Tiles Sp. z o.o.

Tiles

Wybierz numer

601-698-563 601-258-294
i...@tiles.com.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Tiles Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Tiles Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Tiles Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Tiles Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

Spieki kwarcowe - GRANITIFIANDRE
215

Spieki kwarcowe - GRANITIFIANDRE

O nas

Oferujemy Państwu okładziny ceramiczne wiodących europejskich producentów spieków kwarcowych i gresu porcelanowego. Kamień naturalny cieszy się rosnącym zainteresowaniem , dlatego znajdą Państwo u nas wiele ponadczasowych wzorów płytek kamiennych.
Firma TILES powstała w oparciu o ludzi ambitnych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Odpowiedzialne działania biznesowe pozwalają nam rozwijać relacje partnerskie z dostawcami z kraju, Europy i Azji. Przybliża to i pokazuje ich szeroką ofertę i nowatorskie rozwiązania na polski rynek.
Import ekskluzywnych materiałów wykończeniowych typu gres porcelanowy, płytki z kamieni naturalnych i nowoczesne materiały takie jak wielkoformatowe spieki kwarcowe i fornir kamienny stanowią jedną z podstawowych gałęzi naszej działalności. Kolejna to obsługa inwestycji w zakresie dostaw okładzin kamiennych i ceramicznych na małe i duże inwestycje w sektorze prywatnym i publicznym. Zaopatrzenie rynku kamieniarskiego i drogownictwa w prefabrykaty kamienne, również znajduje się w podstawowym zakresie naszej pracy.
Zdobyta wiedza, doświadczenie i zrozumienie potrzeb klienta pozwala nam na profesjonalną obsługę i precyzje przedstawienie oferty pod kątem ekonomicznym i jakościowym.