Tooba.pl

Gdańsk  (piętro 11)

Tooba.pl

Wybierz numer

607-921-235
b...@tooba.pl pokaż
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

TV Filmy

Akademia Budowy - Opinie uczestników 124

Akademia Budowy - Opinie uczestników

Artykuły o nas

O nas

Projekty domów i garaży Tooba.pl dostępnych online, z gwarancją najniższej ceny i pakietem gratisów. W ofercie m.in.: projekty domów nowoczesnych, tanich w budowie, parterowych, z poddaszem, piętrowych, z piwnicą - i wiele innych wariantów.
Projekty domów i garaży Tooba.pl
Oferujemy nowoczesne i zgodne z wymaganiami prawa budowlanego projekty domów i garaży. W naszej bazie znajduje się już ponad 18 tys. gotowych projektów z gwarancją najniższej ceny na rynku. Wśród nich dostępne są m.in. domy parterowe, z poddaszem, piętrowe, a także z piwnicą. Szeroka oferta zawiera także rozmaite projekty, różniące się między sobą np. kątem nachylenia dachu, jego kształtem, stylem domu (projekty domów nowoczesnych, tradycyjnych, z nowoczesną elewacją), a także kosztami budowy (np. projekty domów tanich w budowie do 300 tys. zł) czy też funkcjonalnością (występowanie spiżarni, garderoby, garażu itp.). Proponujemy ponadto domy o różnych wielkościach (np. małe domy do 100 m2, jak i większe - powyżej 200-300 m2) oraz dostosowane do działek o rozmaitych parametrach (np. projekty domów na wąskie działki do 16 m szerokości; domy na działki z wjazdem od południa; projekty na posesje ze spadkiem terenu).

Pełne doradztwo podczas wyboru projektu
Poza projektami, polecamy także pełne wsparcie Inwestora podczas wyboru budynku z naszej oferty. Posiadamy wykwalifikowany Zespół Projektowy, który bezpłatnie doradza w takich kwestiach, jak analiza działki, analiza miejscowego planu lub warunków zabudowy, analiza zmian w projekcie domu oraz optymalizacja kosztów budowy. 

Pakiet gratisów do zakupu projektu domu
Do każdego projektu domu proponujemy atrakcyjny pakiet gratisów o wartości do 2100 zł. W ramach pakietu znajdują się np. umowy i wnioski niezbędne podczas spełniania formalności budowlanych, darmowe projekty altan, wiat garażowych i innych obiektów malej architektury, a także darmowe schematy ekologicznych instalacji (np. pompy ciepła). 

Kompletna dokumentacja projektowa
Projekty domów z naszej oferty dostarczane są do Klientów wraz z pełną dokumentacją niezbędną np. do uzyskania pozwolenia na budowę. Dodatkowo - poza projektem budowlanym - dołączamy charakterystykę energetyczną budynku oraz bezpłatną zgodę autora na wprowadzanie zmian w projekcie. Dzięki temu nie muszą Państwo starać się o kolejne zgody na planowane zmiany w procesie adaptacji.

Najczęściej zadawane pytania

Czy w projektach z Tooba.pl można wprowadzać zmiany?
Tak, jak najbardziej, wprowadzanie zmian w projektach domów i garaży z naszej oferty jest możliwe. Na wszelkie zmiany otrzymują Państwo od nas bezpłatną zgodę autora projektu - nie trzeba więc uzyskiwać jej osobiście przy planowaniu zmian podczas adaptacji.
Czy do zakupu projektu otrzymam darmowe dodatki?
Tak - w Tooba.pl oferujemy pakiet gratisów o wartości do 2100 zł. Kupując projekt domu, mogą Państwo wybrać do 5 darmowych dodatków z naszej oferty. Wśród nich znajdują się m.in. pakiety umów z wykonawcami oraz wnioski urzędowe; darmowe projekty małej architektury (altana, wiata, narzędziownia, budynek gospodarczy); darmowe schematy instalacji (pompa ciepła, szambo, oczyszczalnia ścieków) i inne dodatki. Ponadto niektóre projekty posiadają także inne gratisy - np. darmowy kosztorys inwestorski, projekty instalacji solarnych lub zestawienia materiałów.
Czy do zakupu projektu domu mogę zamówić kosztorys?
Tak, w Tooba.pl można - za dodatkową opłatą - zamówić pełny kosztorys inwestorski, przedstawiający całkowite koszty budowy domu. W kosztorysie uwzględnia się spis zastosowanych materiałów (wraz z podaniem ilości) oraz koszty dla wszystkich etapów (od stanu surowego, do stanu pod klucz). Dodatkowo uwzględnione są koszty robocizny - osobno dla każdego etapu. Kosztorys można zamówić do każdego projektu z naszej oferty. Co ważne, niektóre projekty domów oferujemy z kosztorysem gratis - informację o tym znajdą Państwo w szczegółach danego projektu na naszej stronie.
Czy dostawa i zwrot projektu w Tooba.pl są darmowe?
Tak - zarówno dostawa projektu, jak i jego zwrot w określonym przez Regulamin czasie, są darmowe. Projekt domu z Tooba.pl można zamówić np. do paczkomatu lub z dostawą do domu za pośrednictwem poczty kurierskiej. Istnieje także możliwość osobistego odbioru projektu z naszego biura stacjonarnego, które znajduje się w Bydgoszczy przy ul. P.E. Strzeleckiego 6/26.
Czy przed zakupem projektu mogę liczyć na bezpłatną konsultację?
Oczywiście. W Tooba.pl posiadamy wykwalifikowany Zespół Projektowy, który bezpłatnie doradza przed zakupem projektu. Pomagamy m.in. w analizie działki, analizie warunków zabudowy lub planu miejscowego, analizie możliwych zmian w projekcie i ich opłacalności, a także w analizie kosztów budowy. Nasi Doradcy ponadto mogą przygotować dla Państwa bezpłatnie indywidualną ofertę projektową (gdzie znajdą się dostosowane do Państwa wymagań projekty wraz z cenami i propozycją dodatków gratis). Warto skorzystać z takiej konsultacji - wystarczy zadzwonić na numer 52 384 49 90 lub napisać maila na adres projekty@tooba.pl. Konsultacja jest bezpłatna i niezobowiązująca.