TECHNIT - instalacje fotowoltaiczne

Gdańsk - Kowale 80-180, Kominkowa 13 (I piętro)

TECHNIT

Wybierz numer

722-114-114
b...@technit.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 

O nas

Profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem systemów fotowoltaicznych. Nasze doświadczenie w OZE sięga roku 2014, kiedy jaki jedni z pierwszych na Pomorzu rozpoczynaliśmy przygodę z fotowoltaiką.
Nie sprzedajemy fotowoltaiki !!! Budujemy personalizowane systemy dopasowane do potrzeb klienta i jego wymagań. Każda inwestycja jest poprzedzona analizą potrzeb, wizją lokalną i projektem.
Nie ma dwóch takich samych elektrowni fotowoltaicznych, a nasz zespół pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie.
Projektujemy w oparciu o oprogramowanie światowych liderów PVSOL i AutoCAD.
Elektrownie budujemy tylko na sprawdzonych komponentach najwyższej klasy producentów.
Specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach np. łączenia systemów z instalacjami grzewczymi, efektywnością energetyczną, niestandardowymi systemami montażu, czy monitoringu. 
Pracujemy dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych budując duże farmy fotowoltaiczne.
Wspieramy naszych klientów w procesach: uzyskiwania pozwoleń, dotacji, finansowania, czy wniosków dotyczących zgłaszania instalacji do eksploatacji.
Posiadamy liczne certyfikaty, uprawnienia i autoryzacje producenckie do projektowania i wykonawstwa.
Kilkaset wykonanych projektów i kilkadziesiąt zbudowanych instalacji przekłada się na nasze doświadczenia.

Nasz priorytet to:  jakość,  niezawodność  i  zadowolenie klienta.

Oceny (12)

AP
Termin usługi: styczeń 2024

Firma godna polecenia nie tylko ze względu na dobrze zrealizowaną instalację, ale również na pomoc podczas jej projektowania. Dobry kontakt zarówno przed jak i po wykonaniu.

Fotowoltaika

6.0
Iwona
Termin usługi: styczeń 2024

Instalacja zaprojektowana i wykonana w pełni profesjonalnie. Działa bez zarzutu i, co najważniejsze, zdecydowanie obniża koszty w naszej firmie. Prawdziwi fachowcy. Polecam!

Fotowoltaika

6.0
Marcin
Termin usługi: grudzień 2023

Firma Usługowo - Handlowa technit wykonała zadanie inwestycyjne polegające na dostawie, montażu i uruchomieniu na dwóch budynkach mieszkalnych instalacji fotowoltaicznych o mocy po 16,56 kWp każda. Firma Usługowo - Handlowa technit gwarantuje wysoką jakość robót oraz dobrą i sprawną obsługę a powierzone jej prace wykonane zostały z należytą starannością.

Fotowoltaika

6.0
Anna
Termin usługi: marzec 2024

Firma technit profesjonalna, godna polecenia. Fachowcy pod każdym względem. Każdy zostanie zaaopiekowany:) dla tej firmy nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia. Polecam z całego serca.

Fotowoltaika

6.0
JS
Termin usługi: grudzień 2023

Zdecydowanie polecam !

Fotowoltaika

6.0
Michal
Termin usługi: grudzień 2023

Pełen profesjonalizm - poczynając od pomiaru i oceny możliwości, poprzez informacje odnośnie kosztów, pomoc w wypełnieniu dokumentacji do zgłoszenia aż do błyskawicznego i sprawnego wykonania. Gorąco polecam!

Fotowoltaika

6.0
sawickip@wp.pl
Termin usługi: grudzień 2023

Bardzo dobry kontakt, bezpłatna wycena, szybkie i rzetelne wykonanie. Pan Marcin odpowiedział na wszystkie wątpliwości i dobrał instalację do moich potrzeb. Nie wciskał chińskiego badziewia, tylko najlepsze komponenty. Ekipa montażowa zamontowała wszystko w jeden dzień i po oddaniu licznika wszystko chodzi jak należy. Gorąco polecam!

Fotowoltaika

6.0
Andrzej
Termin usługi: marzec 2024

Fachowe i merytoryczne doradztwo, miła obsługa. Szybkie oraz profesjonalne wykonanie instalacji "pod klucz". Firmę "technit" szczerze polecam.

Fotowoltaika

6.0
Darek S.
Termin usługi: lipiec 2020

Profesjonalizm w 100%. Pan Marcin to fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Świetny kontakt z klientem na każdym etapie realizacji, instalacja poprzedzona dogłębną analizą i doradztwem, bez zbędnego naciągania na najdroższe rozwiązania. Szeroka oferta zadowoli każdego. Po od pytaniu konkurencji mam wrażenie, że to jedna z najbardziej profesjonalnych firm na lokalnym rynku, a zestawiając jakość z ceną jest bezapelacyjnie numerem 1.

Fotowoltaika

6.0
Karol
Termin usługi: sierpień 2020

Bardzo indywidualne podejście do klienta i ogromna wiedza. Instalacja wykonana na tip top na materiałach najwyższej jakości, w całkiem przystępnej cenie. Pełne wsparcie techniczne o każdej porze. Oby więcej takich profesjonalnych firm usługowych. Polecam.

Fotowoltaika

5.8
Marek Kasprzak
Termin usługi: lipiec 2020

Pełen profesjonalizm. Bardzo duża wiedza i doświadczenie. Pan Marcin wyczerpująco i merytorycznie potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania z dziedziny fotowoltaiki. Widać, że jest pasjonatem i ekspertem w jednej osobie. Po rozmowach z innymi firmami, które często uważają, że znają się na tej branży, mogę stwierdzić, że sporo muszą się jeszcze nauczyć. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć profesjonalnie wykonaną instalację, a przy tym świetny serwis doradczy. Jakość usług w stosunku do ceny rewelacyjna.

Fotowoltaika

6.0
Karol
Termin usługi: sierpień 2020

Firma godna polecenia. Bardzo duża wiedza o fotowoltaice i znakomite doradztwo. Ponadto jako jedna z niewielu firm używają materiałów do instalacji (kable, zabezpieczenia, itp.) wysokiej jakości renomowanych producentów.

Fotowoltaika

6.0