Sztorm Tattoo Studio

80-280 Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 13/U1 Mapka

znajduje się w Garnizon

730-340-190
k...@sztormtattoo.pl pokaż
sztormtattoo.pl
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 19:00
sob11:00 - 15:00

Napisali o nas

 • Sztuka ozdabiania ciała: czarno-białe tatuaże
  Sztuka ozdabiania ciała: czarno-białe tatuaże wideo 27 września 2020 (175 opinii) Obecnie tatuaże nie budzą już takich kontrowersji czy negatywnych skojarzeń jak choćby kilkanaście lat temu, dzięki czemu liczba ich fanów stale rośnie. Coraz częściej można...

O nas

Sztorm Tattoo Studio to połączenie sił trzech ekip - Tat Studio, Kult Tattoo, Ferajna. Na 250 metrach kwadratowych na klientów czeka aż 11 profesjonalnych stanowisk tatuatorskich oraz trzy barberskie. Wykonujemy również piercing.

Najczęściej zadawane pytania

Jak dbać o tatuaż?
Gojenie tatuażu trwa około 14 dni i jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji oraz cech fizjologicznych.

Pamiętaj, że nawet najlepiej wykonany tatuaż, może wiele stracić przez niewłaściwe postępowanie w trakcie gojenia.

Trzymanie się poniższych zasad na pewno ułatwi cały proces.
przez 72 godziny po tatuowaniu wstrzymaj się od alkoholu, czy innych substancji wyskokowych oraz środków, które podwyższają ciśnienie, mogą one powodować obfite krwawienie, a w skrajnych przypadkach rozlanie barwnika pod skórą lub jego odrzucenie.
co najmniej 3-4 razy dziennie delikatnie przemywaj skórę czystą ręką (nigdy szorstką gąbką) – najlepiej użyj letniej wody oraz mydła antybakteryjnego i pamiętaj aby nie odmaczać tatuażu.
bardzo delikatnie osusz go jednorazowym ręcznikiem papierowym – skóra powinna być matowa, następnie zabezpiecz tatuaż opatrunkiem (folią lub podkładem, który dostaniesz w naszym studiu).
folię zmieniaj przez pierwsze 24 godziny od wykonania tatuażu najlepiej co 4 godz
Jaki pomysł na tatuaż?
Zawsze dobrą inspiracją są ilustracje, szkice, rysunki i zdjęcia, więc najlepiej posurfuj po Internecie.

Unikaj wzorów katalogowych i stawiaj na indywidualizm. To w końcu Ty będziesz nosić ten tatuaż do końca życia i pewnie nie chcesz spotykać na każdym kroku osoby z takim samym wzorem.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i postaw na autorski projekt, stworzony wyłącznie dla Ciebie – wystarczy, że będziesz otwarty na propozycje i zaufasz naszym tatuatorom.

Obejrzyj prace naszych artystów i sprawdź styl w jakim pracują i jakie motywy się w nich pojawiają. Nie wykonujemy kopii i każdy projekt dopasowujemy indywidualnie do Klienta, więc wszystkie swoje pomysły możesz omówić z tatuatorem podczas bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Wystarczy, że dasz nam znać, kiedy chcesz pojawić się w studiu.

Jeśli usłyszysz, że czegoś wykonać się nie da, to nie dlatego, że tatuatorowi się nie chce albo nie potrafi, ale dlatego, że zależy nam na jak najlepszym
Tatuaż dla niepełnoletnich?
W przypadku osób niepełnoletnich między 16-18 rokiem życia, podczas umawiania terminu i samego wykonywania tatuażu wymagana jest obecność rodzica bądź prawnego opiekuna.

Nie honorujemy zgody pisemnej oraz poświadczeń ze strony dalszej rodziny (#sorry #notsorry).
Jak dbacie o higienę, sterylność i bezpieczeństwo podczas tatuowania?
Twoje bezpieczeństwo to dla nas absolutny priorytet. Nie piszemy tego, bo tak wypada, ale dlatego, że naprawdę tak uważamy!

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie najwyższej jakości, ponieważ nie dajemy ryzyku żadnych szans, jeśli chodzi o Twoje i nasze bezpieczeństwo.

Wszystkie zapewnienia to jednak tylko słowa, dlatego najlepszą rekomendacją jest pozytywna opinia sanepidu, który regularnie dokonuje u nas kontroli.
Czy wykonujecie covery?
Przykrywamy stare i brzydkie tatuaże.

Oczywiście, tak. Podobnie jak w przypadku każdego tatuażu, również w tym temacie podchodzimy do każdego projektu indywidualnie.

Nie obędzie się bez dobrej jakości zdjęć tatuażu, który chcesz zakryć, wykonanych w odpowiednim świetle. Jednak będzie najlepiej jeśli pojawisz się u nas osobiście i pokażesz tatuaż, który chcesz zmienić. Dopiero wtedy będziemy mogli zdecydować czy podejmiemy się poprawek.

Pamiętaj też, że cover-up musi być znacznie większy niż pierwotna praca i nie da się zakryć ciemnego koloru jasnym. Uzbrój się w cierpliwość, bo łatwiej zrobić tatuaż od podstaw niż poprawić nieudaną pracę. Czasem nie obędzie się bez kilku sesji laserowego usuwania tatuażu.

Słuchaj swojego tatuatora, to w końcu on ma większe doświadczenie i doradzi ci, jak możesz rozwiązać swój problem. Skoro z jakiegoś powodu twój tatuaż to błąd, to nie popełniaj go ponownie.
Jak umówić się na tatuaż?
Najpierw rozklikaj się w wirtualnej galerii prac naszych tatuatorów. Każdy z nich ma inny styl i za pomocą maszynki inaczej przenosi pomysły w rzeczywistość. Wybierz swojego faworyta, który wykona Twój tatuaż, a, jeśli masz wątpliwości, to chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.Odwiedź nasze studio i poczuj się jak u siebie. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i chętnie uzupełnimy Twoje sugestie oryginalnymi propozycjami.Na konkretny termin z wybranym tatuatorem możesz umówić się osobiście, telefonicznie lub mailowo, a rezerwacja następuje po:

określeniu wielkości i typu tatuażu oraz części ciała, na której ma być wykonany
ustaleniu konkretnej daty i godziny
wpłaceniu zadatku – osobiście lub na nasze konto:
Sztorm Sp. z o.o.
ul. Norwida 13/U1
80-280 Gdańsk

43 1240 1271 1111 0010 7721 2402

PAMIĘTAJ: w tytule przelewu wpisz koniecznie dokładną datę i godzinę ustalonego wcześniej terminu oraz imię tatuatora.

Prosimy równie
Ile kosztuje tatuaż?
Wiemy, że chcesz usłyszeć konkretną odpowiedź. Niestety nie możemy Ci jej udzielić. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a cena uzależniona jest od wielkości, miejsca wykonania i stopnia skomplikowania tatuażu.

Startujemy od 200 zł. Od czego zależy cena? Po pierwsze od czasu trwania sesji, który może wynosić 4, 6 lub 8 godzin; po drugie od wybranego tatuatora, ponieważ każdy z nich pracuje nieco inaczej i w innym tempie.

W sesję wliczony jest czas, który tatuator poświęca na przygotowanie i odbicie/rozrysowanie projektu lub dopasowanie go oraz przygotowanie stanowiska i Klienta do tatuowania.
Dlaczego muszę wpłacić zadatek na tatuaż?
Wpłacony zadatek jest dla nas gwarancją dotrzymania umówionego terminu.

Wpłata nie podlega zwrotowi, ponieważ rezerwujesz czas naszego tatuatora, jednak umówiony termin można przełożyć z 3 dniowym wyprzedzeniem bez utraty wpłaconych pieniędzy.

W przypadku tatuaży wielosesyjnych, wpłacona kwota zostanie odliczona z ostatniej sesji.

W razie niedotrzymania tego terminu przez Klienta, zadatek przepada na pokrycie strat poniesionych przez studio, wynikające ze zmiany harmonogramu pracy.
Kiedy mogę zobaczyć swój projekt?
Nigdy nie przesyłamy wcześniej projektów drogą mailową, ponieważ projekt jest przygotowywany przed lub w trakcie pierwszej sesji – w zależności od systemu pracy konkretnego tatuatora.

W stworzeniu dla Ciebie jak najlepszego projektu, pomogą nam Twoje precyzyjne informacje i wszelkie przesłane materiały: zdjęcia i/lub grafiki.

Nie martw się, jeśli zechcesz zmienić jakiś szczegół w projekcie nawet w dniu tatuowania. Zawsze możesz liczyć na tatuatora, który na pewno rozwieje Twoje wątpliwości lub zmieni nowe pomysły w kreatywną propozycję.
Jak przygotować się do sesji tatuażu?
Nie pij alkoholu dzień wcześniej. Wyśpij się. Zacznij dzień od dużego śniadania. Na pewno dasz radę, a Twój organizm będzie Ci wdzięczny i lepiej zareaguje na tatuowanie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia weź ze sobą maksymalnie jedną osobę towarzyszącą, która będzie na Ciebie czekać w recepcji.

Pamiętaj, że tatuaże są dla osób pełnoletnich, dlatego obecność dzieci w studiu jest niewskazana.

