Sztorm Tattoo Studio

znajduje się w Garnizon

Sztorm

Wybierz numer

730-340-190
k...@sztormtattoo.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
Ocena 5.9 (37 ocen) + Oceń
  • Zdjęcie 1/19 - Sztorm Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - Sztorm Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - Sztorm Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - Sztorm Gdańsk +16 1
 

TV Filmy

354

Bezpieczne Studio Tatuażu

O nas

Wszystko co robimy wynika z naszej pasji i chęci tworzenia wyjątkowych rzeczy. Wyróżnia nas różnorodność. Tatuaże kolorowe i w szarości, delikatne i mroczne, dla facetów, kobiet i par. Kilkunastu artystów i piercerki dadzą Wam to co najlepsze.
W 2018 roku powstał Sztorm jako pierwsze w Trójmieście studio tatuażu klasy premium. Aby tak się stało, zaaranżowaliśmy na powierzchni 280 metrów kwadratowych olbrzymią pracownię artystyczną z 12 stanowiskami. Znalazło się także miejsce na piercing czyli jedyny, bezpieczny sposób przekłuwania ciała i zakładania kolczyków. Mamy także kąt dla trzech foteli poświęconych męskiemu fryzjerstwu czyli barber shop.
Naszym celem jest szerzenie wiedzy na temat tatuażu. Dzisiaj możecie go zrobić na każdym kroku ale nie zawsze będzie to łatwy a także dobry wybór. Szanujemy każdego klienta. I tego, który chce smoka na całym ciele jak i kobietę, która przychodzi po subtelny napis. Naszym celem jest aby każdy wyszedł z naszego studia tatuażu z bardzo dobrze wykonanym tatuażem.
Oczywiście chcielibyśmy aby potencjał, wiedza na temat rysunku, sztuki, którą posiedli nasi tatuatorzy przez lata edukacji była wykorzystana maksymalnie. Po prostu im zaufajcie i popuśćcie wodze fantazji. Nie dajcie się ograniczać przez swoje obawy i lęki.
Nasze korzenie sięgają głęboko. Legendarny, krakowski Kult powstał jako trzecie w Krakowie studio tatuażu w 2001r. Największy i najbardziej prestiżowy w Europie wschodniej, międzynarodowy festiwal tatuażu Tattoofest to też nasza bliska rodzina. Tak samo jak magazyn Tattoofest, na którym wychowało się wielu polskich artystów.
Zapraszamy więc do prestiżowego Garnizonu w Gdańskim Wrzeszczu na dobra kawę, rozmowę o tatuażach no i umówienie się na najbliższy, wolny termin. 
Zapraszam.
Radosław Błaszczyński

Najczęściej zadawane pytania

Jak dbać o tatuaż?
Gojenie tatuażu trwa około 14 dni i jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji oraz cech fizjologicznych.

Pamiętaj, że nawet najlepiej wykonany tatuaż, może wiele stracić przez niewłaściwe postępowanie w trakcie gojenia.

Trzymanie się poniższych zasad na pewno ułatwi cały proces.
przez 72 godziny po tatuowaniu wstrzymaj się od alkoholu, czy innych substancji wyskokowych oraz środków, które podwyższają ciśnienie, mogą one powodować obfite krwawienie, a w skrajnych przypadkach rozlanie barwnika pod skórą lub jego odrzucenie.
co najmniej 3-4 razy dziennie delikatnie przemywaj skórę czystą ręką (nigdy szorstką gąbką) – najlepiej użyj letniej wody oraz mydła antybakteryjnego i pamiętaj aby nie odmaczać tatuażu.
bardzo delikatnie osusz go jednorazowym ręcznikiem papierowym – skóra powinna być matowa, następnie zabezpiecz tatuaż opatrunkiem (folią lub podkładem, który dostaniesz w naszym studiu).
folię zmieniaj przez pierwsze 24 godziny od wykonania tatuażu najlepiej co 4 godz
Jaki pomysł na tatuaż?
Zawsze dobrą inspiracją są ilustracje, szkice, rysunki i zdjęcia, więc najlepiej posurfuj po Internecie.

Unikaj wzorów katalogowych i stawiaj na indywidualizm. To w końcu Ty będziesz nosić ten tatuaż do końca życia i pewnie nie chcesz spotykać na każdym kroku osoby z takim samym wzorem.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i postaw na autorski projekt, stworzony wyłącznie dla Ciebie – wystarczy, że będziesz otwarty na propozycje i zaufasz naszym tatuatorom.

Obejrzyj prace naszych artystów i sprawdź styl w jakim pracują i jakie motywy się w nich pojawiają. Nie wykonujemy kopii i każdy projekt dopasowujemy indywidualnie do Klienta, więc wszystkie swoje pomysły możesz omówić z tatuatorem podczas bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Wystarczy, że dasz nam znać, kiedy chcesz pojawić się w studiu.

