Temisto

83-000 Pruszcz Gdański, Przemysłowa 2/208
(biurowiec NGLT) Mapka
502-249-470
b...@temisto.pl pokaż
temisto.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
Godziny szkoleń i konsultacji zdalnych są ustalane indywidualnie

O nas

Szkolenia IT skutecznie i na temat. Naucz się języka SQL, analizy danych z użyciem Power BI i Excela. Tylko praktyczne przykłady i zastosowania. Tryb zdalny, indywidualny oraz grupowy. Jeśli potrzebujesz indywidualnych konsultacji to zapraszamy!

Tematy szkoleń
W swojej działalności współpracujemy z praktykami: trenerami i programistami, co pozwala nam zapewnić najwyższy poziom dostarczanych usług szkoleniowych. Mamy też pewność, że rozwiązania te sprawdzają się w realnym świecie. 
BAZY DANYCH SQL
Szkolenia na zakresu zastosowań języka SQL od podstaw po poziomy zaawansowane dla analityków danych. Realizowane w oparciu o wybrane serwery: Oracle, SQL Server, MySQL, IBM DB2 i PostgreSQL.
MICROSOFT POWER BI
Analiza danych w oparciu o narzędzia klasy Power BI – w wersji Desktop i Pro. Pobieranie, integracja, przetwarzanie i prezentacja danych pobieranych z różnorodnych źródeł. Przegląd narzędzi powiązanych.
EXCEL BI, ACCESS
Zastosowanie zaawansowanych narzędzi arkusza kalkulacyjnego Excel i bazy danych Access w analizie i przetwarzaniu danych. Budowa narzędzi raportujących i aplikacji analitycznych.
NARZĘDZIA EXCEL POWER
Wizualizacja i danych przy użyciu narzędzi: Power Map, Power Pivot dla arkusza kalkulacyjnego Excel. Opracowywanie danych pod kątem prezentacji i publikacji.
Jak dogadać się z bazą danych?
Zapewniamy kompleksową pomoc w nauce języka SQL. Przykładowe środowiska baz danych to: Azure SQL, SQL Server, Oracle SQL, IBM DB2, MySQL, Informix, Access, MariaDB
Szkolenie, wsparcie, wdrożenie…
Poznasz najnowsze rozwiązania w zakresie analizy biznesowej i nauczysz się je efektywnie wykorzystywać. Pomożamy Ci zdefiniować źródła danych, dobrać odpowiednie narzędzia i metody do stawianych celów.
Najważniejszym celem jest długofalowa współpraca z Tobą!
1. ANALIZA PRZEDSZKOLENIOWA
Proces szkolenia rozpoczynamy od kompleksowej analizy Twoich potrzeb. Pomagamy dobrać indywidualną ścieżkę edukacyjną oraz rozplanować optymalny harmonogram nauki.
2. SZKOLENIE
Staram się zapewnić najlepszy możliwy przebieg procesu szkolenia. Większość zajęć prowadzona jest przez dwóch trenerów, praktyków w swojej dziedzinie.
3. POMOC POSZKOLENIOWA
Nasza współpraca nie kończy się na samym szkoleniu. Zapewniam dodatkowe wsparcie poszkoleniowe oraz usługi wsparcia technicznego moich najlepszych ekspertów.
4. REALIZACJA WDROŻEŃ
Szkolenie pozwoli Ci na budowę własnego rozwiązania. Jeśli jednak nie masz pewności, czy sam sobie poradzisz, możemy opracować i zrealizować system analityczny za Ciebie.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »