Najlepszy bar na plaży Sopot

Oceny (7)

Iwona
Termin usługi: listopad 2023 

Jedynym plusem tej restauracji jest lokalizacja. Znajduje się na plaży i ma widok na molo. Jedzenie i obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pani obsługuje jakby za karę, zero uśmiechu. Jedzenie bez grama soli i pieprzu. Ryba "ciapiasta", bez smaku. Przy zamówieniu kelnerka powiedziała, że porcje mają około 200-300 gramów, a na rachunku było 530 i 520 gramów. Ponad godzina oczekiwania na zamówienie, mimo to, nie podano żadnego czekadełka czy choćby orzeszków do piwa. Do tego w WC totalny syf, zużyte ręczniki walały się po podłodze, a papieru toaletowego brakło. Ogólnie nie polecam.

Bar na plaży

1.0
k
  

Późny obiad z chłopakiem był przepyszny, dorsz z frytkami i pstrąg, przyrządzone na naprawdę wysokim poziomie. Również deser był bardzo dobry, jedna z najlepszych szarlotek jakie jadłam i czekolada z lodami i bitą śmietaną. Polecam każdemu, najlepiej w tygodniu jak jest mniej ludzi.

Bar na plaży

5.6
Adam
Termin usługi: październik 2018 

Niezwykle ciepłe i urocze miejsce. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Jedliśmy z ukochaną obiad i deser, wszystko bardzo nam smakowało. Ogromny plus za możliwość wybrania dietetycznych potraw- ryby pieczone beztłuszczowo, ryż i świeże surówki. Narzeczona była zachwycona, ja zjadłem smażoną rybkę i najlepszą szarlotkę jaką kiedykolwiek jadłem. Bardzo polecam!

J.W
Termin usługi: styczeń 2018 

Jedzenie bardzo słabe, obsługa uśmiechnięta ale niemiła. Dekoracja potraw jak w stołówce przy zakładowej 20 lat temu. Zdecydowanie odradzam. Sztućce były brudne :\ Tym obiadem zepsułem ukochanej niedzielne popołudnie .

Dydas
Termin usługi: 12.05.2013  

Porcje małe. Ilość frytek mogłem policzyć na palcach Ryba smażona na starym tłuszczu doprawiona okropną gotową przyprawą. Frytki mrożone, krążki cebulowe mrożone, sos czosnkowy z gotowca. Ceny wysokie.

Bary

1.8
Grzegorz
Termin usługi: 11.08.12  

Gustownie i smacznie, ceny przystępne, polecam

Bary

5.8
Sopocianka
Termin usługi: lipiec 2012  

Jakość ryb fatalna, porcje małe, piwko rozrobione z wodą. Za ,,pyszny obiadek'' za 2 osoby trzeba wydać ok. 80 zł.

Bary

1.6