TPS Apartamenty

TPS Apartamenty

Wybierz numer

58 554-00-24 534-960-111
a...@tps.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/4 - TPS Apartamenty Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - TPS Apartamenty Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - TPS Apartamenty Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - TPS Apartamenty Gdańsk 1
 

O nas

Wynajem oraz obsługa apartamentów w formule wakacyjnej, długoterminowej oraz biznesowej. Oferujemy także usługę zarządzania apartamentami i mieszkaniami na wynajem. Działamy w ramach Grupy TPS Reapolis.
Jako Grupa TPS Reapolis działamy na rynku nieruchomości komercyjnych oraz budownictwa mieszkaniowego. Bogate portfolio zrealizowanych projektów, wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy realizując różnorodne projekty.

Jako TPS Apartamenty oferujemy obsługę i wynajem apartamentów w formule wakacyjnej, długoterminowej oraz biznesowej. Bardzo staramy się, aby każdy Gość czuł się dobrze w naszych apartamentach, i żeby apartamenty zadowoliły nawet tych najbardziej wymagających! Dobre opinie Gości odwiedzających obsługiwane przez nas apartamenty świadczą o tym, że trafiamy z naszymi staraniami w ich oczekiwania i potrzeby.

Oferujemy także usługę zarządzania apartamentami i mieszkaniami na wynajem: przygotowujemy lokal do wynajmu, dbając o odpowiednią aranżację wnętrza i  profesjonalną sesję fotograficzną, znajdujemy klienta, dbamy o lokal i relacje z gośćmi przez cały okres wynajmu, korzystnie i przejrzyście rozliczamy współpracę!

Oceny (7)

Karo
Termin usługi: lipiec 2023 

Monciak55 w Sopocie to świetne miejsce i przyjemny apartament. Pobyt na 5+. Polecam. My na pewno będziemy wracać.

Apartamenty

6.0
Benia
Termin usługi: sierpień 2023 

Jestem zadowolona zarówno z pokoju, jak i lokalizacji Apartamentów olimpijskich. czystość nie budziła żadnych zastrzeżeń, prośba o uzupełnienie wyposażenia łazienki została natychmiast spełniona. Ze względu na upały w pokoju był wiatrak, co naprawdę doceniam.

Apartamenty

5.8
Lidka i Tomek
Termin usługi: sierpień 2023 

Kameralny hotelik w samym centrum Sopotu, przy głównym deptaku, ale w środku jest cicho. Przestronne, jasne wnętrza, świetny taras na dachu. Nie jest tanio, ale uważam, że w takiej lokalizacji stosunek ceny do jakości jest odpowiedni. Polecamy!

Apartamenty

6.0
Moni
Termin usługi: wrzesień 2023 

Genialnie zlokalizowany obiekt przy samym placu Zdrojowym (ścisłe centrum Sopotu), odległość krótkiego spaceru do mola. Elegancki i doskonale wyposażony apartament - jest wszystko czego potrzeba: ekspres do kawy, mała płyta indukcyjna, nakrycia i sztućce. Jest klimatyzacja. Łazienka z ręcznikami, suszarką i podstawowymi kosmetykami. Ciekawe rozwiązanie z oknami dachowymi (nie ma zwykłych, tylko dachowe), ale pomieszczenie jest wysokie, a okna mają elektrycznie sterowane rolety, co razem z klimatyzacją daje komfortowe temperatury wewnątrz apartamentu. No i taras z widokiem na dachy Sopotu. Na lato i ciepłą jesień - idealnie. Zdecydowanie polecam!

Apartamenty

6.0
Gniewko
Termin usługi: sierpień 2023 

Dobra cena, spokojna okolica, czysty pokój, profesjonalna obsługa. Apartamenty Do Studzienki 65 polecam każdemu, kto szuka dobrej jakości w rozsądnej cenie.

Apartamenty

6.0
Stef
Termin usługi: wrzesień 2023 

Super lokalizacja - tylko 5 min na piechotę do przystanku SKM. Pokój wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy. Jasny. Dużo miejsc do przechowywania.

Apartamenty

6.0
Wiki
Termin usługi: czerwiec 2023 

Wygodny, ładny i czysty apartament. Świetna lokalizacja - blisko do plaży, blisko do knajpek, blisko do sklepu. Świetna, kontaktowa obsługa. Dziękuję!

Apartamenty

6.0