Piekarnia - Cukiernia Szydłowski
Oceny (4)
ogromną przyjemnością piszę tę opinię, bo naprawdę rzadko spotyka się tak wysoką jakość w jednym miejscu! Wyroby cukiernicze są rewelacyjne świeże, aromatyczne, z doskonałym smakiem i pięknym wyglądem. Ciasta, drożdżówki, chleby i torty smakują jak u babci, tylko jeszcze lepiej. Wszystko jest wyraźnie robione z sercem i z dobrych produktów. Największe uznanie należy się jednak obsłudze, a w szczególności Pani Magdzie ️ Pani Magda to prawdziwa perełka tej cukierni! Zawsze uśmiechnięta, niezwykle miła, pomocna i cierpliwa. Doradzi, podpowie, zapakuje wszystko z uśmiechem i dba o każdego klienta. Dzięki niej wizyta w cukierni to czysta przyjemność. Gorąco polecam tę piekarnię-cukiernię każdemu, kto ceni sobie dobre pieczywo i ciasta oraz miłą, serdeczną obsługę. Będę wracać regularnie!
Cukiernie i piekarnie
Polecam sernik mascarpone a gdy jeszcze obsługuje P.Agnieszka to smakuje podwójnie
Cukiernie i piekarnie
Przesympatyczna obsługa, wszystko zawsze takie świeże i te pączki z różą
Cukiernie i piekarnie
Obsługa super. Miłe i pomocne Panie. Ciasta i drożdżówki pyszne. Uwielbiam ich karpatkę
Cukiernie i piekarnie