Techmont Jacek Czerwiński-Instalacje Sanitarne C.O. i Gaz

80-044 Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 3/11 Mapka
501-782-542
t...@gmail.com pokaż
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 16:00
sob8:00 - 12:00

O nas

Nasza firma powstała w 2006 roku. Od tego czasu dostarcza sprawdzone rozwiązania instalatorom i hydraulikom, firmom budowlanym, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym oraz przedsiębiorstwom handlowym. Stawiamy na produkty najwyższej jakości i obsługę klienta na najwyższym poziomie.
Od lat podstawowy asortyment dostępny w naszej hurtowni stanowią: kotły c.o., grzejniki płytowe oraz łazienkowe, bojlery i podgrzewacze wody, wodomierze, ciepłomierze, pompy, zawory, rury i złączki, izolacja, armatura sanitarna i systemy kanalizacyjne. Stale reagujemy na potrzeby rynku i rozszerzamy ofertę, m.in. o nowoczesne źródła pozyskiwania energii cieplnej jak kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz fotowolataikę.

Wykonujemy również profesjonalnie i szybko instalacje sanitarne i grzewcze. Prowadzimy sprzedaż wraz z montażem pomp ciepła, kotłów gazowych, pieców na paliwo stałe, grzejników, elementów wyposażenia łazienek.Pracują u nas doświadczeni hydraulicy, monterzy. Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby jakość wykonanych prac zawsze była na najwyższym poziomie.
Zapraszam do współpracy.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »