Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny

Wybierz numer

58 524-75-00 58 524-76-02
s...@wsp-bilikiewicz.pl pokaż
 

O nas

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku

Oceny (6)

Karol
Termin usługi: kwiecień 2024 

Trudno oceniać szpital psychiatryczny. Bliska mi osoba opuściła oddział kobiecy niedawno. Wyleczona. Najważniejsze, że mogłem bez problemu dodzwonic się do lekarza prowadzącego. Doktor Wanda zawsze rzeczowo ze mna rozmawiała. Leczenie dało rezultaty. Warunki na odzdziale dobre. Rozumiem, że sporo tez zalezy jakie sa pacjentki w danej chwili. Działanie personelu prawidłowe.

Szpitale

4.9
Jarosław R Zaspa
Termin usługi: styczeń 2024 

Szpital oceniłem na portalu trójmiasto.pl Proszę podpowiedzieć gdzie jeszcze mógłbym wystawić swoje odczucia i opinię. Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie cały personel Szpitala Psychiatrycznego przy ul.Srebrniki w Gdańsku Witam, chciałbym się podzielić wrażeniami z odbytej terapii 8 tygodniowej od 12 grudnia 2023 do 9 lutego 2024. Ciężko jest tam się dostać, terminy są odległe, ale proszę mi uwierzyć, że warto poczekać, skądinąd jest szansa na szybsze rozpoczęcie terapii gdy nagle zwolni się miejsce. Oddział po remoncie, posiłki, telewizja, dostęp do pralki. Oddział wygląda bardzo świeżo i czysto. Najważniejsze są jednak zajęcia i wspaniały, profesjonalny personel, zaangażowany i przyjazny. Widać że tym ludziom naprawdę zależy. W szczególności chciałbym podziękować Panu Maćkowi, Paniom Asi, Iwonie, Bożenie (kierowniczce) i Maji oraz całej reszcie personelu wraz z panią Lubą!!! Pobyt i terapia oraz grupa dała mi dużo wsparcia, wiedzy i świeżego spojrzenia na siebie wewnątrz i z zewnątrz. To był owocny czas w spokoju bez stresów byłem tam zaopiekowały za co jeszcze raz bardzo dziękuję.

Szpitale

5.8
Zadowolona pacjentka
Termin usługi: grudzień 2023 

Najlepszych 10 dni moim życiu. Trafiłam na oddział 5 grudnia. Uratowano mi duszę i życie. Bardzo dziękuję dr Zielińskiemu za pelen profesjonalizm. Jest Pan świetnym doktorem. Dziękuję również Pani Anecie za zaopiekowanie się mną, w momencie, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Dziękuję za opiekuńczość, wyrozumienie, i za indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Szpitale

6.0
Ogólnie zadowolony pacjent
Termin usługi: październik 2023 

Warunki bardzo dobre,jedzenie jak na szpital również dobre,obsługa Pani Natalii z oddziału 20A nieoceniona, dużo empatii,zrozumienia,życzliwości,uśmiechu,bardzo obrotna. Natomiast Pani ordynator z 20A ludzi z detoksu traktuje z góry, zwłaszcza tych którzy są kolejny raz, potrafi zdołować człowieka, zerowa empatia,docinki i wredota to jej specjalnosc. Pielęgniarki raczej miłe,aczkolwiek często niektóre chcą być mądrzejsze od lekarzy i wymagają coś czego nie powinny i nie mają prawa. W weekend to juz wogole ustalaja wlasne zasady funkcjinowania oddzialu. Opiekunki-Pani Gabrysia pomimo problemów zdrowotnych pełna empatii i zrozumienia,przesympatyczna. Natomiast Pani Aneta zachowuje się tak jakby była szefowa tego oddziału i wybiera sobie pacjentów dla których chce być miła i pomocna, nie lubi zbyt inteligentnych ludzi,chyba że względu na niski poziom własnej wartości. Pan Oddziałowy bardzo miły i pomocny. Mimo wszystko w porównaniu z innymi oddziałami to oddział 20 A jest najlepszy. Doktor Sengler to doktor bardzo zaangażowany w leczenie Pacjenta,zawsze znajdzie czas i robi wszystko ,aby pomóc pacjentowi.

Szpitale

4.9
Mama
Termin usługi: sierpień 2023 

Szpital faszeruje lekami. Nie stosuje terapii lub raz w miesiącu, bo nie ma specjalistów. Jest źle zarządzany przez zarozumiałego i lansującego się dyrektora. To przechowalnia dla ukrytych alkoholików a nie dla ludzi potrzebujących wsparcia psychicznego.

Szpitale

1.0
grergory peck
Termin usługi: czerwiec 2023 

Najgorszy szpital świata cywilizowanego. Trzyma się tam ludzi dla samego trzymania, ubezwłasnowalnia ich, traktuje się ludzi z problemami jakby byli tylko przedmiotami. Część obsługi pielęgniarskiej jest tak chamska, że się w głowie nie mieści. Ani pacjent ani rodzina nie otrzymują odpowiedzi na pytania dotyczące leczenia. Dramat.

Szpitale

1.0