Jeśli usłyszysz, że czegoś wykonać się nie da, to nie dlatego, że tatuatorowi się nie chce albo nie potrafi, ale dlatego, że zależy nam na jak najlepszym
Tatuaż dla niepełnoletnich?
W przypadku osób niepełnoletnich między 16-18 rokiem życia, podczas umawiania terminu i samego wykonywania tatuażu wymagana jest obecność rodzica bądź prawnego opiekuna.

Nie honorujemy zgody pisemnej oraz poświadczeń ze strony dalszej rodziny (#sorry #notsorry).
Jak dbacie o higienę, sterylność i bezpieczeństwo podczas tatuowania?
Twoje bezpieczeństwo to dla nas absolutny priorytet. Nie piszemy tego, bo tak wypada, ale dlatego, że naprawdę tak uważamy!

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie najwyższej jakości, ponieważ nie dajemy ryzyku żadnych szans, jeśli chodzi o Twoje i nasze bezpieczeństwo.

Wszystkie zapewnienia to jednak tylko słowa, dlatego najlepszą rekomendacją jest pozytywna opinia sanepidu, który regularnie dokonuje u nas kontroli.
Czy wykonujecie covery?
Przykrywamy stare i brzydkie tatuaże.

Oczywiście, tak. Podobnie jak w przypadku każdego tatuażu, również w tym temacie podchodzimy do każdego projektu indywidualnie.

Nie obędzie się bez dobrej jakości zdjęć tatuażu, który chcesz zakryć, wykonanych w odpowiednim świetle. Jednak będzie najlepiej jeśli pojawisz się u nas osobiście i pokażesz tatuaż, który chcesz zmienić. Dopiero wtedy będziemy mogli zdecydować czy podejmiemy się poprawek.

Pamiętaj też, że cover-up musi być znacznie większy niż pierwotna praca i nie da się zakryć ciemnego koloru jasnym. Uzbrój się w cierpliwość, bo łatwiej zrobić tatuaż od podstaw niż poprawić nieudaną pracę. Czasem nie obędzie się bez kilku sesji laserowego usuwania tatuażu.

Słuchaj swojego tatuatora, to w końcu on ma większe doświadczenie i doradzi ci, jak możesz rozwiązać swój problem. Skoro z jakiegoś powodu twój tatuaż to błąd, to nie popełniaj go ponownie.
Jak umówić się na tatuaż?
Najpierw rozklikaj się w wirtualnej galerii prac naszych tatuatorów. Każdy z nich ma inny styl i za pomocą maszynki inaczej przenosi pomysły w rzeczywistość. Wybierz swojego faworyta, który wykona Twój tatuaż, a, jeśli masz wątpliwości, to chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.Odwiedź nasze studio i poczuj się jak u siebie. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i chętnie uzupełnimy Twoje sugestie oryginalnymi propozycjami.Na konkretny termin z wybranym tatuatorem możesz umówić się osobiście, telefonicznie lub mailowo, a rezerwacja następuje po:

określeniu wielkości i typu tatuażu oraz części ciała, na której ma być wykonany
ustaleniu konkretnej daty i godziny
wpłaceniu zadatku – osobiście lub na nasze konto:
Sztorm Sp. z o.o.
ul. Norwida 13/U1
80-280 Gdańsk

43 1240 1271 1111 0010 7721 2402

PAMIĘTAJ: w tytule przelewu wpisz koniecznie dokładną datę i godzinę ustalonego wcześniej terminu oraz imię tatuatora.

Prosimy równie
Ile kosztuje tatuaż?
Wiemy, że chcesz usłyszeć konkretną odpowiedź. Niestety nie możemy Ci jej udzielić. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a cena uzależniona jest od wielkości, miejsca wykonania i stopnia skomplikowania tatuażu.

Startujemy od 200 zł. Od czego zależy cena? Po pierwsze od czasu trwania sesji, który może wynosić 4, 6 lub 8 godzin; po drugie od wybranego tatuatora, ponieważ każdy z nich pracuje nieco inaczej i w innym tempie.

W sesję wliczony jest czas, który tatuator poświęca na przygotowanie i odbicie/rozrysowanie projektu lub dopasowanie go oraz przygotowanie stanowiska i Klienta do tatuowania.
Dlaczego muszę wpłacić zadatek na tatuaż?
Wpłacony zadatek jest dla nas gwarancją dotrzymania umówionego terminu.

Wpłata nie podlega zwrotowi, ponieważ rezerwujesz czas naszego tatuatora, jednak umówiony termin można przełożyć z 3 dniowym wyprzedzeniem bez utraty wpłaconych pieniędzy.

W przypadku tatuaży wielosesyjnych, wpłacona kwota zostanie odliczona z ostatniej sesji.

W razie niedotrzymania tego terminu przez Klienta, zadatek przepada na pokrycie strat poniesionych przez studio, wynikające ze zmiany harmonogramu pracy.
Kiedy mogę zobaczyć swój projekt?
Nigdy nie przesyłamy wcześniej projektów drogą mailową, ponieważ projekt jest przygotowywany przed lub w trakcie pierwszej sesji – w zależności od systemu pracy konkretnego tatuatora.

W stworzeniu dla Ciebie jak najlepszego projektu, pomogą nam Twoje precyzyjne informacje i wszelkie przesłane materiały: zdjęcia i/lub grafiki.

Nie martw się, jeśli zechcesz zmienić jakiś szczegół w projekcie nawet w dniu tatuowania. Zawsze możesz liczyć na tatuatora, który na pewno rozwieje Twoje wątpliwości lub zmieni nowe pomysły w kreatywną propozycję.
Jak przygotować się do sesji tatuażu?
Nie pij alkoholu dzień wcześniej. Wyśpij się. Zacznij dzień od dużego śniadania. Na pewno dasz radę, a Twój organizm będzie Ci wdzięczny i lepiej zareaguje na tatuowanie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia weź ze sobą maksymalnie jedną osobę towarzyszącą, która będzie na Ciebie czekać w recepcji.

Pamiętaj, że tatuaże są dla osób pełnoletnich, dlatego obecność dzieci w studiu jest niewskazana.

Nie zakładaj na sesję swojego ulubionego t-shirtu czy spodni, bo na pewno nie chcesz, aby pozostały na nich plamy z tuszu. Bardziej praktyczne będą świeżo wyprane rzeczy, których straty nie będziesz żałować.

A przede wszystkim KEEP CALM & MAKE IT! To tylko tatuaż.

Oceny (37)

Małgorzata
Termin usługi: lipiec 2023 

Pełen profesjonalizm. Miła i bardzo pomocna ekipa. Tatuaż zagojona i gotowy do podziwiania

Studia tatuaży

6.0
Oliwia
Termin usługi: wrzesień 2023 

Perfekcyjnie wykonana praca, super ekipa :)

Studia tatuaży

6.0
Ewa
Termin usługi: wrzesień 2023 

Profesjonaliści

Studia tatuaży

6.0
Людмила
Termin usługi: wrzesień 2023 

Super miejsce! Polecam!!!

Studia tatuaży

6.0
Michał
Termin usługi: lipiec 2023 

Pełen profesionalizm, polecam

Studia tatuaży

6.0
Hanna Ufir
Termin usługi: wrzesień 2023 

Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera !!!

Studia tatuaży

6.0
Jurek
Termin usługi: sierpień 2023 

Polecam - profeska!

Studia tatuaży

6.0
Zadowolony klient
Termin usługi: sierpień 2023 

Pełen profesjonalizm, polecam

Studia tatuaży

6.0
Sylwester
Termin usługi: lipiec 2023 

Super miejsce wspaniała atmosfera gorąco polecam

Studia tatuaży

6.0
Kasia
Termin usługi: sierpień 2023 

profesjonalizm w każdym calu. Od momentu kontaktu ze studiem telefonicznym/mailowym przez wejście i wykonanie pracy czułam się tak zaopiekowana jak nigdy. Polecam z szczerego serducha.

Studia tatuaży

6.0
Borek
Termin usługi: lipiec 2023 

Pełen profesjonalizm

Studia tatuaży

6.0
Grażyna
Termin usługi: sierpień 2023 

Super miejsce! Rewelacyjna atmosfera! Pełny profesjonalizm! Gorąco polecam!

Studia tatuaży

6.0
Wojtek
Termin usługi: sierpień 2023 

Profesjonaliści w swoim fachu!

Studia tatuaży

6.0
Aga
Termin usługi: sierpień 2023 

Od początku do końca wszystko na najwyższą ocenę. Dziękuję

Studia tatuaży

6.0
So Ko
Termin usługi: sierpień 2023 

Pełen profesjonalizm, obsługa na 6+. Polecam!

Studia tatuaży

6.0
Dorota
Termin usługi: sierpień 2023 

Rewelacyjna obsługa, czułam się zaopiekowana i wysłuchana co do moich pomysłów. Polecam z całego serca- zarówno pierwszy kontakt z celu umówienia sesji, jak i obsługa na najwyższym poziomie. Uwielbiam i na jednym tatuażu na pewno się nie skończy.

Studia tatuaży

6.0
Mario
Termin usługi: sierpień 2023 

Ładne miejsce, miła obsługa i swietni fachowcy. Jak nie chcesz mieć zabranego tatoo to ich polecam.

Studia tatuaży

6.0
Hanna
Termin usługi: sierpień 2023 

Cudowna atmosfera, profesjonalna obsługa. Polecam!

Studia tatuaży

6.0
Marta
Termin usługi: sierpień 2023 

Uwielbiam ️ gorąco polecam

Studia tatuaży

6.0
Kasia
Termin usługi: sierpień 2023 

Super atmosfera. Tatuaż mega. Na pewno tam wrócę

Studia tatuaży

6.0