TD Elektro

adres
81-502 Gdynia, Piotrkowska 81
telefon
514-727-350, 600-599-166
e-mail
b...@tdelektro.pl pokaż
www
www.tdelektro.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
Świadczymy usługi napraw w zewnętrznych warsztatach więc często jesteśmy niedostępni w naszym warsztacie. Kontakt wówczas tylko telefoniczny.

O nas

Elektronika samochodowa - Zajmujemy się diagnostyką komputerową układów elektronicznych samochodów. Ponadto naprawiamy uszkodzone zegary
Montujemy:
CB-Radia, Radia, Tunery DVB-T, Alarmy,
Czujniki parkowania, Światła LED DRL oraz inne urządzenia.

TD ELEKTRO to jedyna w swoim rodzaju nowoczesna firma. Specjalizujemy się w elektronice samochodowej. Naszą szeroką wiedzę wykorzystujemy w trakcie diagnozy i naprawy pojazdów. Świadczymy usługi również u klienta. Do podstawowych wykonywanych przez Nas usług należą:

--> Awaryjne uruchamianie samochodu
--> Diagnostyka statyczna i dynamiczna
--> Kodowanie nowych zegarów
--> Kodowanie immobilajzera

Zapraszamy do współpracy zakłady mechaniki pojazdowej i lakiernie. Wiele usług wykonujemy w danych warsztatach, bez zbędnego transportu pojazdu.

Podejmujemy się "ciężkich przypadków" np. takich z którymi autoryzowane serwisy nie dały sobie rady. Gdy elektryk z żarówką rozkłada ręce i się załamuje, my podejmujemy wyzwanie. Naprawa instalacji elektrycznej lub jej wymiana nie stanowi dla nas problemu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji

Opinie + Oceń

opinia

5.7

w kategorii

Warsztaty, mechanika, elektryka

 • obsługa:
  6
   
 • asortyment:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.7
 

Polecam

Byłem już parę razy w tym warsztacie widać że Panowie solidni ... Zawsze na spokojnie bez rzucania stu diagnoz co może być, zawsze solidnie zrobione .. Będę polecał..

 • klient
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019
opinia

Rozczarowany

Witam .Oddając samochód z rana do końca dnia nie zdiagnozować usterki.proponując mi zostawienie auta na następny dzień dzięki.Postanowiłem zabrać auto .a tu decyzja że mam zapłacić 250 zł za co.Ale się napracowali pot im z czoła kapał.To jest nowa strategia jak najdłużej auto trzymać i czarować.Oczywiście nie zapłaciłem i auto odebrałem nie naprawione

 • jan
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2018

Odpowiedź obiektu:

Klient bardzo wulgarny z którym nie ma o czym rozmawiać, gdyż sam wie ile trwa zlokalizowanie i naprawa nietypowej usterki. Córka autora opinii odbierała samochód, więc z nią wstępnie rozmawiałem i wytłumaczyłem złożoność problemu. Opowiedziałem co było po mierzone i jaki jest plan na naprawę. Pani po konsultacji telefonicznej z ojcem powiedziała, że tata jest bardzo zły i że chce z nami pozozmawiać. Rozmowa przez telefon była hamskim monologiem i rozpoczęła się od krzyków:

Ku**a jadę z policją, musicie mi ku**a wydać ten samochód, załóżcie mi sprawę cywilną... itd.

To nie jest Nasz poziom dyskusji więc nic nie odpowiedziałem, a klient się rozlączył. Nigdy więcej nie będziemy naprawiać samochodu autora opinii.

Bardzo nietypowe uszkodzenie. Życzę powodzenia w naprawie, w kwocie poniżej 250 zł.

autor: Tom TD

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »