P. P. H. U. Tartak Stanisław Szymerkowski

80-299 Gdańsk, Wenus 50 Mapka
58 552-54-25, 500-008-278  fax:  58 554-85-95
i...@tartak.com.pl pokaż
www.tartak.com.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 16:00
sob 8:00-13:00 w sezonie letnim

O nas

Oferujemy: konstrukcje dachowe na wymiar; tarcicę iglastą, deski, krokwie, krawędziaki; impregnację;

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "TARTAK" Stanisław Szymerkowski zostało założone w 1994 roku. Początkowo przecierano drewno na traku poziomym własnej konstrukcji. Aby sprostać wymogom rynku z roku na rok modernizowano park maszynowy.

Obecnie przedsiębiorstwo dysponuje trakami ramowymi, trakiem taśmowym oraz wielopiłami. Posiada także stolarnię oraz 8 komór suszarniczych o łącznej pojemności ok. 130m3.

Od 2004 roku "TARTAK" Szymerkowski posiada uprawnienia do produkcji wyrobów drewnianych w aspekcie wymagań fitosanitarnych (IPPC-ISPM No. 15).

Misją Firmy jest produkcja i dostawa wysokiej jakości produktów z drewna dla klientów krajowych i zagranicznych.

W ramach jej realizacji "TARTAK" Szymerkowski produkuje swoje wyroby wyłącznie z drewna pochodzącego z lasów, gdzie prowadzona jest racjonalna i zgodna z międzynarodowymi standardami ekologicznymi gospodarka, zapewniająca pełną odnawialność zasobów (poświadczona certyfikatem FSC). Surowiec podlega wstępnej selekcji jakościowej, umożliwiającej jego maksymalne wykorzystanie i zapewnienie wysokiej jakości poszczególnym produkowanym wyrobom.

Klienci firmy "TARTAK" Szymerkowski mogą zawsze liczyć na indywidualne traktowanie. Pracownicy przedsiębiorstwa służą fachową pomocą w zakresie odpowiedniego dopasowania oferty do oczekiwań poszczególnych odbiorców, zarówno pod względem technicznym, jak i finansowym.

Opinie + Oceń

opinia

5.2

w kategorii

Tartaki, składy drewna

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  5
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.2
 

Polecam!

Drewno dobre, normalne ceny. Kupywalem u nich deski z oflisem na plot- przyjezdzasz, wybierasz co chcesz i za to placisz a nie kupujesz kota w worku. Obsluga w porzadku, jak potrzeba to przytna, nie robia z niczym problemow.

 • Kordian
opinia

4.5

w kategorii

Tartaki, składy drewna

 • obsługa:
  5
   
 • oferta:
  4
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
4.5
 

bardzo dobry tartak

Zamówienie dobrze wykonane, stały kontakt z biurem i informacje o terminie realizacji zamówienia. Przystępne ceny. Uczciwa firma.

 • Janinka
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »