Działalność on-line 

Tiles Sp. z o.o.

80-122 Gdańsk, Kartuska 214
(Budynek główny - parter) Mapka
601-698-563, 601-258-294
i...@tiles.com.pl pokaż
www.tiles.com.pl
zamów online
/tilespl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00

O nas

Oferujemy Państwu okładziny ceramiczne wiodących europejskich producentów spieków kwarcowych i gresu porcelanowego. Kamień naturalny cieszy się rosnącym zainteresowaniem, dlatego znajdą Państwo u nas wiele ponadczasowych wzorów płytek kamiennych.

Firma TILES powstała w oparciu o ludzi ambitnych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Odpowiedzialne działania biznesowe pozwalają nam rozwijać relacje partnerskie z dostawcami z kraju, Europy i Azji. Przybliża to i pokazuje ich szeroką ofertę i nowatorskie rozwiązania na polski rynek.
Import ekskluzywnych materiałów wykończeniowych typu gres porcelanowy, płytki z kamieni naturalnych i nowoczesne materiały takie jak wielkoformatowe spieki kwarcowe i fornir kamienny stanowią jedną z podstawowych gałęzi naszej działalności. Kolejna to obsługa inwestycji w zakresie dostaw okładzin kamiennych i ceramicznych na małe i duże inwestycje w sektorze prywatnym i publicznym. Zaopatrzenie rynku kamieniarskiego i drogownictwa w prefabrykaty kamienne, również znajduje się w podstawowym zakresie naszej pracy.
Zdobyta wiedza, doświadczenie i zrozumienie potrzeb klienta pozwala nam na profesjonalną obsługę i precyzje przedstawienie oferty pod kątem ekonomicznym i jakościowym.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »