Ranking I miejsce

Szpitalny Oddział Ratunkowy Szpital Św. Wincentego a Paulo sp. z o.o.

Szpitalny Oddział Ratunkowy

Wybierz numer

58 620-75-01 58 726-06-00 Rejestracja
s...@szpitalwincentego.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
 

W tym obiekcie znajdują się:

O nas

Triage 58 726 08 21
Pielęgniarka Koordynująca 58 72 60 803
Kierownik Oddziału 58 72 60 609
Sekretariat 58 726 08 79
Część Chirurgiczna 58 726 06 03 Część Niezabiegowa 58 726 06 16

Oceny (20)

Mirosława
Termin usługi: kwiecień 2024

Dnia 17 kwietnia 2024 roku w godzinach popołudniowych trafiłam na SOR w Szpitalu Miejskim w Gdyni ze złamaną kością udową. Do czasu przewiezienia mnie na oddział przeleżałam tam kilka godzin. Ku mojemu zaskoczeniu spotkałam się ze strony pracowników SOR-u ze zrozumieniem i empatią. Chciałam podziękować Pani Grażynie oraz Panom Mariuszowi Parusińskiemu, Michałowi K i Jackowi. Robili wszystko, by ulżyć mi w bólu. Dziękuję.

Pogotowie ratunkowe

5.5
Magda
Termin usługi: kwiecień 2024

Sor Gdynia porażką 8 godz czekania na pierwsze badanie krwi a usg po 10 godz czas spędzony na dorze 15 godz.

Pogotowie ratunkowe

5.0
Mariusz Iwanowski
Termin usługi: marzec 2024

Poniżej zera przywiozło mnie pogotowie przez 4 godziny kontaktu kompletnie nic poszłem na taksówkę i pojechałem do domu choć byłem po szpitalu 1 mc temu dosłownie żadnej pomocy tylko stoją tam gdzie przyjechało pogotowie i palą papierosy dymu jak w pijalni jeszcze złoże zażalenie po co kogoś brać skóry mu się nie pomaga

Pogotowie ratunkowe

1.0
Kinga
Termin usługi: luty 2024

Sor w gdyni to jakiś ponury żart. Pełna kompromitacja, znieczulica i co najgorsze brak kompetencji. 83 letni mężczyzna, z bólami, wymiotami, spędził tam 10 godz na krzesełku. Mimo wielu próśb o zaopiekowanie- nic. Wreszcie kroplówka i wypuszczenie do domu z crp ponad 60. Żadnej diagnostyki. To jakiś skandal. !!!

Pogotowie ratunkowe

5.5
Jola
Termin usługi: styczeń 2024

Po prostu szok,co personel robi i jak się zachowuje wobec pacjentów,potrzebującej pomocy.Nie wiem w końcu kto jest dla kogo,oni dla nas,czy chorzy pacjenci w krytycznym stanie dla nich?Wczoraj mąż(75 lat) wylądował na SORZE w Gdyni.Ja z nim byłam od godz 07.00 do prawie 24.00.Nie potrafiono określić co się stało.Pacjentow przybywało,a my.....dalej czekamy,mąż na łóżku pod kroplówką. Pozostał pod obserwacją.Dzisiaj pojechałam się dowiedzieć,co właściwie mu dolegało i co z nim będzie,czy przywiozą go do domu,czy jeszcze pozostanie.Do Pana doktora znowu odstałam pare dobrych godzin,w końcu weszłam.Chcialam usiąść,bo już bardzo byłam zmęczona i zdenerwowana chorobą meza.Pani z personelu,która też była w tym pokoju,bardzo arogandzko się do mnie odezwała,bo chciałam usiąść na krześle,a nie na kozetce do badania.....,mówiłam,żeby zostawić to krzesło,to nie poczekalnią i mebli się nie przestawia,tam siadać.....,tak do mnie się odezwała.Juz nie dałam rady,ale zwróciłam jej uwagę,by nie była arogandzka i grzeczniej się zachowywała.Ja też mam swoje lata,choć..... Chciała mnie upokorzyć,ale i nie tylko mnie,bo opryskliwość tej pani było wcześniej widać.Dramat,że takie osoby tam pracują.

