Techmont Jacek Czerwiński-Instalacje Sanitarne C.O. i Gaz

Techmont

Wybierz numer

501-782-542
t...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
 • Zdjęcie 1/1 - Techmont Gdańsk 4

O nas

Nasza firma powstała w 2006 roku. Od tego czasu dostarcza sprawdzone rozwiązania instalatorom i hydraulikom, firmom budowlanym, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym oraz przedsiębiorstwom handlowym. Stawiamy na produkty najwyższej jakości i obsługę klienta na najwyższym poziomie.
Od lat podstawowy asortyment dostępny w naszej hurtowni stanowią: kotły c.o., grzejniki płytowe oraz łazienkowe, bojlery i podgrzewacze wody, wodomierze, ciepłomierze, pompy, zawory, rury i złączki, izolacja, armatura sanitarna i systemy kanalizacyjne. Stale reagujemy na potrzeby rynku i rozszerzamy ofertę, m.in. o nowoczesne źródła pozyskiwania energii cieplnej jak kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz fotowolataikę.

Wykonujemy również profesjonalnie i szybko instalacje sanitarne i grzewcze. Prowadzimy sprzedaż wraz z montażem pomp ciepła, kotłów gazowych, pieców na paliwo stałe, grzejników, elementów wyposażenia łazienek.Pracują u nas doświadczeni hydraulicy, monterzy. Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby jakość wykonanych prac zawsze była na najwyższym poziomie.
Zapraszam do współpracy.

Opinie (1)

Kormel
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Hurtownię otworzył ojciec właściciela syn jako tako się zna aczkolwiek zawsze sprawdzam ceny w internecie i okazują się często 30% niższe niż w hurtwoni jeśli cena jest wyższa ok 5- 10% kupuje u czerwińskich co niestety żadko się zdaża ... dużo do życzenia zostawia miejsce zakupu stary domek jednorodzinny przerobiony na sklep dziwie się że producenci zezwalają na tak obskurne miejsce do handlu tak drogimi produktami

w kategorii

Usługi hydrauliczne i wodnokanalizacyjne

2.2
 • jakość usług:
  3
 • czas realizacji:
  2
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  3