TRI STAR Cosmetics

TRI STAR Cosmetics

Wybierz numer

58 347-62-31 58 345-74-78 603-790-161
b...@tristarcos.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/3 - TRI STAR Cosmetics Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - TRI STAR Cosmetics Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - TRI STAR Cosmetics Gdańsk 2
 

O nas

TRI STAR Cosmetics to hurtownia kosmetyków profesjonalnych dla gabinetów kosmetycznych oraz klinik estetycznych. W naszej ofercie posiadamy takie marki jak: GERnétic, Hairaway, Courtin, Farmona, Revitacare, Fillmed by Filorga, pH formula, Mollon pro.
Firma TRI STAR Cosmetics to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na polskim rynku kosmetyki profesjonalnej. Misją naszej firmy jest dobra współpraca z kosmetyczkami nie tylko na poziomie produktowym ale również merytorycznym i szkoleniowym. Naszym przewodnim hasłem to : zadowolony klient.
Nasze mocne strony to: doświadczenie, kompleksowa obsługa klienta, dystrybucja produktów kosmetycznych do pracy w gabinecie jak i do odsprzedaży detalicznej dla kosmetyczek, sprzedaż profesjonalnego sprzętu dla gabinetów oraz prowadzenie specjalistycznych szkoleń produktowych takich jak mezoterapia igłowa , makijaż permanentny , zabiegi podologiczne itp.
Firma nasza działa w oparciu o sieć dystrybutorów w całej Polsce i jest otwarta na potrzeby współczesnego rynku kosmetycznego. Cieszymy się zainteresowaniem wielu klientów ,dokładając starań by współpraca przynosiła wiele sukcesów i odbywała się w przyjaznej i miłej atmosferze.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski między innymi marki
GERnétic International - lidera wśród producentów kosmeceutyków na świecie.
Francuska marka oparta o najnowsze zdobycze biotechnologii, odznacza się ogromną skutecznością dla osób, borykających się z różnymi problemami kosmetycznymi bez względu na wiek i rodzaj cery.
Jesteśmy także przedstawicielem na terenie Polski kilku renomowanych marek kosmetycznych:
Courtin – kosmetyki na bazie olejku z drzewa herbacianego o właściwościach leczniczych do pielęgnacji cery problematycznej oraz profesjonalnego pedicure.
HAIRAWAY - profesjonalny system depilacji woskowej, zawierający w swym składzie łagodzący azulen.
BENTLON - niezawodny i certyfikowany sprzęt dla gabinetów kosmetycznych i wellness.
Prowadzimy Kosmetologiczne Centrum Szkoleniowe oferujące cykliczne, specjalistyczne szkolenia produktowe i zawodowe dla kosmetyczek
i szkół kosmetycznych.
W naszej ofercie znajdują się również produkty wielu renomowanych marek :
FARMONA , pH FORMULA, REVITACARE , PRINCESS, FILLMED BY FILORGA, SWISS COLOR, MOLLON PRO, ALEXANDRIA oraz CALLUX .