Najlepsze prywatne kliniki Gdynia

Oceny (5)

Asia
Termin usługi: lipiec 2022

Polecam to miejsce! Miła i profesjonalna obsługa, szybkie terminy. Pani fizjoterapeutka, pomogła mi na moje bóle, dodatkowo pokazała mi ćwiczenia, które mogę wykonywać samodzielnie. Byłam bardzo zadowolona z usług kliniki

Prywatne kliniki

6.0
Olga
Termin usługi: lipiec 2022

Zdecydowanie polecam! Kompleksowe podejście do pacjenta. Zgłosiłam się z bólem kolana po urazie, umówiono mnie do ortopedy, usg od ręki oraz Fizjoterapia całkowicie dopasowana do urazu. Dodatkowo zabiegi (laser, radiofale, elektroprady) aby pobudzić regenerację i zmniejszyć ból. Korzystałam z wielu klinik ale nigdzie nie czułam się tak zaopiekowana.

Prywatne kliniki

6.0
Bartosz
Termin usługi: czerwiec 2022

Klinika The Whole Body Clinic to miejsce, które zostało mi polecone jako profesjonalne i nastawione przede wszystkim na pacjenta. Po wielu przejściach nie mogłem trafić na "tę" klinikę, która by mi odpowiadała, ponieważ większość podchodzi do pacjenta jak do intruza. Tutaj tak nie było. Wszystko przebiegło bardzo dobrze i odbyło się tak jak należy. Na wizytę umówiłem się telefonicznie. W dniu wizyty na wejściu przywitała mnie niezwykle miła recepcjonistka, która zaproponowała mi coś do picia. Wnętrzne kliniki jest jasne i czyste. Do gabinetu wszedłem o czasie. Sympatyczny doktor urolog wykonał bardzo szczegółowy wywiad oraz, w moim odczuciu, profesjonalnie mnie zbadał. Podczas badania potrzebne było wykonanie USG, które udało się zrobić od ręki, co nie jest standardową usługą we wszystkich znanych mi klinikach. Wszystko z zachowaniem prywatności i intymności. Koszt usługi był standardowy i nie odbiegał w żadną ze stron w stosunku do cen jakie przyszło mi płacić w innych miejscach. Naprawdę polecam tę klinikę. Oby w swojej przyszłości nadal podchodzili do pacjenta w taki sposób jak podczas mojej wizyty.

Prywatne kliniki

6.0
K
Termin usługi: czerwiec 2022

Z usług kliniki korzystam od dłuższego czasu, ponieważ doznałem urazu barku. Jestem zadowolony w szczególności dlatego, że kompleksowo zadbano o mnie. Ortopeda oraz fizjoterapeuta pełna profeska

Prywatne kliniki

6.0
Joanna
Termin usługi: czerwiec 2022

Skorzystałam z usług dermatologa, a mój mąż z usług urologa i radiologa. Wszystkie wizyty odbyły się w bardzo miłej atmosferze, termin oczekiwania był krótki. Dodatkowym atutem jest to, że w placówce jest wielu specjalistów. Pani z rejestracji bardzo pomocna i sympatyczna. Przed badaniem radiologicznym mąż otrzymał wyczerpujące informacje o przygotowaniu do badania. Na pewno wrócimy i będziemy polecać.

Prywatne kliniki

6.0