Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna

81-392 Gdynia, Jana Kilińskiego 5/5
(Kamienna Góra) Mapka
609-259-234
g...@terapiapar.com pokaż
terapiapar.com

O nas

Dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była uszyta na miarę Państwa potrzeb. Nasz gabinet wyróżnia m.in. możliwość pracy z zespołem specjalistów oraz możliwość spotkania się zarówno w gabinecie w Gdyni, jak i on-line.

W naszym gabinecie pracują specjaliści z dziedziny psychologii, psychoterapii oraz seksuologii. Skupiamy naszą pracę na psychoterapii par (m.in. kłopoty z intymnością, zdrady, komunikacja, konflikty i nieporozumienia, staranie się o potomstwo) - zarówno par heteroseksualnych, jak i nieheteroseksualnych i niecispłciowych. Prowadzimy także konsultacje seksuologiczne oraz terapie indywidualne. Możliwy jest kontakt online z terapeutami.

Zapraszamy do kontaktu jeśli Chcielibyście podnieść poziom jakości Waszego związku, wprowadzić zmianę lub jeśli czujecie, że Wasz pierwszy związek jest skończony, a chcielibyście stworzyć razem drugi, nowy oparty na szacunku, zaufaniu.
Psychoterapia par to proces, który ma na celu za pomocą pozytywnych interwencji, wprowadzenie zmiany oraz poprawę relacji, tak aby uzyskać większą kontrolę nad swoim życiem i dobrostanem w związku co bezpośrednio przekłada się na wyższy poziom satysfakcji z życia.

Spotkania dla par trwają 60 minut, a sesje indywidualne - 50 minut.

Zapraszamy do kontaktu - rejestracja możliwa poprzez maila gabinet@terapiapar.com i telefonicznie w godzinach 10:00-13:00 pod numerem telefonu +48 609 259 234. Więcej można się dowiedzieć na www.terapiapar.com.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »