Najlepsze szkoły rodzenia

Oceny (13)

Joanna K
Termin usługi: sierpień 2022 

Rewelacyjna szkola rodzenia! Polecam wszystkim przyszlym mamom! Zajecia prowadzone w ciekawy, fachowy i profesjinalny sposob. Bardzo przydatna tematyka zajec. Szczegolne podziekowania dla poloznej Pani Marzeny Dreczki za niezwykle inyeresujacy sposob przekazywania wiedzy! Pani Marzena ma wieloletnie doswiadczenie i obszerna wiedze, ktora moglam wykorzytac w praktyce. Zawszs mila, usmiechnieta i gotowa do pomocy! Polecam Pania Marzenke z caleo serca i dziekuje!

Pielęgniarki, położne

6.0
Katarzyna
Termin usługi: luty 2022

Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły rodzenia Super Mama i położnej Marzeny Dreczka. Wspaniała, kompetentna i konkretna kobieta, widać ze ma duże doświadczenie i potrafi przekazać wiedzę. Bardzo polecam :)

Szkoły rodzenia

6.0
Klaudia
Termin usługi: kwiecień 2020

Polecam ! Bardzo konkretne przekazanie wiedzy

Szkoły rodzenia

6.0
Magda
Termin usługi: grudzień 2019

Wspaniałe zajęcia, 10 spotkań każde w określonym temacie od momentu rozpoczęcia akcji porodowej do pielęgnacji dziecka. Wspaniała Pani położna, która prowadzi zajęcia. Wielki profesjonalizm i wiedza. Odpowiada na wszystkie pytania i bardzo pomaga niepewnym przyszłym mamom ;) Z całego serca polecam! Bardzo, bardzo pomocne i ciekawe zajęcia!!!

Szkoły rodzenia

6.0
Marzena
Termin usługi: styczeń 2018

Bardzo polecam szkołę rodzenia w Rumi, bardzo fajne zajecia, od porodu az po pielegnacje dziecka, dodatkowo pierwsza pomoc, sa takze zajecia gimnastyczne dla przyszlych mam. Dostaje sie rowniez probki produktow dla dzieci np. Butelki, smoczki, kosmetyki itp.

Szkoły rodzenia

6.0
Magda
Termin usługi: maj 2017

Dopiero co zakończyłam "naukę" w rumskiej szkole rodzenia. Robiłam z mężem program refundowany. Dowiedziałam się tam naprawdę dużo, każde pytanie dostało wyczerpująco odpowiedź. Atmosfera była bardzo przyjazna i wesoła. Cena programu była praktycznie żadna, a wyniesiona wiedza przyda się od pierwszych skurczów porodowych :)

Szkoły rodzenia

6.0
Nieszpor 89
Termin usługi: 11-12.2016

Serdecznie polecamy tę szkołę rodzenia, a szczególnie Panią Izabelę - zajęcia prowadzone profesjonalnie, teoria poparta ogromnym doświadczeniem (mówi praktycznie, nie czyta z kartki). Polecamy i nasz Kubuś też:)

Szkoły rodzenia

6.0
Magda
Termin usługi: Sierpień / październik 2016

Prowadzaca p. Iza wspaniała położna z wieloletnim doświadczeniem i przedewszystkim ogromnym powołaniem. W sposób rzetelny i obszerny przekazuje informacje jakich nie znajdziecie w żadnych książkach. Żałuję, że nie robiłam notatek albo nie nagrywałam wszystkiego. Cała masa użytecznej wiedzy! Połowy niestety już nie pamiętam :-( Fachowo i zrozumiale opowiada o porodzie dzięki czemu cudownie nas oswaja z tym nie lada wyzwaniem. Gorąco polecam

Szkoły rodzenia

6.0
marcia
Termin usługi: październik 16\'

Polecam serdecznie szkołe rodzenia Super Mama, obsługa w ośrodku przemiła, zawsze pomocna. Zajęcia na wysokim poziomie, położne zawsze chętne odpowiadać na pytania (czasami mniej mądre :) Wiedza przekazana w szkole bardzo życiowo, wiele istotnych spraw, które z pewnością przydadzą się w naszej powiększonej rodzince :) Przede wszystkim poczucie spokoju, że nie ma się czego bać. Atutem szkoły również jest cena za kurs, dla każdego. Niezdecydowanym z czystym sumieniem mogę polecić Super Mamę.

Szkoły rodzenia

6.0
Sara
Termin usługi: 04.2016 r. - 06.2016 r.

Położna prowadząca zajęcia bardzo konkretna i sympatyczna. Dzięki kursowi w szkole rodzenia Super Mama dowiedziałam się wielu przydatnych informacji. Polecam z czystym sumieniem;)

Szkoły rodzenia

5.5
Magdalena
Termin usługi: 10.02.2016 do 20.04.2016

Bardzo polecam, obsługa i zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Panie odpowiadają na każde pytania i rewelacyjnie przygotowują do porodu. Jestem bardziej świadoma i spokojna, dziękuję

Szkoły rodzenia

6.0
Ewelina
Termin usługi: Styczen

Szkola rodzenia,jest naprawde super. Polecam przyszlym mama! Polozna jest niesamowita! Szkoda tylko ze to juz koniec zajec

Szkoły rodzenia

6.0
Kasia
Termin usługi: październik-grudzień

Gorąco polecam. Uczestnictwo w zajęciach szkoły rodzenia daje duży komfort psychiczny przyszłej mamie :) Cena również bardzo przystępna :)

Szkoły rodzenia

6.0