Toja Energy

Toja Energy

Wybierz numer

888-326-060
i...@tojaenergy.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Toja Energy Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Toja Energy Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Toja Energy Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Toja Energy Gdańsk 1
 

O nas

Przygotowujemy kosztorysy oraz tworzymy szczegółowe projekty techniczne, aby Klient od samego początku wiedział, jak będzie wyglądała instalacja. W sposób kompleksowy montujemy instalację paneli słonecznych oraz wszystkich podzespołów. Zapraszamy!
Nasze podejście polega na wypracowaniu najbardziej optymalnego rozwiązania dla klienta już na etapie projektowania instalacji. Właściwy dobór oraz techniczne podejście do tematu w zakresie wykonania instalacji ma na celu optymalizację kosztów i wydłużenie bezproblemowego użytkowania w oczekiwanym horyzoncie czasowym.
Przygotowujemy kosztorysy oraz tworzymy szczegółowe projekty techniczne, aby Klient od samego początku wiedział, jak będzie wyglądała instalacja. W sposób kompleksowy montujemy instalację paneli słonecznych oraz tworzymy uziemienia i podłączamy instalację PV do instalacji domowej.
Zajmujemy się również przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do szybkiego podłączenia instalacji do sieci elektroenergetycznej.
Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, kompleksowość rozwiązań oraz szybkość w działaniu. W swojej pracy wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt od naszych stałych europejskich dostawców.
Zapewniamy nie tylko sprzedaż, ale i Bezpieczeństwo, gdyż stosujemy produkty jak i podzespoły tylko z atestami oraz najlepszych renomowanych producentów.
Ofertę kierujemy do wszystkich klientów indywidualnych i komercyjnych z realizowaną zasadą BEZPŁATNEGO AUDYTU I WYCENY