Competence Call Center member of TELUS International

Competence Call Center member of TELUS International

Wybierz numer

58 882-20-00 695-055-987
j...@telusinternational.com pokaż
Godziny otwarcia więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/10 - Competence Call Center member of TELUS International Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - Competence Call Center member of TELUS International Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - Competence Call Center member of TELUS International Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - Competence Call Center member of TELUS International Gdańsk +7 1
 

Co nowego

Praca z językami? Dołącz do nas! Szukamy osób z niemieckim, włoskim, czeskim, węgierskim i rumuńskim. Zobacz nasze ogłoszenia i aplikuj.

O nas

O NAS
Luźna atmosfera, zgrany zespół i elastyczne godziny pracy w call center? Oczywiście – u nas w CCC powered by Telus International!
Jesteśmy jedną z wiodących korporacji świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi klienta w Europie. Już od założenia firmy w 1998 roku naszą misją jest sprawienie, aby klient był szczęśliwy.

Jeżeli szukasz miejsca, w którym praca sprawia Ci przyjemność, w którym współpracownicy stają się przyjaciółmi, gdzie szanse na rozwój nie są jedynie pustymi obietnicami – dobrze trafiłeś!
Wyobraź sobie, że pod koniec dnia wracasz do domu z poczuciem satysfakcji, ponieważ udało Ci się wywołać uśmiech na twarzy klienta, pomogłeś kupić idealny prezent, zmienić lot albo wymienić punkty lojalnościowe na wymarzony produkt. Brzmi nieźle, prawda?
Obojętnie czy interesujesz się modą, podróże nie mają przed Tobą tajemnic, czy uwielbiasz zbierać punkty, każdy znajdzie u nas coś dla siebie!
 
CO OFERUJEMY
Oferujemy pracę w nowoczesnym biurze mieszczącym się w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska: Olivia Business Centre. Płaska hierarchia, równe traktowanie, szanse rozwoju – u nas to codzienność. Luźną atmosferę zawdzięczamy przede wszystkim wspaniałemu zespołowi, który integruje się również poza pracą – organizujemy różne imprezy oraz bierzemy udział w zewnętrznych akcjach, na przykład biegach biznesowych.
 
Praca dla znanych marek, m.in. Tchibo, PAYBACK, Zalando Lounge czy easyJet jest bardzo różnorodna. Dzięki dokładnemu szkoleniu w zakresie produktu oraz procesów będziesz gotowy sprostać każdemu wyzwaniu. Godziny pracy cechują się dużą elastycznością, co gwarantuje dobry Work-Life-Balance.

Nie zapominajmy również o prywatnej opiece medycznej, zniżkach na siłownię, bezpłatnych napojach oraz regularnie dostarczanych świeżych owocach. To tylko część tego, co oferujemy naszym pracownikom, aby pracowało się jeszcze lepiej. :)

Dołącz do nas już dziś!

Aby zobaczyć wszystkie oferty pracy, odwiedź nasz profil lub wejdź na stronę Career Gdańsk: https://www.yourccc.com/en/careerlocations/gdansk/

Możesz również zobaczyć jak się u nas pracuje odwiedzając nasz profil na FB, bądź Instagramie: 
https://www.instagram.com/yourccc/?hl=pl
https://www.facebook.com/yourCCCcom/