THERMOCERT Termowizja, Świadectwa Energetyczne

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

THERMOCERT

Wybierz numer

600-499-960
b...@thermocert.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Działalność on-line Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/18 - THERMOCERT Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - THERMOCERT Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - THERMOCERT Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - THERMOCERT Gdańsk +15 1
 

O nas

Badania termowizyjne dla budownictwa, energetyki, ciepłownictwa i chłodnictwa oraz świadectwa charakterystyki energetycznej realizowane na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto, woj. pomorskie. Przeprowadzamy także odbiory mieszkań.
Nasza działalność powstała w 2009 r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie obecnego rynku na usługi certyfikacji i auditingu energetycznego budynków oraz termografii. Służymy Państwu swoją bogatą wiedzą techniczną i doświadczeniem z zakresu inżynierii budownictwa. Posiadamy uprawnienia do certyfikacji wydane przez Ministerstwo Infrastruktury oraz poprzez przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa z tytułu posiadania uprawnień do projektowania i wykonawstwa w specjalności instalacji sanitarnych. Nasze działania koncentrujemy głównie na terenie Trójmiasta i całego Pomorza oraz w innych regionach na terenie kraju.
 
Naszym celem jest dostarczanie usług certyfikacji energetycznej budynków oraz usług termowizyjnych o najwyższej jakości. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Największą zaletą świadczonych przez nas usług jest indywidualne, rzetelne podejście do każdego zlecenia, oraz dopasowywanie się w pełni do nietypowych wymagań i oczekiwań naszych klientów. Wybierając nas otrzymają Państwo gwarancję wysokiego profesjonalizmu i jakości oraz dotrzymania terminów zleconych usług.

 
Działamy szybko, sprawnie i solidnie.
 
Zapraszamy do współpracy!

Oceny (2)

Marek
Termin usługi: 17-12-2016

Bardzo dokładna analiza problemu docieplenia domu

Termowizja

5.2
kierownik budowy
Termin usługi: październik 2015

Uznanie za profesjonalną diagnostykę.

Audyty i certyfikaty energetyczne

5.5