Ranking I miejsce

Sztorm Tattoo Studio

znajduje się w Garnizon

Sztorm

Wybierz numer

730-340-190
k...@sztormtattoo.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Sztorm Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Sztorm Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Sztorm Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Sztorm Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

8

Wszystko co musisz wiedzieć o coverach.

O nas

Wszystko co robimy wynika z naszej pasji i chęci tworzenia wyjątkowych rzeczy. Wyróżnia nas różnorodność. Tatuaże kolorowe i w szarości, delikatne i mroczne, dla facetów, kobiet i par. Kilkunastu artystów i piercerki dadzą Wam to co najlepsze.
W 2018 roku powstał Sztorm jako pierwsze w Trójmieście studio tatuażu klasy premium. Aby tak się stało, zaaranżowaliśmy na powierzchni 280 metrów kwadratowych olbrzymią pracownię artystyczną z 12 stanowiskami. Znalazło się także miejsce na piercing czyli jedyny, bezpieczny sposób przekłuwania ciała i zakładania kolczyków. Mamy także kąt dla trzech foteli poświęconych męskiemu fryzjerstwu czyli barber shop.
Naszym celem jest szerzenie wiedzy na temat tatuażu. Dzisiaj możecie go zrobić na każdym kroku ale nie zawsze będzie to łatwy a także dobry wybór. Szanujemy każdego klienta. I tego, który chce smoka na całym ciele jak i kobietę, która przychodzi po subtelny napis. Naszym celem jest aby każdy wyszedł z naszego studia tatuażu z bardzo dobrze wykonanym tatuażem.
Oczywiście chcielibyśmy aby potencjał, wiedza na temat rysunku, sztuki, którą posiedli nasi tatuatorzy przez lata edukacji była wykorzystana maksymalnie. Po prostu im zaufajcie i popuśćcie wodze fantazji. Nie dajcie się ograniczać przez swoje obawy i lęki.
Nasze korzenie sięgają głęboko. Legendarny, krakowski Kult powstał jako trzecie w Krakowie studio tatuażu w 2001r. Największy i najbardziej prestiżowy w Europie wschodniej, międzynarodowy festiwal tatuażu Tattoofest to też nasza bliska rodzina. Tak samo jak magazyn Tattoofest, na którym wychowało się wielu polskich artystów.
Zapraszamy więc do prestiżowego Garnizonu w Gdańskim Wrzeszczu na dobra kawę, rozmowę o tatuażach no i umówienie się na najbliższy, wolny termin. 
Zapraszam.
Radosław Błaszczyński

Najczęściej zadawane pytania

Jak dbać o tatuaż?
Gojenie tatuażu trwa około 14 dni i jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji oraz cech fizjologicznych.

Pamiętaj, że nawet najlepiej wykonany tatuaż, może wiele stracić przez niewłaściwe postępowanie w trakcie gojenia.

Trzymanie się poniższych zasad na pewno ułatwi cały proces.
przez 72 godziny po tatuowaniu wstrzymaj się od alkoholu, czy innych substancji wyskokowych oraz środków, które podwyższają ciśnienie, mogą one powodować obfite krwawienie, a w skrajnych przypadkach rozlanie barwnika pod skórą lub jego odrzucenie.
co najmniej 3-4 razy dziennie delikatnie przemywaj skórę czystą ręką (nigdy szorstką gąbką) – najlepiej użyj letniej wody oraz mydła antybakteryjnego i pamiętaj aby nie odmaczać tatuażu.
bardzo delikatnie osusz go jednorazowym ręcznikiem papierowym – skóra powinna być matowa, następnie zabezpiecz tatuaż opatrunkiem (folią lub podkładem, który dostaniesz w naszym studiu).
folię zmieniaj przez pierwsze 24 godziny od wykonania tatuażu najlepiej co 4 godz
Jaki pomysł na tatuaż?
Zawsze dobrą inspiracją są ilustracje, szkice, rysunki i zdjęcia, więc najlepiej posurfuj po Internecie.

Unikaj wzorów katalogowych i stawiaj na indywidualizm. To w końcu Ty będziesz nosić ten tatuaż do końca życia i pewnie nie chcesz spotykać na każdym kroku osoby z takim samym wzorem.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i postaw na autorski projekt, stworzony wyłącznie dla Ciebie – wystarczy, że będziesz otwarty na propozycje i zaufasz naszym tatuatorom.

Obejrzyj prace naszych artystów i sprawdź styl w jakim pracują i jakie motywy się w nich pojawiają. Nie wykonujemy kopii i każdy projekt dopasowujemy indywidualnie do Klienta, więc wszystkie swoje pomysły możesz omówić z tatuatorem podczas bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Wystarczy, że dasz nam znać, kiedy chcesz pojawić się w studiu.

Jeśli usłyszysz, że czegoś wykonać się nie da, to nie dlatego, że tatuatorowi się nie chce albo nie potrafi, ale dlatego, że zależy nam na jak najlepszym
Tatuaż dla niepełnoletnich?
W przypadku osób niepełnoletnich między 16-18 rokiem życia, podczas umawiania terminu i samego wykonywania tatuażu wymagana jest obecność rodzica bądź prawnego opiekuna.

Nie honorujemy zgody pisemnej oraz poświadczeń ze strony dalszej rodziny (#sorry #notsorry).
Jak dbacie o higienę, sterylność i bezpieczeństwo podczas tatuowania?
Twoje bezpieczeństwo to dla nas absolutny priorytet. Nie piszemy tego, bo tak wypada, ale dlatego, że naprawdę tak uważamy!

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie najwyższej jakości, ponieważ nie dajemy ryzyku żadnych szans, jeśli chodzi o Twoje i nasze bezpieczeństwo.

Wszystkie zapewnienia to jednak tylko słowa, dlatego najlepszą rekomendacją jest pozytywna opinia sanepidu, który regularnie dokonuje u nas kontroli.
Czy wykonujecie covery?
Przykrywamy stare i brzydkie tatuaże.

Oczywiście, tak. Podobnie jak w przypadku każdego tatuażu, również w tym temacie podchodzimy do każdego projektu indywidualnie.

Nie obędzie się bez dobrej jakości zdjęć tatuażu, który chcesz zakryć, wykonanych w odpowiednim świetle. Jednak będzie najlepiej jeśli pojawisz się u nas osobiście i pokażesz tatuaż, który chcesz zmienić. Dopiero wtedy będziemy mogli zdecydować czy podejmiemy się poprawek.

Pamiętaj też, że cover-up musi być znacznie większy niż pierwotna praca i nie da się zakryć ciemnego koloru jasnym. Uzbrój się w cierpliwość, bo łatwiej zrobić tatuaż od podstaw niż poprawić nieudaną pracę. Czasem nie obędzie się bez kilku sesji laserowego usuwania tatuażu.

Słuchaj swojego tatuatora, to w końcu on ma większe doświadczenie i doradzi ci, jak możesz rozwiązać swój problem. Skoro z jakiegoś powodu twój tatuaż to błąd, to nie popełniaj go ponownie.
Jak umówić się na tatuaż?
Najpierw rozklikaj się w wirtualnej galerii prac naszych tatuatorów. Każdy z nich ma inny styl i za pomocą maszynki inaczej przenosi pomysły w rzeczywistość. Wybierz swojego faworyta, który wykona Twój tatuaż, a, jeśli masz wątpliwości, to chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.Odwiedź nasze studio i poczuj się jak u siebie. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i chętnie uzupełnimy Twoje sugestie oryginalnymi propozycjami.Na konkretny termin z wybranym tatuatorem możesz umówić się osobiście, telefonicznie lub mailowo, a rezerwacja następuje po:

określeniu wielkości i typu tatuażu oraz części ciała, na której ma być wykonany
ustaleniu konkretnej daty i godziny
wpłaceniu zadatku – osobiście lub na nasze konto:
Sztorm Sp. z o.o.
ul. Norwida 13/U1
80-280 Gdańsk

43 1240 1271 1111 0010 7721 2402

PAMIĘTAJ: w tytule przelewu wpisz koniecznie dokładną datę i godzinę ustalonego wcześniej terminu oraz imię tatuatora.

Prosimy równie
Ile kosztuje tatuaż?
Wiemy, że chcesz usłyszeć konkretną odpowiedź. Niestety nie możemy Ci jej udzielić. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a cena uzależniona jest od wielkości, miejsca wykonania i stopnia skomplikowania tatuażu.

Startujemy od 200 zł. Od czego zależy cena? Po pierwsze od czasu trwania sesji, który może wynosić 4, 6 lub 8 godzin; po drugie od wybranego tatuatora, ponieważ każdy z nich pracuje nieco inaczej i w innym tempie.

W sesję wliczony jest czas, który tatuator poświęca na przygotowanie i odbicie/rozrysowanie projektu lub dopasowanie go oraz przygotowanie stanowiska i Klienta do tatuowania.
Dlaczego muszę wpłacić zadatek na tatuaż?
Wpłacony zadatek jest dla nas gwarancją dotrzymania umówionego terminu.

Wpłata nie podlega zwrotowi, ponieważ rezerwujesz czas naszego tatuatora, jednak umówiony termin można przełożyć z 3 dniowym wyprzedzeniem bez utraty wpłaconych pieniędzy.

W przypadku tatuaży wielosesyjnych, wpłacona kwota zostanie odliczona z ostatniej sesji.

W razie niedotrzymania tego terminu przez Klienta, zadatek przepada na pokrycie strat poniesionych przez studio, wynikające ze zmiany harmonogramu pracy.
Kiedy mogę zobaczyć swój projekt?
Nigdy nie przesyłamy wcześniej projektów drogą mailową, ponieważ projekt jest przygotowywany przed lub w trakcie pierwszej sesji – w zależności od systemu pracy konkretnego tatuatora.

W stworzeniu dla Ciebie jak najlepszego projektu, pomogą nam Twoje precyzyjne informacje i wszelkie przesłane materiały: zdjęcia i/lub grafiki.

Nie martw się, jeśli zechcesz zmienić jakiś szczegół w projekcie nawet w dniu tatuowania. Zawsze możesz liczyć na tatuatora, który na pewno rozwieje Twoje wątpliwości lub zmieni nowe pomysły w kreatywną propozycję.
Jak przygotować się do sesji tatuażu?
Nie pij alkoholu dzień wcześniej. Wyśpij się. Zacznij dzień od dużego śniadania. Na pewno dasz radę, a Twój organizm będzie Ci wdzięczny i lepiej zareaguje na tatuowanie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia weź ze sobą maksymalnie jedną osobę towarzyszącą, która będzie na Ciebie czekać w recepcji.

Pamiętaj, że tatuaże są dla osób pełnoletnich, dlatego obecność dzieci w studiu jest niewskazana.

Nie zakładaj na sesję swojego ulubionego t-shirtu czy spodni, bo na pewno nie chcesz, aby pozostały na nich plamy z tuszu. Bardziej praktyczne będą świeżo wyprane rzeczy, których straty nie będziesz żałować.

A przede wszystkim KEEP CALM & MAKE IT! To tylko tatuaż.

Oceny (117)

Tajemnica
Termin usługi: czerwiec 2024 

Mega zajebiste studio . Jeszcze nie jedna wizyta przedemna .

Studia tatuaży

6.0
Sylwia
Termin usługi: marzec 2024 

Po prostu najlepsze studio tatuażu w Trójmieście. Sami profesjonaliści :) Polecam!

Studia tatuaży

6.0
O
Termin usługi: marzec 2024 

Byłam na kilku dziadach ! Mega atmosfera, profesjonalizm NowyLepszySzatan zrobiła na mnie wrażenie !

Studia tatuaży

6.0
Sztorm
Termin usługi: marzec 2024 

Profesjonalna obsługa. W studio można liczyć na odpowiednią pomoc oraz doradztwo ze strony osób tworzący tatuaże :)

Studia tatuaży

6.0
Adi
Termin usługi: luty 2024 

Mega profesjonalne podejście i widać zaangażowanie

Studia tatuaży

6.0
kluberr@wp.pl
Termin usługi: grudzień 2023 

Super polecam serdecznie ️szczególnie Julia

Studia tatuaży

6.0
Rozex
Termin usługi: grudzień 2023 

Najlepsze studio everrrrrr. Na pewno wrócę i to nie raz!

Studia tatuaży

6.0
Damian
Termin usługi: styczeń 2024 

Top! Z racji, ze był to mój pierwszy tatuaż towarzyszył mi spory stres, ale zaraz po wejściu do studia problem zniknął gdyż Panie recepcjonistki przywitały mnie z uśmiechem i odpowiedziały na każda moja wątpliwość. Dalej było już tylko lepiej, przyszla do mnie tatuazystka Julia, która zachowała pełen profesjonalizm - wytłumaczyła jak będzie wyglądał proces, co można, a czego należy przestrzegać zarówno w trakcie jak i po sesji. Samo wykonanie przebiegło bezbolesnie i w super atmosferze (był czas na pogawędki jak i ciszę)

Studia tatuaży

6.0
Rozalia
Termin usługi: luty 2024 

Regularnie wracam po nowe przekłucia! Naprawdę można poczuć się zaopiekowanym. Wszystko jest sterylne, a piercing robiony w przemiłej atmosferze, nie tylko podczas samego przekłuwania, ale także już na etapie poczekalni. Beti perfekcyjnie tłumaczy cały proces i pielęgnację, a gdy posiadałam problem z przekłuciem, szybko i bardzo profesjonalnie mi pomogła. Teraz, każdy mój piercing goi się świetnie i na pewno wrócę po więcej!

Studia tatuaży

6.0
Sillou
Termin usługi: marzec 2024 

Najlepsze studio w jakim byłam, super obsługa i profesjonalne podejście. Mega atmosfera.

Studia tatuaży

6.0
Ania
Termin usługi: marzec 2024 

Prima sort :) polecam

Studia tatuaży

6.0
Junak
Termin usługi: styczeń 2024 

Naj, naj, najlepsze studio, a Pani Julia prawdziwa profesjonalistka.

Studia tatuaży

6.0
Kacper
Termin usługi: grudzień 2023 

Atmosfera top, niedługo wracam

Studia tatuaży

6.0
Ania S
Termin usługi: marzec 2024 

Moja pierwsza sesja dopiero 12-13 Marca ale wystawiam ocene juz bo kontakt ze studio bardzo dobry, szybki i przyjemny, cena tatuazu tez.

Studia tatuaży

6.0
Michał
Termin usługi: grudzień 2023 

Super klimat, super wystrój. Super ekipa

Studia tatuaży

6.0
Jurgen
Termin usługi: marzec 2024 

Super miejsce, prawdziwi artyści

Barber

6.0
Jurgen
Termin usługi: luty 2024 

Super miejsce, prawdziwi artyści

Barber

6.0
Jurgen
Termin usługi: marzec 2024 

Super miejsce, prawdziwi artyści

Studia tatuaży

6.0
Maciek.heczko@gmail.com
Termin usługi: marzec 2024 

Świetnia atmosfera i dobrzy tatuatorzy. Mam kilka tatuaży od nich, wykonanych w rosnących stylach. Jestem bardzo zadowolony !!!

Studia tatuaży

6.0
Coverowiec
Termin usługi: marzec 2024 

Byłem dwa razy, tylko dlatego, że pracował tam niezwykle dobry atrysta, ale samo miejsce tworzy nieprzyjazną atmosferę, zapewne przez niezwykle odklejonego szefa Radka. W obecnej sytuacji na pewno tam nie wrócę.

Studia tatuaży

1.0