonarnie jak i on-line.

Szkoły rodzenia

6.0
Aneta
Termin usługi: luty 2024

Dla Pani Radosławy 11/10 za podejście, osobowość, sposób przekazu. Dla mnie właściwa osoba na właściwym miejscu. Sam program szkoły rodzenia powinien zostać wzbogacony o więcej zajęć stacjonarnych (praktyki dotyczącej prawidłowego podnoszenia dzieci, prawidłowej postawy niemowlaka, rozwój w pierwszych miesiącach ) ogólnie więcej tzw. potocznie zajęć z obsługi niemowlaka. Można to z pewnością zamienić na dodatkowe zajęcia stacjonarne zamiast powtarzać na on-line to co było już przerobione na żywo. Gorąco polecam. Dużo wiedzy, która z pewnością się przyda.

Szkoły rodzenia

5.5
Ania
Termin usługi: styczeń 2024

Zajęcia bardzo ciekawe zarówno stacjonarne jak i online. Polecam :))))

Szkoły rodzenia

6.0
Olena
Termin usługi: styczeń 2024

Polecam, lekcje są bardzo informatywne i dobrze wytłumaczone

Szkoły rodzenia

6.0
Justyna
Termin usługi: grudzień 2023

Polecam szkołę rodzenia SuperMama. Dużo praktycznych informacji i wskazówek przygotowujących do porodu, a później do opieki nad Maleństwem. Ciekawym rozwiązaniem jest podział na zajęcia online i praktyczne na żywo.

Szkoły rodzenia

5.0
Kamila
Termin usługi: grudzień 2023

Bardzo polecam szkołę rodzenia. Nie mam żadnych zastrzeżeń, zajęcia prowadzone rzetelnie i merytorycznie.

Szkoły rodzenia

5.8
Justyna
Termin usługi: grudzień 2023

Super atmosfera, bardzo duża wiedza. Już drugi raz wybrałam ta szkołę.

Szkoły rodzenia

5.9
Beata
Termin usługi: sierpień 2023

Brakowało możliwości dopytania, rozmowy z pobożną w trakcie kursu. Wizyta domowe położnej odbyła się 10 dni po porodzie zamias w drugiej dobie po wyjściu ze szpitala. Położna nie potrafiła mi pomoc w rozkręceniu laktacji, przez co straciłam pokarm. Nikomu nie polecam tej szkoły rodzenia. Nigdy więcej nie skorzystam.

Szkoły rodzenia

1.5
Dominika
Termin usługi: listopad 2023

Z całego serduszka polecam szkołę rodzenia Supermama! Zajęcia teoretyczne odbywały się w formie wygodnych webinarów online, natomiast zajęcia praktyczne stacjonarnie (w moim przypadku na Chwarznie). Ogrom wiedzy, zgodnej z tą najnowszą medyczną, mnóstwo praktycznych porad, przemiła atmosfera, a do tego sporo materiałów pomocniczych w formie ściągawek i checklist PDF, które można wydrukować i wrócić do nich w konkretnej sytuacji. Bardzo, bardzo polecam! :)

Szkoły rodzenia

6.0
Karolina Choszcz
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo polecam Szkołę Rodzenia Supermama i cały potral. Ogrom wiedzy, fachowa pomoc, wsparcie, bogata oferta, życzliwość, serdeczność i wyrozumiałość. Dziękuję całemu Zespołowi.

Szkoły rodzenia

6.0
Kaja
Termin usługi: październik 2023

Polecam bardzo serdecznie szkołę rodzenia ! Pani Radosława przesympatyczna i konkretka kobieta. Odpowie na każde pytanie w bardzo jasny i czytelny sposób, bez owijania !

Szkoły rodzenia

5.8
Karolina
Termin usługi: październik 2023

Zdecydowanie polecam! Cudowne podejście, dużo informacji przekazanych w sposób czytelny. Duża chęć pomocy. Bardzo odpowiadały mi formy prowadzenia zajęć. Plus za przekazywane materiały, które są bardzo estetyczne. Super przemyślana organizacja, przekazywanie informacji, materiałów itd. Bardzo polecam!

Szkoły rodzenia

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2023

Polecamy bardzo szkole rodzenia!

Szkoły rodzenia

6.0
Sara i Maciej
Termin usługi: sierpień 2023

Z czystym sercem polecamy Szkołę Rodzenia Supermama. Wczoraj mieliśmy ostatnie zajęcia i szczerze mówiąc szkoda, że to już koniec - lekcje były bardzo ciekawe, zarówno te praktyczne stacjonarne jak i online. Mile będziemy wspominać ten czas edukacji i z dużym spokojem oczekujemy na Naszego Dzidziusia, a to z pewnością duża zasługa ekspertów z Supermamy. Pozdrowienia dla całej ekipy Szkoły Rodzenia, dziękujemy!

Szkoły rodzenia

6.0
Agnieszka i Wiktor
Termin usługi: wrzesień 2023

Bardzo polecam, skorzystaliśmy z kursu indywidualnego, Pani położna przyjeżdżała do domu w dogodnych dla nas terminach. Dużo przekazanej wiedzy w pigułce. Pani Radosława bardzo miła i pomocna a do tego konkretna. Z czystym sumieniem mogę polecić;)

Szkoły rodzenia

6.0