Imprezy i wydarzenia

Targi Mieszkań i Domów

data:
3 - 4 marca 2018
godzina:
10:00 - 17:00
miejsce:

Amberexpo  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Targi Mieszkań i Domów to wydarzenie nie tylko dla planujących zakup nowego mieszkania, ale też dla tych, którzy szukają inspiracji do zmiany wyglądu obecnego. Pomogą w tym blogerki specjalizujące się w metamorfozach wnętrz.



Deweloperzy przeżywają "klęskę urodzaju": mieszkania schodzą jak świeże bułeczki, a klienci bez mrugnięcia okiem kupują mieszkania jeszcze przed etapem "dziury w ziemi". Dla klientów najważniejsze jest to, żeby dowiedzieć się o nowej, atrakcyjnej inwestycji przed wszystkimi. Takiej okazji dostarczają targi mieszkaniowe, gdzie można sprawdzić jednocześnie kilka inwestycji i w jeden weekend zdobyć wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie. Najbliższe Targi Mieszkań i Domów odbędą się 3 i 4 marca w AMBEREXPO w Gdańsku.

Na targach będą obecni m.in. Atal, Polnord, Siódme Niebo, PB Górski, Dekpol, Polservice Development i Danwood. Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu. Bezpłatnych porad dotyczących stylizacji wnętrz udzieli autorka bloga o architekturze Anna Maria Sokołowska. W sobotę o godz. 12.00 poprowadzi wykład "Style w projektowaniu wnętrz", po którym odbędą się mini-warsztaty z projektowania. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje lista uczestników - zgłoszenia należy przesyłać na zapisy@nowyadres.pl.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać designerskie produkty od polskich projektantów: oryginalne polskie plakaty reklamowe z XX wieku, ręcznie robione świece i lampy, las w słoju oraz wiele innych. W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo-edukacyjnymi.

Wstęp na targi i udział we wszystkich atrakcjach są bezpłatne.

O organizatorze:

Nowy Adres SA - dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych "Forum Rynku Nieruchomości", "Polski Rynek Mieszkaniowy" oraz "Biurowce w Polsce", a także Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości "Polski Rynek Mieszkaniowy - Popyt i preferencje nabywców" oraz wydawcą serii albumów "Biurowce w Polsce" i licznych katalogów inwestycji mieszkaniowych. Od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W styczniu 2018 r. większościowy pakiet spółki Nowy Adres SA nabyły Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Pod patronatem

Aktualne konkursy

  • Przejdź

    5 podwójnych zaproszeń

    kategoria: wydarzenia sportowo - rekreacyjne

    zakończenie: 25.02 (niedziela)

Najczęściej klikane (7 dni)