Nie zakładaj na sesję swojego ulubionego t-shirtu czy spodni, bo na pewno nie chcesz, aby pozostały na nich plamy z tuszu. Bardziej praktyczne będą świeżo wyprane rzeczy, których straty nie będziesz żałować.

A przede wszystkim KEEP CALM & MAKE IT! To tylko tatuaż.

Zdjęcia

Sztorm Tattoo Studio w rankingu trojmiasto.pl

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Dominika - opinia

Tatuaż robiłam pierwszy raz. Trafiłam tu ze względu na prace, wykonane przez Marcelinę, no spełnienie moich marzeń! I nie zawiodłam się! Wręcz przeciwnie. Atmosfera tego miejsca, zaangażowanie Marceliny. Super sprawa. Polecam każdemu. A mój tatuaż jest idealny, taki, jak sobie wymarzyłam!

 • Dominika
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Polecamy się na przyszłość :)

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Ja - opinia

Jest super,fajnie,czysto , milo kawka jest herbatka i ladne tatuaże

 • Ja
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość!

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Najjj!

Świetna ekipa! Studio czyściutkie i sterylne, przemiła obsługa. Byłam już na dwóch tatuażach (polecam Mrcl!!!) i na pewno wrócę :)

 • Marysia Z.
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię :) Czekamy na powrót!

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Polecam

Najlepsze studio w jakim byłem- czysto, przestronnie, wszystko na wysokim poziomie. Dobra kawa :) no i najważniejsze- najlepsi artyści i świetne dziarki.

 • Adam
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2019

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za opinię. Zapraszamy!

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

super!

Super atmosfera, świetni artyści. Miałam przyjemność tatuować się u Avi i Uli i jestem mega zadowolona z efektu. Do zobaczenia wkrótce :)

 • Kasia K.
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2019

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i do zobaczenia :)

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Najlepsze studio w Trójmieście

po wizytach w kilku trójmiejskich studiach mogę śmiało przyznać, że poziom usług i obsługi w Sztormie odpowiada mi najbardziej. polecam z całego serca i pozdrawiam Bogdana i resztę ekipy!

 • charon
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Odpowiedź obiektu:

Pięknie dziękujemy!

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  -
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

super studio!

Wszyscy bardzo mili, stres przed dziaraniem od razu zniknął a dziarka będzie teraz moją ulubioną, bardzo polecam!

 • Martyna
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy!

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

3.4

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  5
   
 • oferta:
  3
   
 • jakość usług:
  4
   
 • przystępność cen:
  2
   
 • ocena ogólna:
  3
   
średnia ocena (max 6)
3.4
 

większe i że niby lepsze

Masakra !!! wielkie studio w którym tatuujący nie ma nawet mozliwości na intymność i spokój podczas zabiegu. James artink chciałem sie umówić do gościa a okazuje się ze on juz tam nie pracuje ??? To halloo dlaczego macie nadal jego prace w galerii i wprowadzacie klienta ewidentnie w błąd??

 • Karol
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry! Posiadamy parawany, które rozstawiamy na życzenie klienta. Jeśli chodzi o Jamesa, to jego galeria została usunięta z dniem zakończenia naszej współpracy, więc nie wprowadzamy nikogo w błąd. Zarówno na naszym Fanpage'u, instagramie, jak i na stronie internetowej, dostępne są wyłącznie prace artystów, którzy aktualnie u nas pracują. Jeśli są to guest spotowcy, taka informacja znajduje się pod zdjęciem. Pozdrawiamy.

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Najlepsze studio w mieście

Bardzo spodobała mi się otwartość ludzi pracujących w Sztormie. Wszystko na najwyższym poziomie!!!

 • Damian
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo!

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Najlepsze studio w mieście

Myśle ze to najlepsze studio jakie widziałem :) mega artyści rodzinna atmosfera, mega profesjonalne podejście, a sam lokal co tu dużo mówić, czegoś takiego Trójmiasto nie widziało, polecam z całego serca

 • Michał
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2018

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie!

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Najlepsze studio

Super ekipa, swietna obsluga. Tatuaze na najwyzszym poziome

 • Agata
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018

Odpowiedź obiektu:

Pięknie dziękujemy za opinię.

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Prestiżowe studio tatuażu

Jest wszystko jak należy.

 • Radek
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy!

autor: Sztorm Tattoo Studio

opinia

6.0

w kategorii

Studia tatuaży

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Nowoczesne, przyjazne studio.

Świetne miejsce, klimat i ludzie. Polecam!

 • Anka
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2018

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy i zapraszamy :)

autor: Sztorm Tattoo Studio

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »