Oceny (9)

Kasia
Termin usługi: lipiec 2020 

Jestem zadowolona. Pani Ania jest moją ulubioną, pełen profesjonalizm, szybko i dokładnie. Chociaż ceny zbyt wysokie.

Depilacja woskiem

4.9
Asia
Termin usługi: maj 2019 

Jestem klientką time for wax od 2017. Na początku byłam bardzo zadowolona z przeprowadzonych zabiegów. Niestety od dłuższego czasu w salonie pojawia się coraz więcej nowych osób, które albo nie nadają się do tej pracy albo są nieodpowiednio przeszkolone :( ... Rozumiem, że każdy musi się wdrożyć w wykonywane obowiązki, ale pracując na żywym człowieku może warto poświęcić więcej czasu na szkolenie nowej osoby. Bardzo szkoda, bo naprawdę jeszcze 1,5 roku byłam bardzo zadowolona. Teraz każda wizyta to dla mnie stres (chyba, że zabieg przeprowadza pani, którą już kiedyś widziałam i miło wspominam-niestety w ostatnim roku zdarzyło się to tylko 2 razy a korzystam regularnie :() Ceny nie są niskie, ale nie przeszkadzało mi to do czasu kiedy szły w parze z jakością usług.

Depilacja woskiem

3.3
Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2018 

kupiłam córce voucher do wykorzystania, jako prezent. Nikt nie uprzedził mnie, że potrzebna będzie zgoda rodzica. Jest to w sumie naturalne. Jednocześnie muszę osobiście się tam udać i przy paniach złożyć podpis... Córce, 16 lat, nie dały wymaganego formularza bo powiedziały, że podrobi podpis... To już nawet nie jest śmieszne....W rozmowie telefonicznej Pani była bardzo niemiła, nie szukała rozwiązania, tylko powtarzała, że trzeba było się dopytać. Córka rozczarowana, ja też. Żałuję. Klimat i atmosfera bardzo nieprzyjazna. Formularza oczywiście nie można ściągnąć ze strony. Agnieszka

Depilacja woskiem

1.0
Asia
Termin usługi: październik 2018 

Szybko i profesjonalnie

Depilacja woskiem

5.7
Aleksandra
Termin usługi: październik 2018 

Pełen profesjonalizm

Depilacja woskiem

6.0
Hannah
Termin usługi: czerwiec 2018 

Jestem comiesięczną klientką salonu zarówno w Gdańsku, jak i Gdyni. Z poziomu usług jestem zadowolona, panie zabiegi przeprowadzają sprawnie, dbając o komfort klientek. Jedyne do czego mam zastrzeżenie to marketing firmy. Co jakiś czas dostaje SMS-em informacje nt. promocji, a także przypomnienie, że „czas na depilacje, zapraszamy” etc. Ostatnio byłam na standardowo wybieranym przeze mnie zabiegu, za który zwykle płaciłam 109 zł, czasami nawet mniej. Tym razem Pani powiedziała, że płacę 169 zł!! co daje 65% więcej. Mam świadomość, że przy ladzie jest dostępny cennik, jednak jako, że chodzę od roku na ten sam zabieg, nie mam potrzeby w niego spoglądać. Skoro firma wysyła SMSy z promocjami, dlaczego tego nie robi, informując, że podnosi ceny? Każdy wie dlaczego.. Przez nieuczciwe praktyki łatwo można się zrazić

Depilacja woskiem

4.4
Kasia
Termin usługi: czerwiec 2017 

W salonie w Gdyni na Świętojańskiej obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia. Panie są bezczelne i pyskate. Czekałam ponad godzinę czasu na przyjęcie, pomimo zapewnień, że maksymalny czas oczekiwania to kwadrans. Na dodatek po zabiegu dostałam wysypkę. Nie wiem, co za środki tam stosują, ale wysypkę w okolicach bikini mam taką, że mogę zapomnieć o plaży. Zdecydowanie nie polecam!!!

Depilacja woskiem

3.0
Julita M.
Termin usługi: 10.07.2016 

Świetne miejsce, profesjonalna obsługa. Długo się opierałam, głównie ze względu na strach przed bólem - okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Polecam Time for Wax!

Depilacja woskiem

5.7
Marta
Termin usługi: 16.06.2016 

Pierwszy raz odwiedziłam Time for Wax kilka dni temu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Bardzo miła obsługa, kosmetyczka wykwalifikowana, śwetna atmosfera. Polecam! :)

Depilacja woskiem

5.4