Pogotowie ratunkowe

1.0
e.
Termin usługi: styczeń 2024

Złamałam rękę i trafiłam na SOR w Gdyni. Dostałam znieczulenie, porobili mi rtg, nastawili, kolejny rgt, wypis z instrukcją. Byłam traktowana ze spokojem, uśmiechem i empatią. Jedynie co nie mogłam znieść to przemądrzałe gadanie pacjentów w poczekalni. Dla personelu przesyłam podziękowania. Podziwiam Was, że chcecie iść do tak wymagającej pracy skoro wszyscy wiedzą lepiej ;) Tak serio to szacun i dziękuję.

Pogotowie ratunkowe

6.0
Mateusz
Termin usługi: listopad 2023

Serdeczne podziękowania dla personelu i dla lekarzy za szybkie przyjęcie na oddział. Za życzliwość i profesjonalizm w zabiegu szycia dłoni dziękuje jeszcze raz. Trafiem na ludzi z powołaniem i ogromną empatią. Pozdrawiam

Pogotowie ratunkowe

6.0
Pacjent
Termin usługi: wrzesień 2023

Na Sor Gdynia czekałam 9 godzin ze złamaną noga. 3 godziny od rejestracji dopiero Rtg potem 4 godziny na opis kiedy już miałam być za prowadzona do pokoju zabiegowego na założenie gipsu zostawiono mnie w nim samą i kazano czekać - czekałam 3 godziny nikt nie przyszedł, na pytanie kiedy ktoś przyjdzie odpowiedź proszę czekać. Potem mnie wyproszono z pokoju bo przyjechał pacjent z utratą przytomności i trzeba było zwolnić pomieszczenie. Poszłam sobie umówię się do ortopedy. Nikt przez ten czas nie dał mi nic na ból. Ale co najbardziej mnie zabolało to bardzo obojętne i wręcz pogardliwe traktowanie osób starszych. Kroplówka nie działa - później. Starsza Pani po 7 godzinach bez wody i jedzenia zapytała czy długo jeszcze - odpowiedź jak Pani ma siłę pytać to znaczy że dobrze się Pani czuje. Osoby po wypadku zakrwawione, przywiezione przez karetkę czekały na korytarzu przy rejestracji do 3 godzin dopiero potem trafiły na obserwacje - bez badań mimo że krwotok z okolic głowy. Starszy Pan otrzymał wypis - z komentarzem to dla Pana proszę iść - nie mógł zdać pytań, nikt nic mu nie wytłumaczył. Widziałam głównie młodych lekarzy i pielęgniarki - bez cienia empatii, zainteresowania, przykro

Pogotowie ratunkowe

1.0
Małgorzata
Termin usługi: sierpień 2023

SOR ma moce przerobowe na zajęcie się pacjentem tylko kilka godzin, a często ten czas się dramatycznie wydłuża. Ojciec leżał tam od piątku do poniedziałku. Dostaliśmy dobro, profesjonalną opiekę, uśmiech I pomoc. Panowie ratownicy- fantastyczni. Panie rewelacja. Bardzo Panstwu dziękuję za to,co robicie, ile z siebie dajecie w tak trudnej pracy. Ratujecie życie, pomagacie leżącym pacjentom, służycie radą rodzinom. Dziękuję.

Pogotowie ratunkowe

6.0
Iwona
Termin usługi: sierpień 2023

Personel z rejestracji do zwolnienie. Jak mozna krzyczec na ludzi i trzaskac okienkiem przed nosem. UWAGA wypadki dzieci tylko do godziny 15 bo potem nie ma chirurga dziecięcego.

Pogotowie ratunkowe

1.0
Ratownik ( niedoszły ) z Miami
Termin usługi: sierpień 2023

Za tak trudną , stresującą i niewdzięczną pracę , po pierwszej wizycie wystawiam mocną 5 . Profesjonalnie , nawet z uśmiechem już po 3 godzinach z poradą , wynikami i receptą do domku . Bardzo dziękuje !

Pogotowie ratunkowe

5.5
Magdalena Bieniek
Termin usługi: maj 2023

Bardzo miły, kompetentny i opanowany personel!!! Byłam meeega zaskoczona po wszystkich negatywnych opowieściach. SOR pełen ludzi, ale wszystko sprawnie funkcjonowało, począwszy od rejestracji po badania i rozmowy z lekarzem (lekarzowi do mnie ciut zabrakło cierpliwości, ale może byl zmęczony). Pierwszeństwo dzieci, mistrzostwo, panie sprzątające co chwilę też. Bardzo cierpiałam, więc jeden z ratowników zaproponował przeciwbólowe leki na czas czekania na zabieg, już po badaniu. Dotrwałam, bo jakie inne wyjście było Ogólne wrażenie na mnie bardzo dobre dlatego 5*. Ludzie pracujący nockę 30-31maj2023 6+!!! Wszyscy! Dziękuję Wam!

Pogotowie ratunkowe

6.0
Andrii
Termin usługi: maj 2023

Byłem z moją dziewczyną, która obawiała się ugryzienia przez kleszcza. Rozumiem że nie była to może sprawa pilna, ale była to sobota i nikt nigdzie nie odbierał telefonu. Jesteśmy z Ukrainy i nie wiemy gdzie jechać w takich przypadkach, więc przyjechaliśmy do SOR, żeby chcociaż jakiś lekarz spojrzał i sprawdził czy to jest kleszcz. Czekaliśmy godzinę na to żeby Pan w okienku po prostu dał karteczkę i pokierował na inny koniec Gdyni. Prosiliśmy żeby chociaż spojrzał, skoro czekaliśmy godzinę ale było nam w tym odmówiono, powiedział że moja dziewczyna nie jest normalna i nie spojrzy i jeżeli chcemy żeby nam sprawdzali takie rzeczy, musimy wracać na Ukrainę, co było bardzo nie miłe. Nie polecam nikomu, unikać jak ognia. Boję się że jak będzie coś pilnego, tam umrzecie.

Pogotowie ratunkowe

1.0
Agnieszka
Termin usługi: maj 2023

Szok ! Nie mogłam uwierzyć w to ze w takim miejscu tak traktują ludzi które błagają o pomoc. Personel jest bezwzględny !!!! Nie daj Boże obudzić lekarza !

Pogotowie ratunkowe

1.0
*"',
Termin usługi: kwiecień 2023

Brak słów na brak kultury ratowników. Długo by mówić, mam nadzieję, że nigdy więcej na nich nie trafię.

Pogotowie ratunkowe

1.3
Michał
Termin usługi: luty 2023

Serdeczne podziękowania dla lekarzy i ratowników za kontakt, za życzliwość, za profesjonalizm. Ps. w ocenie niższa wartość za oczekiwanie, ale to nie zarzut wobec SORu w Gdyni, ale szerszy, systemowy.

Pogotowie ratunkowe

4.3
Grażyna
Termin usługi: styczeń 2023

Serdecznie dziękuję całemu personelowi medycznemu za opiekę. Chcę nadmienić, że jestem częstym gościem na S O R - e.. Nigdy nie spotkałam się z opieszałością personelu. Naprawdę wszyscy zaangażowani i świetnie wykonują swoją pracę. Serdecznie wszystkich pozdrawiam

Pogotowie ratunkowe

6.0
Tomasz
Termin usługi: sierpień 2022

Gościłem na SOR wielokrotnie. Bywa na nich różnie. Natomiast tak opieszałego, nie wydajnego zespoły nie widziałem jeszcze nigdzie. Jeśli musisz odwiedzić SOR , nie marnuj swojego czasu i wybierz jakikolwiek inny

Pogotowie ratunkowe

1.0
Joanna
Termin usługi: sierpień 2022

Bardzo dziękuje P. Jakubowi i Danielowi z SOR'u za okazaną empatię oraz lekarzowi, który wykonuje USG za rzetelne informacje na temat stanu zdrowia i Paniom sprzątającym za dawkę humoru. Panie z rejestracji i pielęgniarki totalna porażka - niekompetencja i chamstwo to mało powiedziane.

Pogotowie ratunkowe

1.0
Beznadzieja !
Termin usługi: sierpień 2022

Niebywała ignorancja - na samym SOR jak i opieka po. Przerażające że tak bezduszne istoty wybrały taki sposób na życie - ratowanie innych. NIC na siłę - oby was to spotkało !

Pogotowie ratunkowe

1.0